En sorunlu burç hangisi?

Sİze göre en sorunlu burç hangisi arkadaşlar hayat tecrübelerinizden yararlanalım bide sebebini yazarsanız iyi olur asılsız suçlama yapmış gibi olmayalım:)

Güncellemeler:
bence başaklar tam bi baş belası...
2013 güncellemesiyle efsane soru devam ediyor:)
Sİze göre en sorunlu burç hangisi arkadaşlar hayat tecrübelerinizden yararlanalım bide sebebini yazarsanız iyi olur asılsız suçlama yapmış gibi olmayalım
sorunlu burç diye bişey varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence başak burcu yani benim burcum gerçekten çok sorunlu bir insanım ya .s İNAT o biçim..

Pişman olacağını bile bile herşeyi göze almak o biçim..

ASİLİK o biçim..

Ciddiyet aşırı fazla..

hele birine bir kırılırsam oooo elimden çekeceği var..

insanları söylediklerine pişman etme isteği :D

Hele benim gibi KİN tutan bir insan var mıdır hiç bilmem..

• benim gibi ay burcun başak yükselenin akrep seninde heralde

• yükseleni berbattır onun.

• başşşşak burcu tam bi baş belası malesef:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 78

• ikizler ve yengeç erkeği. akrep kadını da coook karısık :s

• koç burcu çok tuhaf

• terazi benze dengesiz oluyorlar

• Akreplerden nefret ederim tanıdığım her akrep mi kötü olur bilmiyorum

• Burçlara inanlarla büyük sorunlarım var.

• Bilmem:)

• Bende inanma ben insanın davranış değişikliğinin çevreden kaynaklandıgını düşünürüm ama genel bir algı olarak sordum herkes ikizler diyor acaba brdada öylemi dedim çünkü alakası yok.

• İkizler erkekleri. Çok sorunlu olurlar genelde.

• aslan burcu. derim

• Terazi çok sorunluyum..

• Başak hiç anlaşamam :(

• boğalar manyak oluyo

• Akrep burcuyum ve akrep diyorum :)

• Başak erkeği ev işlerinde çok hassas olur. Mesela evi tertemiz yaparsın yine de ellerine sağlık olmaz daha temiz de olabilir her zaman dahası vardır olur. Ayrıca yaşları ilerledikçe daha prensipli olurlar iş hayatlarında ve bu durum onları aksi yapar.

Aslan erkeği ise inanılmaz bencildir ve başkalarına karşı inanılmaz cimridir. Mesela size bir şey lazım olsun almaz pahalıysa ne gerek var olur yahut surat asar falan ama kendisine lazım olsa aynı şey bir değil on tane de alır hiç batmaz gözüne parası falan o zaman. Ayrıca özellikle de aile babası olduğunda kendi ailesi içindekiler hariç herkese iyilik meleği kesilir, sonra da laf eder ama kendi ailesinden kimseye aile reisliği yapmaz doğru düzgün. Geçimsizdir, sürekli kendini över ve özellikle eğitim ve mesleki anlamda kendinden düşük olanı aşağılamaya bayılır. Herkesi eleştirir haklı haksız ama kendisi en ufak eleştiriye gelemez. Yeni tanıştığı insanlara karşı çekingen olabilir dolayısıyla mülayim bir görüntü verebilir ama asla aldanmayın.

İkizler burcu erkeği bir kadını elde edene kadar yani beden olarak kastedmiyorum sadece aşk olarak da melek kesilir, dengesizlikleri ya da küsmeleri neredeyse olmaz. Bay mükemmel olur dolayısıyla çok kolay kazanır kalbinizi ancak sonradan büyünüz onun için bitmiştir ve sıkılır sizden bu sefer başlar dengesiz tavırlar sergilemeye. Siz ne yaparsanız yapın ille size bozuk atacak bir bahane bulacaktır ve sürekli bir küser bir barışır sonra da yıprandık olur sıyrılır çıkar işin işinden sizi döt gibi ortada bırakır. Ayrılıktan çok uğradığınız haksızlıklara ve inanılmaz küstah bencil bir karaktere bürünene şahsın değişimine üzülür hayretler içerisinde kalırsınız.

