Kızlar, geleceğin anneleri :) sizlerin de anneler gününüz kutlu olsun :) Anneliğe hazır mısınız?

İnegölonaltıbuçuk
KS'nin olgun, hanımefendi ve güzel kızları... Geleceğin anneleri, anne adayları... Anne olmak nasıl bir duygu? Anine olmaya kendinizi hazır hissediyor musunuz? Annelik güzel mi sizce? Çok şanslısınız bence dünyanın en güzel duygularını tadacaksınız :)
Kızlar, geleceğin anneleri :) sizlerin de anneler gününüz kutlu olsun :) Anneliğe hazır mısınız?