27 Yaşındayım.Hala Evlenemedim Kendimi çok çirkin buluyorum çirkinim ne yapabilirim?:(

Dış görünüşüme takmış durumdayım .yaşıtlarım çoluğa çocuğa karışıyor :(evlenmek için güzellik şart mı?:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dış görünüşüne takacağına huylarına tak istersen. Çünkü seni beğenenler oluyordur ama sen onları beğenmiyorsundur, önyargı yada bencilliğin yüzünden. Sonra da neden böyleyim diye soruyorsun.

• KİMMİŞ ONLAR ?

• Öncekileri Göster
    • BENİ TANIYAN BİRİYMİŞSİN GİBİ KONUŞUYORSUN SANKİ BANA ÖYLE GELDİ ;)

• Seni yok tanımıyorum :) Seni beğenenler varsa sen de onlarla ilgilen, onlara ilgi göster, soğuk olma kimseye.

Erkekler Ne Diyor 39

• elini tuttuğum tüm kızlar evlendi...

• dış görünüşe takma.kişiliğin yerindeyse şükret

• Allah Gönül güzelliği versin gerisi gerçekten boş ama insanlar öyle bir hale getirdi herşey görünüşe bağlandı artık

• Ablaamm takma bu kadar bunları ! Bu işler nasip kısmet işi , muhakkak seninde bi kişide nasibin vardır . Sen zannediyomusun çok çirkinsin ? Kimse beğenmeyecek seni ? Allah dağına göre kar verir muhakkak sanada senin gönlünce birini verecek . o yüzden üzme kendini

• Seven gözler, kusur aramazTen solar gönül kalır

• Güzellik sadece ilk izlenim açısından önemlidir. Bu yüzden ön izlenim safhasını geçebileceğin yani seni dış görünüşünden önce düşüncelerini, fikirlerini ve karakterini tanıyacak biriyla tanıştığın an hayatın değişecektir. Evlenmek için güzellik şart değil. Ancak yineliyorum biz ilk izlenime önem veriyoruz.

• TEŞEKKÜR EDERİM FİKİRLERİNİZ İÇİN

• PEKİ SİZ YAKIŞIKLI MISINIZ?:)

• :) ehh işte

• caps alalım abim var 27 yaşında tanışır mısın ?

• yapacak birşey yok herkes güzel olmuyor bence çirkin olman değil bunun seni engellediğini düşünmen hata

• abim 44 yaşında hala evlenmedi.. tiple alakası yok ya. o yaşta tipe önem gösteren pek cıkmaz bence :)

• Saçamala...Borsada bir söz vardır.Kötü hisse ve çirkin kadın yoktur.Hissede zamanlama hatası,kadında da makyaj hatası vardır. diye.Kaliteli şık giysiler giyin.Parfumun,sacın,ayakkabın,elbisen marka tarzı olsun ...Kendıne özguvenın gelır.Ha bu arada evlenenlerın %90 mutlu değil.Adam dagınık,kendınden bır haber,eşini aldatma,dısarıda yemek yememek,kadına hakettıgını vermemek gıbı sorunlarda oluyor.Ama cıktıgıb bırı olsun.Yaşa hayatını arkadasım.

• evlenenlerde boşanıyor katılıyorum sana:)birbirlerinin ne olduklarını anlıyorlar sonradan;)

• Herşeyin hayırlısı.Hayatı olagan akışına bırak

• bende çirkinim gel evlenelim

• Kader kısmet bu işler.Acele etme..

• güzellik önemli kardeş

• DOST ACI SÖYLER KESİNLİKLE KATILIYORUM:)

• Paranda mı yok ?

• O senin düşüncen belki bana göre güzelsin..Hem güzellik şart mı ki güzellik yüz güzelliği değil sadece huy güzelliği karakter güzelliği bunlar birbirini tamamlayan unsurlar dünya güzeli ama içi boşsa ne yapayım onu ben?

• YANİ;)

• kese kağıdı ?

• Çirkin Kadın Yoktur Tatlım.. Bakımsız Kadın Vardır.. Hadi Şimdi Ayna Karşısına ;)

• Beraber süslenelim o zaman;)

• Seni bi abimle tanıştırmamı istermisin ?çok sempatik ve tatlı dillidiro da evlenmemiş şimdiyekadar.ve namazlı niyazlı birini aradığından evlenemedi :)ciddiyim tanıştırabilirim :)

• Gülme komşuna gelir başına ;)

• 18gün

Ne alakesi var:)

• Türkiye gibi bir ülkede kendi klasmanında bir erkek bulman zor olmasa gerek. Davul bile dengi dengine çalar. Kendi liginde birini bul ve evlen.

• Evli biri olarak soyluyorum guzellikten ziyade iyihuylu esine ve insanlara deger verebilen seven sayan insan candir. Beni cevrem oldukca yakisikli bulur ama bosaninca emin olun aradigim insandaki ozelliklerde guzellik son sirada olacak.