Terazi kadını şayet güzelse ve üzerinde çok erkeğin ilgisi varsa evet aldatmaya meyillidir çünkü çok kolay aşık olabilirler kendisine sunulan ilgiye karşı asla bir kalkanları olmaz. Hangi aday daha çekici, daha zarif, daha kibar, şık, çekiciyse sonunda o kazanır ama bu kazanma da sonsuza deklik bir kazanma anlamına gelmez. Ayrıca çok güzel rol yapar ve çok ustalıkla yalan söylerler asla anlayamazsınız o kadar ki kendisi bile söylediği yalana inanır bir sahteliği gerçek kabul eder yaşar şayet onu öylesi mutlu edecekse.

Yay kadınları ise genellikle sıkıcıdır ve karşı tarafa her zaman kendilerine verdiklerinden daha az değer verirler. Genellikle evde oturmaya, miskinlik etmeye yatkın tembel ya da rahat kimselerdir bu sebeple daha enerjik olan burç erkekleri için doğru tercih değildirler.

• ikizler ve yay

• Terazilerin bi gunu bi gununu tutmuo. Benim tanidigim butun teraziler dengesizdi.

Aslanin narsistligi cekilmio

Ikizlerin kusme huyu

Kocun inatciligi

Basagin her seyi her konuyu her insani didiklemesi ayrinticiligi

Falan.. falan..

• baaşak diyorum kesinlikle..

• akrepler ve ikizler ikiside sinsi bencil insanlardır bence

• bi açıp başak burcunun özelliklerine bakin yok ben başak burcuyum yok tanıdığım başaklar çok iğrençti demeyin çoğu insan temel burcunu değilde yükseleninin özelliklerini taşır başaği öyle bi göstermişler ki şaşırdım :)

• yöö olmam sevgilim var zaten.

öf git başka yerde dalga geç.

• sevglim olurmusun?

• he he.

• Öncekileri Göster
  • En Aranılan Burç : Koç, Aslan

En İyi Eş : Boğa, Yengeç

En Çapkın Burç : Terazi, Yay

En Gizemli Burç : Başak, Terazi

En Kıskanç Burç : Akrep, Yengeç

En Sade Burç : Kova

En Hareketli Burç : Yay

En Şanslı Burç : İkizler

En Duygusal Burç : Yengeç, Balık

En Akıllı Burç : İkizler

En Başarılı Burç : Oğlak

En Cesaretli Burç : Koç, Aslan

En Girişimci Burç : Boğa, İkizler

En Anlayışlı Burç : Oğlak

En Sportmen Burç : Terazi, Koç

En Değerli Burç : Oğlak, Koç

En İyi Müzisyen Burç : Başak, Terazi

En Güvenilir Burç : Oğlak, Koç

En Havalı Burç : Balık, Yay

En Dikkatli Burç : Kova, Boğa

En Kırılgan Burç : Balık, Yengeç

• çaapkın seni.

• ben teraziyim ;)

• koçmu pehh:)

• Öncekileri Göster
  • Ben başağım ama hç de öyle anlattıgınız gbi biri değilim. Bi kere kötü huy herkesde vardır. Hem biz çok tatliyiz bi kere su yasıma kadar tanidigim tum basaklar cok sevimli insanlardi tamam basak erkekleri tam bi bas belasidir uzak durun onlardan ama bayanlari hc de oyle degildir. bi kere kiskanclik nedir bilmeyiz cnku istedigimiz herseyi calisarak elde ederiz ayrica biz kucuck bir karincaya bile zarar veremiyecek kadar hassas insanlariz.

• yok dünyayı temizlemek maksatlı söyledim ben:)

• evet zeki insanlara ihtiyaçları var =)

• başakları toplayıp afrikaya sürmek lazım bence:)

• Öncekileri Göster
  • bence yengeç sürekli kendilerine sürekli acırlar kendilerinin çok şanssız olduklarını sanırlar çok duygusaldırlar

• Kesinlikle benim burcum. Akrep :)

• Asla kimseye "Allah belanı versin" ya da "Sürün inşallah" gibi klişe beddualar etmem. "Bir ikizler burcuyla sevgili ol inşallah" yeterlidir. . Günde 8 kere ayrılıp 17 kere evlenme planı yapmanız bile mümkün bu burçla.

