Hayatımı nasıl düzene koyabilirim?

hayattan artık hiç zevk almıyorum herşey üst üste geliyo derslerim kötü çalışıyorum ama olmuyo ailevi sorunlarım var berbat bi hayatım var ve bu canımı çok sıkıyo hayatımı nasıl düzene koyabilirm ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence ilk önce bakış açını değiştir. Senden iyi durumda olanlara göre değil senden daha kötü durumdakilerle kendini kıyasla ve ne kadar şanslı olduğunu hissettir kendine. En güzel yerinden bak hayata. Baktığın gibi göreceksin. Belki güzel belki çirkin...

Erkekler Ne Diyor 6

• Maneviyata yönel

• Yaşın itibariyle başedemediğin yoğun duyguların olması normal. Orya buraya bakmakla da kendini düzeltmen bu durumdan çıkman biraz zor. En başta yapman gereken bir plan dahilinde sorunlarını sıralayıp kolaydan başlayıp sırayla çözüm yollarını aramalısın. Sana en buyuk yardımcı yine kendin olacaksın bunu unutma. Sakın düşme yoksa toplumda "düşene bir tekmede sen vur" anlayışında olanların sayısı hiçde az değil. Bu duygusal yoğunluğunda da kimseye sırlarını dertlerini de cok fazla açma sonra dağıttığını toplaman kolay olmayabilir. Kendine güven sonra neler yapabileceğini sakin kafayla düşüne ve karar verdikten sonra asla vazgeçme.. hayat cok zor değil öğrendiğinde daha yaşanabilir bir düyayı da kendi başarınla göreceksin.

• Pozitif düşüneceksin..kendini sevmelisin.. hayata sım sıkı sarıl.. , sevdiklerinle vakit geçireceksin.. kendine yeni heyecanlar yarat.. okula veya çarşıya gidişlerde her zaman aynı yolu kullanma... farklı yoldan git... sevki hücrelerin, yenilensin, hormonların coşsun...sana enerji vermeyecek hiç bir kimseyle de birlikte olma...arkadaşlık etme.. devamlı bardağın dolu tarafını gör...derslerinin kötü olması bence senin yalnış arkadaş seçimindendir diyorum?.. bunları değiştirirsen herşey yoluna gider.. tek yapacağın kendine güvenmek.. inşallah herşey istediğin gibi yoluna girer :)

• aşık ol birini sev çok sev

• işte biz buna ergenlik diyoruz

• düzenli cinsellik ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• zor..bence psıkologa gıt..

• psikoloğa gitmen gerek bence artık hayattan zevk almıyosan biz sana yardım edmeyiz

• derslerine yoğunlaş..

• Bence kensine ozel tele hayat kocu tutmani tavsiye ederim benim sikintilarim cok daha fazla ido bu sekilde atlattim birde aylik 50 tl gibi bir ucreto var

• benimde öyle hayatımdan hiç memnun değilim. derslerim çok kötü aile sorunlarım var 2 yıldırda ağır depresyondayım. Aşk hayatım şu aralar çok kötü gidiyor :(

Yükleniyor...