• huyda önemli olsa gerek kişinin karakteri

• güzellik şart değil sadece biraz albenili olmayı deneyebilirsin

• etrafımda gördüklerim çoğu güzel

• sende öylesindir ama bence bir erkek sana bunu hissettirmemiş

• TEŞEKKÜR EDERİM

• Allah versin. 3 Cuma Kafanda kilit açıp ekmek kirdir. 4. haftada bulamazssan gel ben sana kör topal bişey ayarlarim söz :)

• Çirkinse rahibe olabilirsin mesela.

• Vallaha ben hiç takmıyorum bu durumu beni beğenen böyle beğensin beğenmeyene aha kapı aha sapı Dünyada ortalama 3.5 milyar bayan varsa içinden mutlaka biri benim nasibimdir diyorum :) tipin pek fazla önemi yok ALLAH herkesin nasibini bir yerde bekletiyor. benimde yaşım 27 artık birşeylerin olmasını istiyorum seni çok iyi anlayan birisiyim ama beklemekten başka çaremiz yok her an ne olacağı belli değil bir anda bir bakmışsın karşında hayatını değiştirecek o güzel insan sabır et dua et şükür et değerli arkadaşım

• BULDUĞUN ZAMAN BANADA HABER VER:)BELLİ OLMAZ BELKİ GEÇ EVLENİCEZ;)

• nasip nasip

• Biraz ağır tabir olabilir kusura bakma ama her malın alıcısı vardır

• HİÇ BELLİ OLMAZ;)

• yok kısmet işi bu

• KISMETİM YOK DEMEK Kİ Kİ KATILIYORUM SANA;)

• olurya umarım belki kısmetin seni bekliyordur ;)

• KATILIYORUM

• dis guzelligin hic bir önemi yok abla

• HUYUM KÖTÜ O ZAMAN;) BENİ BEĞENEN BİRİLERİ VAR ASLINDA

• ÖNEMLİ HEMDE ÇOK

• Şart olsaydı, emin ol dünyanın %70'i bekar kalırdı.

• Ecel vakti ile nikahın vakti şaşmaz diye bir atasözü yada tabir hiç duymadınmı sen.? Panik yapma.

• Allah çirkin bahtı versin panpa

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• nasıppp hersey nasıbındeyse gelır cınden yemenden nasıpte yoksa ne gelır elden

• Çin mi Halep o ya:-D

• hadiii cıddı mı :D valla ben oyle bılıyordum hepte soylerım bu sozu

• çirkinliğim ile mutluyum ben :)

• ben mutluyum ama böylede:D

• her topal satıcının bir kör alıcısı vardır*

• ya sacmalama evlilik kaderdir cikar karsini hayirli biri uzme o tatli canini:)

• çirkin bayan yoktur bakımsz bayan vardır

• yooo çok var.

• katılıyorum ortalık süs güzelleriyle dolu;)

• arkadaşlar bakımlı olmanın ne demek olduğunu bilmiyorlar ondan böyle yorumlar yapıyorlar

• Ben güzelim de nooldu?

• bencede nolduuu yanii aynen

• Öncekileri Göster
    • hala evlenmedin mi?

• Kız kurusu olma yolunda bir adım daha ilerlemiş durumdayım.. Sen? çoluk çocuğa mı karıştın bacım :)

• Önce Özgüven sonra başkasına güven...

• emin ol dıyenler dogru dıyor cirkinin kaderi guzel olurmus genellıkle yanii.. insallah bulursun gonlune gore :)

• Erken evlenene madalya filan takmıyorlar.Zengin, fakir, güzel, çirkin hepimizin hayatı aynı aslında evlensek de evlenmesek de...Sorumluluklar ve daimi bir döngü.OLacağı varsa olur, olmayacağı varsa ne kadar zorlasan da olmaz.Önemli olan insanın bekarken de aynı mutlulukla yaşaması.

• erkeklerin aradığı güzellik değil aslında biliyor musun? kendinin farkında olan kadın..güzellik her kadında vardır bir parça..öne çıkarmak gerek sadece..ve dediğim gibi farkında olabilmek..sen kendini nasıl görüp hissedersen etrafındakiler de yaydığın ışık doğrultusunda seni öyle görecektir..benim yaşıtlarım çoktaan çocuklara karıştı ve hatta okullu bile oldular..önemli olan kimin ne yaptığı değil,bizim kendimiz için ne yaptığımız..

• kendinin farkında olup da fiziğine göre, yüz hatlarına göre giyinen hiç bir kadından daha güzel bir kadın olamaz..önemli olan çirkinlik değil, önemli olan insanın kendini ve ne istediğini bilmesi.hey yavrum hey ne adamların yanında ne kadınlar gördüm adam sırılsıklam aşık..

• bakımlı ol biraz çirkinim diyip geçiştirme hemen

• çirkinsin çirkinim çirkiniz.

• çirkinler:D

• Ya iyi bir işin olacak ya güzelliğin bunlardan birisi olmadan zor

• İŞİMİN OLMADIĞINI NEREDEN BİLDİN ÇOK ZEKİSİN:)

• Işin yok demedim ki

Yükleniyor...