En iyi sivilce ilacı markası nedir?

meraba arkadaşlar. ben 19 yaşındayım ama hala sivilcelerim var. üstelik bu ara iyice arttı. ergenliğe yeni girdiğimde bile bu kadar yoktu. önerebileceğiniz en iyi bakım ürünü nedir

Güncellemeler:
aslında ilaç derken bakım ürünlerini- temizleyicileri kasdetmiştim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nerisona c hemen kurutuyor ve çok ucuz.

• sevindim işe yaramasına. kuruduktan sonra beyazlaşıyor ve sertleşiyor sivilce. ertesi gün kötü gözükse de bir sonraki gün tamamen kuruyup küçülüyor.

• sanki.. yenileri çıkmıyo pek ama yeni başladım tam bişey söyleyemem :)

• gelişme var mı, işe yaradı mı ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• ilaç var krem yatmadan sürüyosun benzamycn

• neutrogena greyfurt serisi

• Arkadaşım genetik birşey bu kaç yaşına geldim hala tek tük bendede çıkıyor ama 19 yaşında baya fazlaydı benimde.Kendim formüller aradım ilaçlar kullandım ama sana şöyle diyeyim kendi bulduğum çare gibisi yok 2 günde neredeyse tertemiz etmişti.İlacın adı Yeni Rakı :)

Çok ciddiyim şaka değil tabiki içmiyorsun bir pamuk yardımı ile suratını siliyorsun 2-3 gün sonra göreceksin etkisini.Bi ufak al dene derim.

• Ben cilt doktoruna gitmiştim bana eritretin yazdı kullandım bayaa geçirdi siyah nokta hiç yok

• san doğal tarif.. suna dumankayanın : 1- Sivilceler icin karnıbahar

Malzemeler: Karnıbahar + Zeytinyağı

Hazirlanışı: Sekiz adet karnıbahar yaprağını iki kaşık zeytinyağı ile beraber mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgeler üzerinde daha yoğun olacak sekilde yüzünüze yayın, on dakika bekleyin ve yüzünü ılık suyla temizleyin.

Ne işe yarıyor: Karnıbahar yapraklarının temizleyici fonksiyonu vardir.

Ne zaman kullanılmalı: Haftada bir ya da iki kez.

2- Siyah noktalarin sonu geliyor

Malzemeler: Limon suyu + yoğurt

Hazırlanışı: Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın.

Ne işe yarıyor: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktalarin kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler.

Ne zaman kullanmalı: Bu maske haftada bir kez uygulanabilir. :)) cam gibi yüzün olur ..

• sperm

• aknefug kullanabilirsin

• Doktora git.

• çok doğru ya :D

• bence doktora git ama ünüversitede okurken bir arkadaşım bayağı sivilce sorunu vardı bir arkadaş ona yüzünü kolayla yıkayıp kurumasını ve beklemesiniönerdi bunu 1 hafta boyunca yaptı ve sivilce sorunu ortadan kalktı.

• bencede doktora gıtmelısın sana uygun sıvılce kremını verıcektır ama ben bıyerde duymustum elma sırkesı cok ıyı gelıyomus.

• sana bulunacağım tavsiyeyi sakın yanlış anlama bunu yapıpta fayda görenleri biliyorum yeni doğmuş anne sütü emen erkek çoçuğun idrarı

• Ben sana yanlış anlama dedim ama sen yanlış anladın neyse benim önerim buydu

• içine limon da sıkarım. biraz da şeker... içerim sonra. hatta birlikte içeriz

• oha diyorum

• Merhaba bu öneri ile olmaz arkadaşım. Doktora gidip tahlil yaptırmalısın sana uygun ilacı vereceklerdir.

Kızlar Ne Diyor 9

• acnemax diye bir sivilce ürünü var onu deneyin derim.

• sebamed sabunlar var bi de garnierin üçlü temizleyicisi var öneririm

• Eubos sabun al eczaneden 20 lira sanırım .temizliyor çok güzel cildi.

• zinerit iyidir

• herkese iyi gelen sana gelmeyebilir o yüzden yazılanları kullanma daha kötü yapabilirsin

• sebamed

• benzamycin sivilce kurutucu kullandım bana iyi geldi

• sabunla yıka yüzünü sürkli temiz tut.. sebamed kullanabilrsn

• kişiden kişiye değişiyor demekki :)

• sabunnn olmazzzz ben yaptım kötü olmuştu

• Sebamed kullanmıştım sivilceleri geçirip kötü görüntüyü azaltan bir kremdi.

Yükleniyor...