Oğlak burcu erkeğini nasıl bilirsiniz?

özellikle sevdiği arkadaşlarına ve sevdiği (hoşlandığı) kıza karşı nasıl davranır, neyden hoşlanır nasıl yakınlaşır

Genel karakter özelliklerinide ögrenmek isterim :D

Güncellemeler:
OĞLAk burcu erkeği dicekdim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oğlak erkeği diosun klasik geleneklerine aşırı bağlı sakın ilk adımı sen atma sana asla saygı duymaz eğlenceli ol onunla net ol bide yalandan hoşlanmıyorlar fazla karmaşaya gelemiyorlar kolay kolay aşık olmaz onlar eğer hoşlanıyorsa bunu söyler çekinmez benimde kocam bir oğlak zor erkeklerdir ama kalbine girdiğin zaman ..

• =))) inşallah allah yüzümüze baksın ne diim =))

• ne güzel :)) inşallah bir ömür boyu mutlu mesut geçer hayatınız :)

• başak canım biz tam tencere kapak :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• oğlak erkeğiyim ii bilirim :) cimrşi dğilim ya tutumlu olabilir belki ama o da değil :D

utangaçlık göbek adım :D duygularımı belli edemem vesaire

• oglak burcu erkegin özelliklerini en iyi cevap sectyigin sahıs pek açıklayamamıs nasıl seçmişssin anlamadım yani

• gözleri bakısları beni cok etkilerdi ama utangac yapım oldgunu icin açılamazdım heralde

• öncelikle teşekkür ederim, ve eğer cevaplamak istersen başka sorumda olcakdı

Sen hoşlandığın yani sevdiğin kıza nasıl davranırsın nasıl yaklaşmayı denersin

Ve kızın nasıl olmasını istersin yada hangi özelliğinden etkilenirsin

• haklısın dinle o zaman sevgisi gerçekse şayet yapamayacagı şey yoktur sevdigi için, duygusaldır zor begenen bir tiptir.. karsısında cok temiz olman gerekir. genel özellikleri dürüsttür zor alırısır alıstımı ortamı oyle bir kurar ki arkadas dost çevre en sevilen kişi konuma gelir ve bunun için cabalar lider ruhludur cünkü ..hm bu kadar

• Öncekileri Göster
  • Oğlan burcu erkeği Hmm.Eee iyi peki o dicekdim olmayacak o da yanlış dicektim doğusu.İyidir iyi niye kötü olsun oğlak burcu.

• buyrun benm oglak burcu

• evet daha sevgili olmadan tabiki

• yaklaşmaktan kasın daha sevgli olmadan mı anlamadım

• peki nasıl yaklaşır

• Öncekileri Göster
  • Ben oğlağım buyur sor bakalım...

• peki daha çok evde oturmasınımı seversin yoksa çıkıp gezmeyimi yada tatile falan gitmesini severmisin ve baba evine çokmu düşkünsün ?

Evlendikden sonra bile bu düşkünlük varsa eğer devam edermi sence

• İşin işinde cıvıklık ve gereksiz samimiyet yoksa kıskanmam tabi ki

• sevdiğin kişi bir erkekle gayet normal bir şekilde konuşsa bile kıskanırmısın ? Ve kıskanclığını belli edermisin ona ?

• Öncekileri Göster
  • Oğlanlar cevaplayın

• tamam bunu bildiğim iyi oldu :)

• Oğlan değilim evet;)

• maden oğlanlar cevaplayın diyosun sen de cevaplasana yoksa kendini oğlandan saymıyormusun :D

• böyle top gibin i*ne gibin bişey :D

• yükselenine bakmak lazımm :)

• mensupum

söyle dimm kıskançlar kindar kolay unutmaz yapılan kötülüğü sevecen,arkadaş canlısı,aldatmaz gibi görünür ama fırsatı kaçırmaz saman altından...

• okadarını bilmiyorum genel özelliklerini anlat sen tabi kendinde bu burca mensupsan

• Bir oğlak burcu erkeği işte böyledir:

link

• Oğlan burcu neyn la :D:D

• :D :D OĞLAK burcu !

• Oglan Burcu Bir Erkek Kadının Yarısıdır Zaten. Kısaca Anla İşte Totos Denir. Ama Sen Oglak Demek İstedin Diye Düşünüyorum. :)

• etfrl :)

• Bilmiyorum. Yardımcı Olamıcam Kusura Bakma.

• ya ben burcuna göre hislerimden vazgecmem ama yinede belli özellikleri belki doğrudur diye soruyorum

• Öncekileri Göster
  • valla biz Oğlan dediğimiz birini pek önermiyoruz kimselere

• :D:D dedigim gibi cok giciksin

• ha şöyle, öncedn yazsaydınya :) teşekkürrlr :)

• Öncekileri Göster
  • iyi bilirdik ruhuna fatiha

• o nasıl soru kız :)) oğlan burcu ne e:)

• cimri biliriz.:D

• oğlak burcu yazcakdım haha

Kızlar Ne Diyor 9

• Kötü iyi bilmeyiz. :):)

• neden :D

• aşırı bencil kendini beğenmiş ve çok bilmiş olur.içinde bi yerlerde mutlaka bir dişilik vardır.kendine aşık eder sıkılınca çeker gider.canı istediğinde döner.ve çok fazla yalan söyler.özentidir.kendini diğer insanlardan üstün tutmaya bayılır.aman diyim uzak dur.benim çok canım yandı oğlak erkeğinden.hele bide sosyoloji veya felsefeye meraklıysa hemen koşarak uzaklaş derim.

• neyini seviyolar bilmiyorum ama cazibesine ergenlik yıllarımda tutulmuştum.

bkz: öğretmenine aşık olan insan.

• bencede

• olsa da yesek

• bence harika biri :D

• çok i*netorlardır :(

• Oğlak lan o! o_O..keçi derim ben hatta.

Öyle anlatılacak bir burç değil..hoşlandığını falanda anlayamazsın..ki imkansız.

• yok aslında belli ediyor gibi yoksa banamı öyle geliyo

• tuz yalat

• oğlak burcunu babamdan bilirim bildiğin cimri

• kıskanç inat mı? ikna edebiliyosun

• daha nasıl? Kıskancmı inatçımı?

• çok inatçı ve ısrarcı

• kızım her insan bir midir?

• hatalı olsa bile inatlaşırmı

• Ahaha cok guzel olmus oglan burcu erkegi :D :D

• ahahha sorma yaa iyiki bi yanlış yazdım :D

Yükleniyor...