• abooooo:)

• bin belalarını versin Allah a yakın bana uzak olsunlar

• :)

• aslan burcu erkekler :) bencil olurlar genellikle kendini vazgelmez dünyanın en harika insanı sanarlar. havalı ve egoisttirler :) tanıştığım her aslan burcu erkekte var bu ve arkadaşlarımın çevresindekilerde öyle :) kızlarındada var biraz ama erkekler kadar değil :D

• evet aynen öyleler ama sevdikleri zaman biraz egolarını kırabiliyorlar geçen ilk defa bir aslanın özür dilediğini duydum büyük başarı

• kızlarda akrep ve koç. erkeklerde kesinlikle kova.

• kendimden yola çıkarak aslannnn:)

• akrep burcu. cinsellikten başka bişey düşünmezler genelde. :D

• İkizler, terazi, oğlak

• ben oğlak pek katılmıyorum..senden başka oğlak diyende yok gibi neden oğlak dedin?

• Koç burcu :) erkek arkadaşım koç burcuydu ve çekilmezin önde gideniydi hoş ben de koç burcuyum ama ben burcumun güzel yanlarını kapmışım :)

• İkizler

• sorunluyu bilmemde, en iyi burc aslan burcu..

• Aslan erkeği çok kötüdür ya kendine gelince bol bol para harcar sana gelince asla. Mesela pahalı bir krem kullanması gerekiyorsa kendine gelince kıymaz paraya bisürü birden de alır ne olur ne olmaz bitince bulamam diye ama sana gelince aman çok pahalı o başka krem soralım doktora der. Ne yapar ne eder hır çıkarır surat asar asabileşir hay lanet olsun almıyorum ülen tamam dedirtir sana.

• Akrep & koç, zor burclar. Basaklardan nefret edyorum

• aynen bende başşşaklardan nefret ediyotum:)

• Ben koç burcuyum kızlar beni seviyor ama ben onları sevmiyorum hakikaten kor burcu olmak harika-yakısıklı oldugum gibi.

• bence boğalar baş belası

• Başak burcu.yani benim burcum

En iyi cevap seçtiğin arkadas vldnnr zaten çok guzel anlatmış

Yinede burcumu seviyorum hıh :D

• he he..hadi

• Cokta tınn :D

• başşaksan uzak dur:)

• Aslan erkegi basak ve kova kadiini sahsen bn kova kadiniym ve sorunlarim cok var. .)

• hay basak kadar basiniza tasa ohom ney se tas dussun tas

• sus sabah sabah pis başak burdada çıktı:)

• kesinlikle ikizler

• üzgünüm ama maaleseff:)

• yani ben :)

• basak ve oglak

• ya kardesim ve kuzenimden biliyorum zor inatci piskopat burc iste bunun icin eksi puan verilirmi

• başagı anladıkta oğlagın suçu ne:)

• Kesinlikle akrep bu arada bende başağım ve burcumdanda gayet memnunum

• yemin ediyorum dedim inanmadın hatta sana var öyle şeyler anlatırımda o kızında bi onuru var o yüzden hiç girmiyorum o konulara

• hehe at at belli bellii :)

• yok yeminle ben yolladım hiç bi başak bana yol veremez:)

• Öncekileri Göster
  • bence oğlak burcu yaaa... ben çok sabit fikirliyim çok kinciyim biri bana yaklaştıgında hep kötülük sanıyorum çenemde çok bi anda parlarım sonra sönerim ahh bide çok inatçıyımmm

• bende oğlak burcuyum bendede var böyle şeyler ama ciddi düzeyde değil okadar..

• kesinlikle sana katılıyorum eski erkek arkadaşımdan dolayı

• terazi.

• hala terazi.

• anlama sen bosver. anlayıp ne yapacaksın?

• Şu lafı da bir anlamış değilim .

• Öncekileri Göster
  • akrep başak oğlak

• oda doğru:)

• oğlakta sorunlu yaa sağı solu belli olmuyo

• oğlak hariç lann:)

• ikizler.

