• Sor
  • Bence

Aşık olduğumuzu nasıl anlarız?

Aşık olduğumuz nasıl anlayabiliriz arkadaşlar söyleyebilirmisiniz :S

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• içinde hep bir beklenti hissedersin. yolda giderken önünden geçen otobüsün ardından o karşına çıkacakmış gibi hissedersin. bazen saç bazen giyim olarak bazılarını ona benzetirsin ve benzettiğin an içinde bir telin koptuğunu zannedersin. onu görüp konuşmak isteyince gayrı ihtiyadi olarak çarpınıtın artar ve bir sözü söylediğin an o söylediğinin doğru olup olmadığını istişare ederken içinden, devamında söylediğin sözleri fark edemez ve en sonunda iyice saçmaladığını fark edip utanırsın. ama eğer karşındaki biraz akıllıysa bu durumu fark eder ve dudaklarındaki o tatlı gülümsemeyi fark edersin.

• Tesekkür ederim(:

• ;)

Erkekler Ne Diyor 29

• aşk kaldımı?aşk=PARA

• umarsızca tiyatro bileti aradığımda

• gercekten olunca anlarsın zaten merak etme.

• Bir süre bekleyerek. Sonrasında heves mi ilgi mi ya da aşk mı belli olur. Kendini sorgularsan eninde sonunda cevabını bulursun..

• Saçmalamaya başladığın zaman bunu anlamayıp inkar ettiğin zaman anlarsın...

• bı farklılık olur herhalde ama herkesın bı ask dozajı var bence bazıları cok sevebılıyor bazılarımız ıze ıstesede okadar sevemıyor bırazda yapısal

• hergün onu görmek onun sesini duymak istersin hep onun yanında kalmak istresin

• Evet.Tesekkurler(:

• karma karısık olusuz, ne yıyecegınızı bıle sasırsınız.. duydugunda ve gordugunde vucudunuzun urettıgı hormoneller tavana cıkar,goz bakk kımseyı gormez olur, su ıcerken bıle onudusnur olursunu. karnındakı kımıldayan kelebek mıktarını saymıyorum bıle :)

• Teşekkürler:-)

• rica ederim

• Telefon çalınca acaba o mudur diyorsan tamamdır.

• Bir kabın içine 2 su bardağı su, 1 tutam kişniş, nane, zencefil ve zerde katıp 10 dk kaynatıyoruz. Karışım ılındığında içip döner sandalyeye oturuyoruz. 40 tur döndükten sonra ayağa kalkıp yürümeye çalışıyoruz ve düştüğümüzde kafamız güney yönünü gösteriyorsa aşığız demektir. Saygılar. Not : su yerine süt kullanabilirsin.

• O kişiyi gördüğünde Kalp atışların hızlanıyor, yakınında olduğunda Nefesin daralıyor gibi oluyorsa vede dizlerinin bağı çözülüyorsa, Sen aşıksın Arkadaş...

• normalde ustune para verseler yapmayacagi maskaraliklari yapma güdüsüyle, daha sonradan dusundugunde "allah belami versin" diyecegi turden "sen de bena asik olurmusunuz bayan" konsepti barindiran girisler yapmak, sorular sormak, bakislar atmak..sacmalar, her yolu dener, denedikce daha cok hata yapar, kendini kaybeder, hic yapmamamasi gereken seyleri yapar, eli ayagina dolasir en sonunda da ilk yapmasi gereken seyi yapar: icer.bir de soyle ki; asik olunan kizin ne kadar yakin erkek arkadasi varsa birden hepsine kil, tuy olunmaya baslanir.sanki askla birlikte kiskanclik nobetleri baslar.erkek adam ağlamaz derler* ama aşk erkeği ağlatır.. erkekler aşık olunca iş hayatında kariyerini tehlikeye atacak her türlü şaşkınlığı, aptallığı, dalgınlığı, gerginliği yaparlar (evet, bunu kadınlar da yapar), fakat bu süreç içinde etrafındaki insanlara sürekli "aaabi yaa tamam, ben naaptığımın farkındayım... kontrol bende, merak etme... ben çok iyi biliyorum neler olduğunu, hayır dağıtmadım abi nerden çıkarıyorsun ya, sen kimden yanasın hocam!..." tadında cümleler kurarlar (hayır, bunu kadınlar yapmaz, onlarınki açık açık, dobraca "aşığım ben, hiçbirşey umrumda diil, işe de gitmicem, okula da gitmicem... sadece onu istiyorum ben, çekilin başımdan, onu getirin bana..." formatıdır...) =))))))

