Polislik Ve uyuşturucu Hakkında Beni biraz Bilgilendirebilir misiniz?

Gizli Üye

Sayın Adminler Kurallara aykırı bir paylaşım yapmıyorum sadece benim için cevabı önemli bir soru...
sadece cevap istiyorum :)

2 Ay sonra polislik sınavına gireceğim acaba polislik sınavındaki kan testlerinde ya da polisliği kazanırsam yaptıkları herhangi bir testte içtiğim uyuşturucu kanımda çıkar mı ?

Not: Uyuşturucu Kullanmak bağımlılık yapar. Lütfen Kullanmayız. Ve lütfen kendi görüşleriniz size kalsın Ben sadece soruma CEVAP ARIYORUM
Güncellemeler
+1 yıl
Extacy Ve Ot (Esrar) Kullanıyorum.
Polislik Ve uyuşturucu Hakkında Beni biraz Bilgilendirebilir misiniz?