• sen

• sen kimsin asıl sen:)

• sende burçlarla kafayı yedin

• şşşş aloo söyle hadi

• nasıl bılum yaa hadi söyle bakam kimsin:)

• oldu kendin bul hıh

• Öncekileri Göster
  • bence aslan ya hemen kızıyolar bi an karşısındakini kalbini kırabiliyolar

• Aslan erkek kabus gerçekten babamdan biliyorum.

• benim sevglmde öyle ya

• aynen çabuk parlıyolar

• balık

• Tamam kabul ediyorum..Terazi :(

• Ben de çok alınganımdır bir terazi olarak kabul ediyorum ama kaldırmak zorunda değilim bence esprileri bir mesafeyi bozmamak gerek benimle ben hep böyle derim herkes bilir mesafesini böylece.

• atıyor la bu hangi espriye gelmedik hangi konuda alındık sallama susi :(:(:(

• duygusallar espriye gelemezler çünkü çok alınganlar :D benim için çok büyük sorun bu lan :D

• ikizler tabiki bidaha karsılarıma cıkmasınlar mümkünse

• koç koç kooçç

• tesekkürler :) yazıyor profildegizlidir ama belki takip ettiğin için ben görebiliyorumdur bilmem

• sana +1 veriyorum içimden geldi :) bu arada yaşımı nerden biliyorsun ?

• alla alla:) iyi bakiym farklı ol :)

• Öncekileri Göster
  • Aslanların nesi var be mükemmeliz biz sevin bizii...Sorunlulara gelirsek.. Kova,başak ve akrep erkeği..kızlarda ise..başak,bazı bogalar ve koç

• Başaklar özellikle erkekleri. Aynı zmaanda ikizler erkeği de hiç çekilmez.

Koç kadınları da sorunlu birer psikopat olabiliyor yeri gelince kendimden biliyorum adamı illallah ettiriyoruz.

Terazi bayanlarını da ben sevmem.

• yaa eski sewgilim başaktı anlatamam:)

• Tanıdığım bir başak kadını var o da öyle çok illet değil aslında. Bir tek inanılmaz bencilliğini gördüm.

• başak kadını rezalet gerisii bilmem:)

• oğlak ..

• zaten kıskançlık özelliğinden dolayı söyledm oğlağı.. o özelliği beni bitiriyoo! ha bi de bencil oluyolar :( gözardı edilemez bişe..

• yok lan ben süper sewgiliymdir süper arkadaşımdır hiç kimse suç atmasın sadece kıskancım veinatçıyımdır oda tatı tuzu oğlaktan iyisi yok bence hatta

• hıhı malesef :s

• Öncekileri Göster
  • hiç oğlak diyen olmamış sanırım :) ben oğlak :P

• yani demi:)keçi gibi inatçı ve kıskançlık biraz fazla bunlar önemsiz şeyler:)

• oğlak dermıyım hiçç :) sadece kımse oğlak dememiş ona gurur yaptım :)

• ben oglagım oğlak sorunsuzdur sadece kıskançdır neden oğlak diyosunki sen?

• yengeç... burcumla gurur duyuyorum... desemde inanma :) tam baş belasıyımdır kıskançlık bende sinir bende alınganlık bende kapris bende, duygusallık sürekli ağlama modunda olmak bende üff sayarken sıkıldım içim daraldı valla :))

• evet çok mızmızdır yengeçler Allah' ım kuzenim onun istediği diziyi açmadım diye bile sırf 3 saat aralıksız krize girer ağlardı sonradan açsam bile neymiş kaçmışmış artık başı nasıl seyredecekmiş bir daha. Ulen internetten açarım tamam lanet olsun yeter ki sus diyorum bu sefer başka bir ağlama krizine giriyor madem internetten açacaktın ne diye seyrettirmedin en başından diye.

• yesss:)

• Kova burçları biraz sıkıntılı. İnsan olarak mükemmel ama aşkta kaprisli.

• başak ikizler

• gücenme :!

• aynen bide terazi

• Erkeklerde kova.

• iyi yaptın.

• erkek ve kova bileşkesini eksiledim.

• Hadi ordan :)

• güncelleme nedeniyle soruna 1 verdim soran :D

• ben yokken neler olmuş burda kıza ergen diyo ama bi yandanda kızla mahale kavgasına giriyo birader bence biraz delikanlı ol.erkek adama böyle kızlarla laf yarıştırmak hele büsürü hakaret içerikli laf yazmışsın erkek adama yakışmaz anladın deni dedimi.

