Sarışın ve beyaz tenli kızlar bana çok çekici geliyor size de öyle mi?

arkadaşlar sizlerinde hoşuna giden kız tipleri nedir benim sarışın olupta saçını kızıla boyayan birden üzerine sık bir kıyafet giyen kızlar acayip seksi geliyor beyaz tenililerde saçı lüle lüle olan otip kızlarda çok seksi duruyor sizler ne dersiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aaa ben!Hahaah ama cirkinimmm, cirkinn.. sacimi kizila mi boyasam, dahada cirkin olurum hfjdjsjsk...

Kızlar Ne Diyor 8

• sarışın insanlar bna da çok çekici gelio.

• Beyaz tenli mavi gözlü siyah saçlı yada çikolata renginde turuncu tonlarında saçı olan mavi gözlü galiba kendimi anlattım ups :D

• bence de

• bana da öyle geliyor napsak ki.

• valla ne yapsak

• bana da çekici geliyor

• kesin kıllı esmer göbekli birisin jhjh

• :DDDD

• Öncekileri Göster
    • tamam gnki görüşrz by

• eyvallah

• kumral erkek

• Kesin sen esmer birisin ve açık tenlilerden hoşlanıyorsun genelde de öyle olur...

• esmer kara kuru kavruk biri değilim ama şarışın kılzlar dah ilgimi cekiyor ne yapayım

• Öncekileri Göster
    • yeterli.

• ama sende fenada değilsin he az can yakmamışssındır sen

• gel annem gell :D

• kime gelem

Erkekler Ne Diyor 7

• Pürüzsüz,sıkı ve fit bir vücut ve hoş bi yüze sahip olduktan sonra ten rengine göre ayrım yapmıyorum.

• tenlerin uyumu var sen esmersen eşinde yada flörtünde esmerse çok iyi durmuyor

• Öncekileri Göster
    • benim için önemli

• Olabilir.

• Bi' kız sarışınsa hayata -2 başlar benim nezdimde. Beyaz tenli sevmiyorum ben pek.Siyah saçlı, esmer, koyukahve gözlü tamamdır. (Y)

• Link altta..

• Öncekileri Göster
    • Lise zamanları mı?

• link

Kolay gele..

• Bana da tam tersi.. link Böyle milletin ayılıp bayıldığı sarışın, süt gibi tenli kadınlar çok boş, anlamsız, saman tadında geliyor..

• Onu da sevmiyorum ya. O nasıl kalça abi kazan gibi. Gerçi bi' tane kumral gördüm bütün istatistiğimi değiştirdi ama istisna diyelim.

• Öncekileri Göster
    • Lise zamanları çok eskide kaldı. Yeni, Şubat zamanları hatta Ağustos zamanları. İki farklı olay ikisine birden iç çektim.

Sigara içsem tek nefeste yarılardım.

• Hı hıh diye gülümsedim. Kapanışı artıyla yapalım.

• Koyu renkli saç rengi özellikle kahverengi veya siyah ve saçlı beyaz tenli olursa çok hoşuma gider.

• bana da çekici geliyor

• sarışın ve bembeyaz tenli kızlar bana çizgi film karakteri gibi geliyo heidi gibi. Sadece tatlı yani kadınsı çekiciliğe sahip olmuyolar genelde

• aa olur mu sarışın beyaz tenli dolgunsa da biraz.. daha ne olsun..

• örümcek adamdaki emma stone 10 numara 5 yıldız ya <3<3<3<3

Yükleniyor...