Ailemle çok sorunlarım var evden kaçmak istiyorum ya da intihar edicem hangisi?

Gizli Üye
Ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim.Üniversiteye girdiğimden beri hiç yüzüm gülmedi.Hazırlıkta o kadar kötü değildim ama git gide kötüleşmeye başladı.1.sınıfta yurda çıktım.Yurda alışma süreci falan derken dersler gümledi.2.senede ağır bir hastalık geçirdim.O senede öyle geçti.Bu üçüncu senem ve alttan çok dersim var .Ailem alttan cok dersim oldugunu bilmiyor ve bide ailevi sorunlar var artı parasal sorunlar ve benim üstüme çok geliyolar eve son giriş saati 7 ne demek 21 yasinda biri icin.Ve daha bir sürü saçma sapan şeyler.Artik çok bunaldım ve evden kaçmayı düşünüyorum. ya da intahar edicem.Sizce ne yapmalıyım
Ailemle çok sorunlarım var evden kaçmak istiyorum ya da intihar edicem hangisi?