• kekelemek, saçmalamak, elini kolunu kontrol edememek, aptal aptal sırıtmak, üzülmek, şaşırmak, çişi gelmek, dili tutulmak, alkol istemek, fondip yapmak, şarkı söylemek, yolda onu düşünürken tökezlemek, dolmuşta onu düşünüp parayı vermeyi unutmak, televizyon seyrederken dalıp gitmek, ağlamak, dikkatini çekmek için türlü şebeklikler yapmak, derste kafasına çiğnenmiş kağıtları rottringden* tüftüf yapıp atmak, karnı ağrımak... iç çekmek...
      daha neler neler =))))

• kaldımı öyle aşklar ısterdm su belırtılerı yasayabılıo olmayı :D

• ben yaşadıklarımı yazdım zaten =)

• ask yoktur sadece hoslanma vardir ayrica ask ne bilen var mi?

• Sürekli onu düşünürsün. Sana ilgisi ya yoksa diye kendi kendine üzülürsün.

• Ondan başka kimseyi düşünemiyorsan aşık olmuşsun demektir.

• 1 şarkıyı 100 kez dinlememden anlarım, aşık olup olmadığımı

• düşünürsün hep yemek yemek istemezsin. yaşarsın ama bitkisel hayatda yaşarsın.

• milyon tane belirtisi var aşık olmanın bir tanesini seç işte. içinde uçuşan kelebekler, tüm gün onu düşünmen, görmediğinde veya sesini duymadığında elinde olmadan agresifleşmen, aşk filmleri izleme isteği, şiirler yazman, bazen kendine "bana neler oluyor yahu" gibi cevabını bulamadığın sorular sorman...istersen sonra devam ederim.

• her otuz saniyede bir onu düşünüyorsan...ve onun eksi yönlerini görmüyorsan...you'r in love...

• bi kıpırtı olur içinde ,heyecan duyarsın ve o kişini hataları bile sana hoş gelir

• O kisiyle sevistigini hayal edemiyosan, buna utaniyosan, muhtemelen asiksin..

• Bööle bööle uykuların kaçar her lafın o olur soona yanına gelince için kıl kımıl olur bitden bilmediğin ne kadar aşk şarkısı varsa öğrenirsin durduk yere zırıl zırıl ağlarsın anladın sen onu

• kalp hızlı hızlı atıyorsa aşıktırsın

• aşık olduğumu, ancak aşık olunca anlayabilirim

• ks'de soru sorardım "Asık oldugumuzu nasıl anlarız?" diye

• baktığın her yerde onu görüyorsan , bian bile aklından çıkmıyorsa , gece onu hayal ediyorsan ve biraz da aptallaşma varsa kesin açıksın demektir :D

• Aynen:D

• Aklımdan geçenleri yazmış bende konuya yazmadım :) +1

• dinlediğim şarkılar anlam kazanır.. bi' şarkıyı 100 kez dinlerim.. her sabah kalktım mı o mesaj atmış mı diye telefona bakarım.. her türkcell'den gleen mesaja bakmadan once acaba o mu attı derim.. kısacası mala bağlarım..

• Tesekkur ederim(:

• uyuyamıyorsan aşıksındır

Kızlar Ne Diyor 9

• damarlarında hissedersin anlamak kelimesi çok hafif kalıyor...

• sürekli onu görmek istiyorsan aşıksındır

• Ayneen:D

• sebepsiz yere onu düşünüp gülüyosan :) sen asıksın arkadaaas :D

• Aynen:D

• :D oldu o zaman :D

• her zaman onu düşünüyorsan aşıksındır yada her yaptıgın şeyde onu da düşünüp öyle yapıyosan

• yada =)en klasik tepkilerden bir tanesi yemeden içmeden kesilmekdir.ayrıca normal zamanda dinlemediği duygusal müzikleri dinleyerek vakit geçirmeye başlaması ve kurulan çilingir sofralarının sayısının artması da yapılması olası aktivitelerdendir.

• Tek Amacin onu mutlu etmek olur.. ;-)

• sen bu yaşa kadar anlamadıysan biz hiç bilmeyiz:)

• Ne yaşı yaş onyedi:D

• heyecandan cırcır oluyorumne kadar romantiksiz

• her zaman onu düşünüyorsan aşıksındır denmişde ya hoşlantıysa ya bi başkası aynı derecede seni düşündürüyorsa

• bitince anlıyorum ben.

Yükleniyor...