Kızlar nasıl adonis kası yapar?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Her zaman olduğu gibi şu sıralarda adonis kasına takmış bulunmaktayım. Kafama koyduğum şeyi yapmak içinde tüm çabalarımı sarfedebilirim. Bir kaç kere adonisi olan kızların fotoğrafını gördüm. Erkeklerde olduğu gibi değil daha ince duruyor. Bi de teni benim gibi esmer hatunların yapmalarını tavsiye ediyorum. Fakat nasıl yapacağım konusunda bi bilgim yok. Spora gidiyorum ama hocama sormadım şimdilik. Önce sizden bilgi alayım istedim. Bu konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar bildiklerini benimle paylaşırsa gerçekten çok sevinirim. Teşekkürler :)

Güncellemeler:
Adonisten vazgeçtim, köprücük kemiklerimle yetinmeliyim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• merhaba..yazını okudum..oncelıkle 2 bucuk yıldır duzenlı fıtness yapan bırı olarak sana sunu rahatlıkla soyleyebılırım kı..o adonısler vucut yag oranını %10 un altına ındırmeden bellı olmaz..demek ıstedıgım sey şu.. kasların hatlarını bellı etmek ıstıyorsan yag oranını dusurmelısın aksı halde vucudundakı kasları calıstırmak kaslarını guclendırır ve buyutur fakat onları belırgın kılmak ıcın kaslarının usutundekı yag oranını azaltman gerekıraksı halde gunde 300 tane mekıkde ceksen o adonısler bellı olmazben bu dedıgımı kendı uzerımde test ettım ve basarılı sonuclar aldım

• Yağ oranım %4 sen ne diyorsun ya asdfswfsf

• da yorumunda yazmamıssın ? yazsaydın ona gorede yazardım da neyse
      sana ne yazsamda sen bıldıgnı okuyacak bırıne benzıyosun...o yuzden sen bıldıgın gıbı yapmaya devam et

• ha buarada bence senın vucut yağ oranını olcen alet bozuk olabılır muhtemelen

Erkekler Ne Diyor 17

• bu kız içinde erkek içinde vucut yapısı uygun olması lasın kişi yıllarca ugraşça cıkmayabilir spora gidiyorsan yaptıgın agırlık aletlerle zamanla ya olusur yada cok olmaz deneyip görmen lazım

• ben inanıyorum sana sen yaparsın yeterki spor için çalış ileriki zamanda görmek isterim nasıl değişiklik oldugunu sende

• merhaba.köprücük kemiklerine triceps yap. adonisden daha güzel duracaktır.

• O dediğin nasıl oluyoor.

• En zorunu istiyorsun, karın kasları sadece çalışarak yapılmıyor. Karın bölgesini yağdan arındırmazsan istediğin gibi görünmez. Sana yağ dokunu azaltacak bir diyet (protein ve salatadan oluşan) verilecek ayrıca egzersizler hem zayıflamak için kardiyo hem de karın kası yapman için..

• yapma ince narin bir vücud daha iyidir

• çok yüksek oranda zayıflaman lazım gözükmesi için çok zor bir işlemdir

• 17 kiloyum, 44'e kadar yolum var. Fazlası beni aşar.

• Öncekileri Göster
    • Benimle iletişime geçer misiniz? Sorularım olacak.

• mesaj atabilirsiniz mesaj kutum açık

• Adonis Kasının Ne olduğunu bilmeyenler arkadaşlar için Link link

• Bayanlarda olan adonis kası böyle olmuyor. Kemik farklılıkları var.

• Bayanlardaki Adonis Kasi DA Bu :) link

• Düzenli beslenme & günlük kardiyo ile birlikte, mekik çekerken son noktada hafif twist yaparak veya eller bir barda asılı şekildeyken çapraz şekilde ayakları nefes vererek kaldırarak yapabilirsin.

• Sizlerden gelen talep üzerine biz o olaya el atmış bulunuyoruz. Bütün mühim işlerimizi bir kenara bırakıp, Türkiye'de faaliyette olan tüm spor salonlarına akın ederek, bu kas üzerinde çalışmalarımıza başladık. Sizlerden talebimiz, biz adonis kası geliştiriyor iken, kalça ve göğüslere önem vermeniz.

• Kadını kadın yapanda kalça ve göğüsleri zaten.

• Adonis olması için önce karın kası olması lazım çünkü adonis en zor beliren kas grubu. Nasılını uzun uzun anlatmayacağım ama karın kası olan bi' kadın çok çekici gelmiyor bana açıkcası. Ayrıca adonisli hatunnları da biliyorum. Bilmem hoşlanmıyorum ben pek. Düz ve pürüzsüz olması daha iyi gibi.

• Güncelleme : Köprücük kemiklerin. =(

• Öncekileri Göster
    • Linkli yollayamıyorum, resim şahsıma ait mailimden almıştım olmadı sanırım. Tüh.

• Ulaşmadı bana. Gene de teşekkürler.

• tahmin ediyorum bu soruya cevap vermeden önce herkes google da adonis kasını searc etmiştirler ikinci olarakta güzel durcanı hiç sanmıyorum

• :)) yapmıyorum zaten.

• adonis kasının bir kızda ne işi var yaaa. :)

• Onlar ne sert bakıuşlar öyle yaa.Senden gıcık aldım ben :)

• Saygım var :))

• mekik çek boşver adıniste neymiş plates yap

• kadında kas oldugunde onu öperken bile erkegi öptügünü düşünmez m i erkek? nasıl bir mide?

• O bölgedeki kasla pek ilgileneceğini zannetmiyorum. Hani o raddeye kadar gelmişken kasıda görmeyiver :(

• Bilemiycem. göbek dokunusları önemli. neyse

• böyle : link

• merhabalar genelde bilgisiz yada spor deneyimi olmamış-olamayan kötü vücutlu erkekler olumsuz cevaplar vermiş ben bu konuda danışabileceğin en deneyimli ve bilinçli kişiyim. kaslı süper atletik ve mükemmelim sozlerime en buyuk kanıt bu olsa gerek. öncelikle şunu soylemeliyim ki her vucut yapısı için farklı uygulamalara gitmek lazım. bana kendini iyice tarif et boyunu kilonu bel ve omuz çevreni herseyini.. ki bende ona göre sana yardımcı olabileyim

• Nedense sana hiç güvenesim gelmedi.

• Hangi parmak o? Orta parmak mı asddfwqqw nir şey demiyorum.

• spor yaparak adonis yapılır kolayca

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kaslı ama yapılı bir bayandansa kassız ama ince, narin görünümlü bayan daha hoştur. standart bayan vücudunda ve dolgunlugunda olması çekici, etkileyici olması için gayet yeterli. ( bu nedenle kas yapmaya uğraşmıyorum :D )

• Mesajını aldım ben canım, merak etme :p

• nedense beğenmiyorum adonis kasını o kadar zayıf sevmiyorum ben

Yükleniyor...