Deli gibi aşık olduğun birini nasıl unutursun?

Aklımı yiyeceğim lütfen yardım edinDeli gibi aşık oldgün birini nasıl unutursun aynı lisede hergün gördüğün açıldıın fakat o seni reddetiği bir kızı nasıl unutrüsnüz arkadaşlar nolur yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zaman lazım

• Hergün görüpte hatırlamak olmuyor zaman dan başka yol yok demek :(

• Öncekileri Göster
    • ben de bu kişiyi 8 yıldır seviyrum ilkokuldan tut liseye dek aynı okullarda olduk :(

• şimdi sana zor görünsede zamanla unutcaksın ve umrunda olmuycak inan kendinide üzmemeye çalış çünkü değmez

Kızlar Ne Diyor 4

• Zor olur ama ilacı zaman. Yada çivi çiviyi söker taktiği

• Öyle bir şey yapamam başka çaresi yok mu

• Öncekileri Göster
    • Çaresi yok zamanın görmeseydim derdim fakat görüpte unutmak zor hatta imkansız

• Yapcak bişeyin yok

• lise bitince unutursun üzülme sabret

• of off

• aşk acısı çeke çeke ama merak etme bu sağlıklı bir süreç birde buz ye istersen aşk acısına iyi geldiğini duymuştum :)

• :( 8 yıllık bir sevgiyi bir çırpıda atmakda zor buzun etkisi olmadı :D

• 8 yıl felan yıllara takılma ben 5 yıl boyunca aynı dershaneye gittiğimiz sonra asla yüzünü görmediğim halde aşkım bitmemişti bitmeyecek sanıyordum ama çok enteresandır çocuktan anında soğudum bıçak gibi kesip aldılar sanki... sanada öyle olacak sabret bir arkadaşımada öyle oldu ondan biliyorum ;)

• Sadece umuyorum ne kadar oulmsuz yönlerini düşünsem yad kötü şey ehrhangi bir şeyi tekrar olmuyor kalp beyni yeniyor :(

• kötü yönlerini görmeye çalış kusurlarını ara

• en mantıklısı bu bencede...

• 4 ay geçmiş çocuk unutmuştur zaten :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Lise kaç? link

• 3

• İşin zor

• :(

• peşinden koşmaya devam et

Yükleniyor...