• Sor
  • Bence

En iyi sivilce ilacı markası nedir?

meraba arkadaşlar. ben 19 yaşındayım ama hala sivilcelerim var. üstelik bu ara iyice arttı. ergenliğe yeni girdiğimde bile bu kadar yoktu. önerebileceğiniz en iyi bakım ürünü nedir

Güncellemeler:
aslında ilaç derken bakım ürünlerini- temizleyicileri kasdetmiştim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• nerisona c hemen kurutuyor ve çok ucuz.

• aldım. bakalım ne olacak. teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • sanki.. yenileri çıkmıyo pek ama yeni başladım tam bişey söyleyemem :)

• sevindim işe yaramasına. kuruduktan sonra beyazlaşıyor ve sertleşiyor sivilce. ertesi gün kötü gözükse de bir sonraki gün tamamen kuruyup küçülüyor.

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım genetik birşey bu kaç yaşına geldim hala tek tük bendede çıkıyor ama 19 yaşında baya fazlaydı benimde.Kendim formüller aradım ilaçlar kullandım ama sana şöyle diyeyim kendi bulduğum çare gibisi yok 2 günde neredeyse tertemiz etmişti.İlacın adı Yeni Rakı :)Çok ciddiyim şaka değil tabiki içmiyorsun bir pamuk yardımı ile suratını siliyorsun 2-3 gün sonra göreceksin etkisini.Bi ufak al dene derim.

• san doğal tarif.. suna dumankayanın : 1- Sivilceler icin karnıbahar Malzemeler: Karnıbahar + Zeytinyağı Hazirlanışı: Sekiz adet karnıbahar yaprağını iki kaşık zeytinyağı ile beraber mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgeler üzerinde daha yoğun olacak sekilde yüzünüze yayın, on dakika bekleyin ve yüzünü ılık suyla temizleyin. Ne işe yarıyor: Karnıbahar yapraklarının temizleyici fonksiyonu vardir. Ne zaman kullanılmalı: Haftada bir ya da iki kez. 2- Siyah noktalarin sonu geliyor Malzemeler: Limon suyu + yoğurt Hazırlanışı: Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın. Ne işe yarıyor: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktalarin kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler. Ne zaman kullanmalı: Bu maske haftada bir kez uygulanabilir. :)) cam gibi yüzün olur ..

• Merhaba bu öneri ile olmaz arkadaşım. Doktora gidip tahlil yaptırmalısın sana uygun ilacı vereceklerdir.

• ilaç var krem yatmadan sürüyosun benzamycn

• sana bulunacağım tavsiyeyi sakın yanlış anlama bunu yapıpta fayda görenleri biliyorum yeni doğmuş anne sütü emen erkek çoçuğun idrarı

• oha diyorum

• içine limon da sıkarım. biraz da şeker... içerim sonra. hatta birlikte içeriz

• Ben sana yanlış anlama dedim ama sen yanlış anladın neyse benim önerim buydu

• bence doktora git ama ünüversitede okurken bir arkadaşım bayağı sivilce sorunu vardı bir arkadaş ona yüzünü kolayla yıkayıp kurumasını ve beklemesiniönerdi bunu 1 hafta boyunca yaptı ve sivilce sorunu ortadan kalktı.

• neutrogena greyfurt serisi

• Ben cilt doktoruna gitmiştim bana eritretin yazdı kullandım bayaa geçirdi siyah nokta hiç yok

• Doktora git.

• çok doğru ya :D

• bencede doktora gıtmelısın sana uygun sıvılce kremını verıcektır ama ben bıyerde duymustum elma sırkesı cok ıyı gelıyomus.

• sperm

• aknefug kullanabilirsin

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...