• Anlayana klavyede yazmak çok ışe yarar da senın saksıya fazla etkı etmıyo anlaşılan,

Bu lafları da nedense oturduğu yerden kopyala yapıştır sözlerle klavye artıstlığı taslayanlar der, Ikı laf öğrenebılmışler anca onu da sat sat bıtıremedınız, Ikı cümle de kendın kurabılsen gam yemıcem,Evet benle uğraşma sen kendını bıraz gelıştırmekle adam etmekle uğraş zaten,Gıt bır zahmet de kendın bırşeyler üretmeyı dene

• oğlum bak git !

bu kadar ilgilenmesen bu kadar yorum yazma zahmetinde bulunmazdın. demek ki bir derdin var senin benle. işine bak. başlatma burcuna :D

• Öncekileri Göster
  • ikizlerle başı dertte olan çok kişi varmış...Kendimden korktum bir an

• Hemde çok...

• İkizlerle çok uğraşıyorlar..

• ikimizinde çenesine sağlık o zaman :)

• Öncekileri Göster
  • aslan erkegi :)) Yani simdi genelleme yapmak istemiyorum. Ama sorunlu bir erkek arkadasim vardi, ve aslandi.

Asiri cok ilgi sitiyor, sürekli odak noktasi olmak siter, hep ben ben ben. Asiri bir sekilde ben emrkezli.

Ve sesli, hani aslanlar kükrer derler ya öyle. Ben de sessiz ve sakin bir insan olarak bazen onunla bas edemiyordum.

Eziyordu beni yani :)

Ama yinede cok severdim kendisini. Cünkü parlarlar yani, cok cekiciler.

Ama bazen cok kaba olurlar, hic kendisinde suc aramiz, kendisi mükemmel etraftakiler iste suclu, hatali olur.

Of aslanlar... ömrümü yedi ya.

• biz mi seni anlamiyoruz? :D neden?

• benımı anlattın ...off ya anlamıyorsunuz beni

• aslan kova ve balık

:@

• sen başaksın sanırım.

• başaklarrr

• bi an korktum:)

• ahahhahahha:D yok ben koç burcuyum:D

• sana bişey söylicem bende oğlagım kız arkadaşım başak adıda emine biraz işkilendimde yemin ederim doğru diyom:)

• Öncekileri Göster
  • Akrep ve kova

• çok sorumsuz egoist bi ani bi anina tutmayan, kararsiz dengesiz vesaire valla

• Kovanın nesi varmış erkeklerde ya :)

• Kova daha çok erkekler için, akrep de bayanlar için dedim

• Öncekileri Göster
  • Basak akrep yengec..

Basak deli eder akreple yengec insani sokar

• Canin sagolsun fergiee..

Akreplerle yasiyorum gayet de iyi anlasiyorum ama fenalar iste :)

• akrep?

• eksiledim

• Öncekileri Göster
  • İkizleri yalarım.

• Bence ikizler

• başak erkeği.denendi test edildi.

• Aslan demeyin şuna ya :((8 sevin bizi <33

• aslan burcuu pehhh

• yay kral benim havlarında bensiz yapamazsın düşünceleri alakasız tripler

:D

• panpa oğlaklarla anlaşırım :):)

• cevap yazıyorum gelmiyor neden böyle oldu pampa yanlış anlamadm

• Yok ya gayet mantikli dusunebiliyoruz aslinda biz :)

• Öncekileri Göster
  • akrep . hiç anlaşamıyorum akrep erkeğiyle . bence en sorunlu onlar .

• Bence ikizler ve terazi burcu.

Ikizler tuaf. Bol bol kuserler neye kustugunu anlamazsiniz, herhangi birine kizar size kuser. Tuaf bir kusme huylari vardir.

Terazileri ise dengesiz buluyorum. Bir tanede tanidigim bir terazinin bir lafi digerini tuttugunu gormedim.

Elbette bunlar benim karsilastiklarim, elbet mukemmel ikizler ve terazilerde vardir..

