• Sor
  • Bence

Oğlak burcu erkeğini nasıl bilirsiniz?

özellikle sevdiği arkadaşlarına ve sevdiği (hoşlandığı) kıza karşı nasıl davranır, neyden hoşlanır nasıl yakınlaşırGenel karakter özelliklerinide ögrenmek isterim :D

Güncellemeler:
OĞLAk burcu erkeği dicekdim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• oğlak erkeği diosun klasik geleneklerine aşırı bağlı sakın ilk adımı sen atma sana asla saygı duymaz eğlenceli ol onunla net ol bide yalandan hoşlanmıyorlar fazla karmaşaya gelemiyorlar kolay kolay aşık olmaz onlar eğer hoşlanıyorsa bunu söyler çekinmez benimde kocam bir oğlak zor erkeklerdir ama kalbine girdiğin zaman ..

• ama kalbine girdiğim zaman ...? Devamınıda ögrenmek istiyorum :)
      Gerçekden aşırı kıskancmıdır veya inatçı ?
      Karmaşa derken kızın birden bire moralinin değişmesi gibimi?

• Öncekileri Göster
    • ne güzel :)) inşallah bir ömür boyu mutlu mesut geçer hayatınız :)

• =))) inşallah allah yüzümüze baksın ne diim =))

Erkekler Ne Diyor 14

• oglak burcu erkegin özelliklerini en iyi cevap sectyigin sahıs pek açıklayamamıs nasıl seçmişssin anlamadım yani

• niye öyle düsünüyorsun sordugum her soruya cevabi vardi yani digerlerinden cok yardimi dokundu
      eger onun yazdiklarini onaylamiyorsan birde sen anlat bu burca has özellikleri belki ozmn senin cevabini en iyi dye secerim :)

• Öncekileri Göster
    • öncelikle teşekkür ederim, ve eğer cevaplamak istersen başka sorumda olcakdı
      Sen hoşlandığın yani sevdiğin kıza nasıl davranırsın nasıl yaklaşmayı denersin
      Ve kızın nasıl olmasını istersin yada hangi özelliğinden etkilenirsin

• gözleri bakısları beni cok etkilerdi ama utangac yapım oldgunu icin açılamazdım heralde

• Ben oğlağım buyur sor bakalım...

• yukarda bir kaç soru sordum onları cevaplarsan sevinirim sonra yazmadığım sorularımıda yazarım :)

• Öncekileri Göster
    • İşin işinde cıvıklık ve gereksiz samimiyet yoksa kıskanmam tabi ki

• peki daha çok evde oturmasınımı seversin yoksa çıkıp gezmeyimi yada tatile falan gitmesini severmisin ve baba evine çokmu düşkünsün ?
      Evlendikden sonra bile bu düşkünlük varsa eğer devam edermi sence

• böyle top gibin i*ne gibin bişey :D

• yükselenine bakmak lazımm :)

• okadarını bilmiyorum genel özelliklerini anlat sen tabi kendinde bu burca mensupsan

• mensupum
      söyle dimm kıskançlar kindar kolay unutmaz yapılan kötülüğü sevecen,arkadaş canlısı,aldatmaz gibi görünür ama fırsatı kaçırmaz saman altından...

• oğlak erkeğiyim ii bilirim :) cimrşi dğilim ya tutumlu olabilir belki ama o da değil :Dutangaçlık göbek adım :D duygularımı belli edemem vesaire

• buyrun benm oglak burcu

• yukarıda yazdığım sorularımı cevaplarsan sevinirim :)

• Öncekileri Göster
    • yaklaşmaktan kasın daha sevgli olmadan mı anlamadım

• evet daha sevgili olmadan tabiki

• Oğlanlar cevaplayın

• maden oğlanlar cevaplayın diyosun sen de cevaplasana yoksa kendini oğlandan saymıyormusun :D

• Oğlan değilim evet;)

• tamam bunu bildiğim iyi oldu :)

• Bir oğlak burcu erkeği işte böyledir: link

• Oğlan burcu neyn la :D:D

• :D :D OĞLAK burcu !

• Oglan Burcu Bir Erkek Kadının Yarısıdır Zaten. Kısaca Anla İşte Totos Denir. Ama Sen Oglak Demek İstedin Diye Düşünüyorum. :)

• aynen oğlak demek istedim şimdi gerçek soruma cevap verirsen çok sevinirim :D

• Öncekileri Göster
    • Bilmiyorum. Yardımcı Olamıcam Kusura Bakma.

• etfrl :)

• valla biz Oğlan dediğimiz birini pek önermiyoruz kimselere

• anlamamazlıkdan gelmeyin oğlak burcu olduğunu anlamışsınhızdır :D

• Öncekileri Göster
    • :D:D dedigim gibi cok giciksin

• iyi bilirdik ruhuna fatiha

• o nasıl soru kız :)) oğlan burcu ne e:)

• oğlak burcu yazcakdım haha

• cimri biliriz.:D

• Oğlan burcu erkeği Hmm.Eee iyi peki o dicekdim olmayacak o da yanlış dicektim doğusu.İyidir iyi niye kötü olsun oğlak burcu.

Kızlar Ne Diyor 10

• çok inatçı ve ısrarcı

• hatalı olsa bile inatlaşırmı

• kızım her insan bir midir?

• neyini seviyolar bilmiyorum ama cazibesine ergenlik yıllarımda tutulmuştum.bkz: öğretmenine aşık olan insan.

• bence harika biri :D

• olsa da yesek

• bencede

• çok i*netorlardır :(

• Oğlak lan o! o_O..keçi derim ben hatta.Öyle anlatılacak bir burç değil..hoşlandığını falanda anlayamazsın..ki imkansız.

• yok aslında belli ediyor gibi yoksa banamı öyle geliyo

• tuz yalat

• oğlak burcunu babamdan bilirim bildiğin cimri

• daha nasıl? Kıskancmı inatçımı?

• kıskanç inat mı? ikna edebiliyosun

• aşırı bencil kendini beğenmiş ve çok bilmiş olur.içinde bi yerlerde mutlaka bir dişilik vardır.kendine aşık eder sıkılınca çeker gider.canı istediğinde döner.ve çok fazla yalan söyler.özentidir.kendini diğer insanlardan üstün tutmaya bayılır.aman diyim uzak dur.benim çok canım yandı oğlak erkeğinden.hele bide sosyoloji veya felsefeye meraklıysa hemen koşarak uzaklaş derim.

• Kötü iyi bilmeyiz. :):)

• neden :D

• Ahaha cok guzel olmus oglan burcu erkegi :D :D

• ahahha sorma yaa iyiki bi yanlış yazdım :D

Yükleniyor...