Erkekler kızlardan ne beklerler ?

bir erkek bir kızdan ne bekler. mesella kız ne yaparsa erkek arkadaşını mutllu edebilir. kızların trip olayını nasıl karşılarlar mesella. ve sizce düzgün bi kız nasıl olmalı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en önemlısı agır başlı olmalı yeter bu zaten

Erkekler Ne Diyor 11

• bir çift memesıkı kalçabiraz da kültür

• Erkekler kizlarda cok fazla sey beklemez. Kizin sadece sekste iyi olmasi bile sevgililik doneminde yeter de artar bile.Erkeklerin kizlardan asil beklentisi kizlarin erkeklerden fazla beklentisi olmamasidir.

• akıllı olsun, kadın gibi kadın olsun, boş konuşmasın.

• erkek bi kızdan sadakat ve sevgi bekler tribe gelince abartılmadığı taktirde şahsen benim hoşuma gidiyor ama kendini beğenmiş kıza tahammül edemeyiz bence düzgün kız kesinlikle güler yüzle ağır olmayı beraber götüren çok narin olmayan ve gözlere erkekler çok önem veriyor öyle bi bakki erkek senin peşinden koşsun ve de bakımlı ol

• mesela erkeklerin en hoşlanmadığı şey bence mesajlaşırken konunun bitmesi ve bir süre mesajlaşılmaması sonra kızın aynen şöyle bir mesaj atması 'sustun' 'neden mesaj yazmıyosun' vesayre ya hadi ben atmıyorum meşgulum falan seniye atmıyosun neden beni suçluyosun erkeklerin en çok hoşlandığı şeyde sevgilisinin ona ilgi göstermesidir.tirip yapılır ama çok uzun değil

• Bayanların en belirgin özelliği bence ağır başlı olması, yalancı olmaması, aşırı makyaj yapmaması, kendini kaf dağının sultanı sanmaması, ne şartla olursa olsun sadece kendi olması kafi gelir sanırım...

• bu dediklerinin hepsi var ama bazen kafi olmuyo bunlari yapinca daha fazlasi bekleniyo cunku cok iyisin yapabilirsn oluyo ahh erkekler:)

• ama bunu erkeklere siz sunuyorsunuzki erkeklerde bunu yaptığına göre daha fazlasınıda yapar deyip sürekli istemeye başlıyor, demin dediği olaya geliyoruz demekki, ne olursa olsun sadece kendin olduğun sürece erkekler seni böyle kabul edecek ve kesinlikle fazlasını istemeyi aklından bile geçirmeyecek..

• Bir kızın en nefret ettiğim özelliği, trip atması ve kendini büyük görmesi.Bunlar yapmaman gereken şeyler.Yapman gerekenler ise, sevgini fiziksel olarak göstermeye çalışmak.Mesela, ortada hiçbir sebep yokken, yani alakasız zamanlarda ona sarıl, onu öp, neden yaptığını sorarsa seni seviyorum dersin.Yani, sevgini belirt..Sevgini de en iyi, söylediğim türde şeylerle gösterebilirsin.

• Sevgi saygı hoşgörü

• kızların çok fazla trip atıp buzdolabı gibi olmamasını ister..cıvıl cıvıl bi kız her erkeğin isteyeciği bi tiptir die düşünüyorum

• Ben bir şey beklemiyorum artık.

• trip atma konusunda zaten türk kızlarının üstüne yok.olimpiyatlarda cirit atma değilde trip atma diye bir dal olsaydı eminim bizim kızlarımız madalyaları kimselere kaptırmazdı :)

• :) mükemmeldi

• eyw saol dostum ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler ilgi ister. sustuklarinda yani basinda dertlerini anlayabilecek onlari konustrablck sevgili ister.. kendileri hata yapinca onu hata olark kabul etmzler ama kiz yapinca hatadr o.. kiskanctir erkekler kizin giyimine orasina burasna karisrrlar.. bu erkekler yokmuu sevince mukemmeller az bise hata oldummu cekilmezler :)

• zaten bu erkeklere değer versen suç oluyor bir süre sonra başka birini bulunca mesaj atmayı bile kesiyorlar al birini vur ötekine hesabı... benmde artk bekledğim birşey yok hersey ortada kısaca aynılar..

Yükleniyor...