• Ay evet. Boylesiniz :D ya benim babam ikizler. Eski erkek arkadasimda ikizlerdi. Boyle kusuyosunuz, sonra bide gonul almak icin cebellesionuz. Ama sevimli oluosunuz o zamanlarda ben diim :))

• ben ikizlerim bol bol da küserim doğru tespit.küserim de söylemem bi de pis huy!söylemek istemiyorum ama sonra neye küstüğümü de unuturum. çekilir çile değil yani :P

• :D

• Öncekileri Göster
  • ya yay burcu bana çokk anlamıyormuş algısı zayıfmış gibi geliyor şöyle ki iki erkek arkadaşım oldu yay burcundan arkadaşız dedikçe ama sen bana şöle demiştin haayır diyorum öyle demedim şunu demiştim ve gayet açıktı falan döne dolaşa sen bana bida öyle deme yada keşke demeseydin haydaa aldık mı gene başaa

• Aslan,ikizler..benden uzak olun mümkünse.

Sen de bu arada takmışsın burçlara..keçi miydin sen?.

• ya çok tutuyo bu sorular yoksa umrumda değil:) bide birini arıyorum belki gelir diye sordum

• Bence Balık ve sanırım Kovalar da arızalı oluyor.

• Ben de insanları gözlemlemeyı severım ama burçlara göre ayırarak bakmamıştım hıç, O yüzden ılgınç gelıyor okuduklarım, Ayrıca kendısınden de onaylayarak yazanlara daha çok dıkkat edıyorum, Tespıtlerın doğruluk ıhtımalı daha sağlam oluyor ;D

• Yoo kendimden biliyorum tabi ki. :D

Ama tanıdığım 2 tane balık erkeği de benim gibi.

Çok iyi oyuncular ve sağı solu belli olmayan tipler.

Ayrıca inanılmaz ketumuz hepimiz. :D

• Son yorumunda dağıldım, Meğersem kendınden bılıomuş, Bende kım kızdırdı acaba dıodum ;D Ayrıca +1 doğru tespıtler

• Öncekileri Göster
  • Senin kaç üyeliğin var? He bide burcun neydi?

• Gizli candır :D

• ben sürekli kapatılıyorum çenem durmadıgından sen gizliden çıkda söyleyim korkma yemem:)

• Leylek

• litaratüre uyalım:)

Erkekler Ne Diyor 50

• Aslan şeysine sinir olurum :(

• Şeysinden kasıtın burç olduğunu anlayamadım IQ'm 30 -35 mi diyosun ..

• neysine?

• koç ve boğa

• akrep burcuyum. Bence başak sdfsdf

• ikizler

• Bana göre, burçlara gören hareket eden her zihniyet sorunludur.

• hiç anlamıyorum valla burçlardan

• başağın erkeği ve ikizlern kadını en problemli burçlar

• Boğa.Boğa burcundan kimseyle iyi anlaşamadım bugüne kadar.

• ne güzel

• ahaha ben de boğayım ve katılıyorum sana.

• başşak bencee :)

• İkizler ?_ :)

• akrep süper dengesiz bir burc

• Genel olarak ikizler denilmiş. Bu ikizler ne yapmış size böyle kıyamammmm

• Aslan terazi başak

• Boğaaaaaaaa

• Karides burcunu hiç çözemedim kimse çözemez .

• balık abı balık ota boka aglıyorsun ole burcmu olur arkadas way nalet olsun:)

• köpek burcu :D

• Aslan cok kirilgan, alingan

• abartmayın nan. başaklar karakterli, yardımsever, saygılı ve ölçülüdürler. resmin tamamını görür mantığa göre ilerler. en kötü yanı hayata gerçekci yaklaşıp karşısındakine fazla değer vermesi ve o değerin karşıdakine sıkıntı gibi gözükmesidir. artı detaycı olması vs. bunun beraberinde her insanda olan anlık psikolojik sorunlar... bununda en büyük zararı kendisine olur.

30 yıllık başak burcuyum. =) artı o kadar başak burcu tanıyorum karakteri bozuk olanı görmedim. iyilik her zaman göze çok batarmış. gerçekleri çekemiyorsunuz kıskançlar =O8=))

Sorancan; başaklar hakkındaki düşüncenide paylaşmalısın. neden baş belaları...

• xper potansiyeli yüksek bi soru:)

• aylık güncelliyon mk.

