Dişilik kazanma sanatı nasıl öğrenilir?

Gizli Üye
öncelikle dişilikten kast ettiğim seksi olmak gtü başı dağıtmak değil kadınlık. Fazla çocuk gibi görünüyorum ve davranıyrum kıyafetlerim sohbetlerim yemem içmem gülmem vs. Kadınsı değil..

Bana olgun hanım hanımcık ve kadınsı nasıl davranılır nasıl olunur öğretecek bi kitap film falan önerirmisiniz? Cinsiyetsiz gibiyim arkadaş çocuk gibiyim bıktım artık bende kadın olduğumu hissetmek ve hissettirmek istiyorum
Dişilik kazanma sanatı nasıl öğrenilir?