• Bu cevabını da eksiledim :(

• insanoğlunun kendi sorunlu

• ikizler başak akrep koç

• koç burcu kadını görünce kaçacan aga...

• basak erkegi ve akrep kadını

• ikisi çok uyumludur

• Kova ve Başak karşı cins olarak.

• ikizler..benim burcum.:)

• başak tabiki

• İkizler

• Kova: Dışarıdan hep umursamaz görünür verdiğiniz değeri alamazsınız. Hep mantıklı hareket etmeye çalışır..

• Hemen herkes "Akrep" yazmış.

Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Hepinizi öpüyorum. Haha =*

• İkizler bayanı cok çektirdi bana bi gün cok iyi ertesi gün bambaşka birileri olabiliyor , bu arada bem yayım yay erkeği icin kimse bisey dememiş :)

• Bir daha kendim de birine aşık olacak güç bulabilirsem, bu bir BALIK olmayacak !

• ikizlere laf yok dağılın :D

• koç burcuyum rahatsızımm dogrudur .

• yay burcu kadınlarından korkarım

• ben kova burcuyum ama kova erkeklerı anlayıslıdır begenmeyen varda kadınların cogu anlasılmıyo zaten:F

• 1. sırayı kesinlikle ikizler alır en tehlikeli burç diyebiliriz

2. sırayı akrep 3. sırayı aslan 4. sırayı da terazi

ikizler ayarsızdır nerede ne yapacaklarını kestiremezsin erkek arkadaşlarına karşı süper bir dost olabilir ama kızların korkulu rüyasıdır daldan dala zıplamayı çok sever çabuk sıkılır çok değiştirir

akrep kafasında binlerce tilki dolandırır ve hiç birinin kuyruğu bir diğerine değmez yani sinsidir intikamını er ya da geç alır ve unutmaz

aslan çok hırslıdır hırsından ezemeyeceği kimse yoktur kardeş eş dost akraba yeter ki istediği konuma geçmesi için engel olarak görsün

terazi ise tartımı hiç eşit yapmaz bir bakarsın bir taraf çok ağır basıyor bir bakarsın max. 3-5 dakika içinde diğer tarafı ağır basmış ayarsızdır ;)

• vay arkadasss ikizlerımmm bır tehlıkelı oldugum anı gormedım bende mı var bır problem :D

• bazen en sorunlu burç en çok sevilen burç olabiliyor :)) bakınız ikizler ve yengeç :))

• Akrep kadını yükselenide teraziyse vuuuu oradan hemen topuklayın bence

• ikizler yay:D

• ikizler=dengesiz yay=başına buyruk

• burçlarla alakam yokda bir tane akrep kadınıyla beraberliğim olmuştu yeminle hayattan tiksindirdi :D

• okuzzzzzzzzzzzzzzzzz

• yaptım olacakk

• öyle burc mu var :/

• Ihm şey :/

• ŞekLE giremedim ya :(

• zodyak killer benim şekil yapma :(

• İşte bizz ya , hiç koç diyen olmamış :))

• ikizler erkeği diyen kızların başları bitlensin!1!1

• ikizler sizi çok gücendirmiş belli :$

• Öylesiniz ama ne kadar çekici ve hoş olsanizda davranişlariniz çok çabuk değişiyor

• En sorunlu burç Boğa arkadaş, yani düşünsene senin kaliteni anlayacak başka hiçbir burç yok, hala onlarda yok burçmuş yok zodyakmış, kimsiniz siz yahu, nesiniz? gidin ayakabılarımı falan boyayın yani...asdsadad

• yumak yapıp oynama becerim var evet : )

• patimle tırmalarım zihnini onun ben

• haklısın ne diyeyim =)

• ikizler başak kısmende akrep

• ne yönden baktığına bağlı. ama başak, boğa ve koç

farklı yönden bakılırsa terazi, balık, aslan ve ikizler.

diğerleri vs.

• Farklı yönünü eksiledim.

• eksiledim

• eksiyi basıcam aslan deme

• erkek yengeç; ben, kadın boğa o

• yengeç degişse ne güzel olurdu yeminle

• Başak..

Bildiğin manyak hepsi..

Yükleniyor...