Dişimi çektirdim, bu kadar kanaması normal mi?

Dişimi çektirdim bugün 4buçukta.hala kanaması durmadı tampon falan vardı yemek yiyemiyorum doktordan sonra yemek yerim diye doktora da aç gittim sabah 11de yaptığım kahvaltıyla duruyorum yani yemek yiyim dedim ağzıma kan tadı geliyor pamuk koyuyorum pamuğun üstüne geçiyor midem bulanıyor.bu kadar çok kanaması normal mi ? napmam gerek

Güncellemeler:
dalga geçmeyin allah aşkına ben çok ciddiyim bu kanın kesilmesi için napmam gerekiyo. iki tüp kan yutmuşumdur midem alt üst oldu
arkadaşlar bide bişey sorucam şimdi çok kan kaybediyorum ya birisi dedi ki kan yutmam veya vücuduma enjekte edilmesi gerekiyormuş ne alakaysa anlamadım ben de . böyle bişey var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geçmiş olsun...tükmüğünü emer gibi yapma... sıcak bişey yiyip içmemelisin... annen çorba gibi sulu bişey yapsın iç ye ki... şimdi uyuşma geçerse biraz ağrı yapar.. geceyi rahat geçirmen için bir ağrı kesici at... yattığındada.. yastığının üstünü bişeyle ört ki.. kan olabilir... tekrar geçmiş olsun :)

• herşey saniyeler içinde oldu hiçbişey anlamadım

• hayret... halbuki kızlar genelde çok korkarlar çekinirler... sen cesaretliymişsin...:)

• hayır takır tukur sesler duydum ama canım hiç yanmadı dünyanın en kolay şeyiymiş diş çektirmek meğer

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• son güncellemenle de söylenenlere aldırma şöyle güzel bi mercimek corbası veya şehriye corbası yap iç cok sıcak olmasın ılık iç.

• 17 misiniz o zaman normal.

• geçer geçer tamponu tut orada.

• 20.

• Normal normal bendede öyle olmuştu ağzın uyuşuyor cektirdikten sonra 2-3 saat sürüyor.Mesela öğlen 4 de çektirdiysen saat 8 e kadar yeme içme

• Var bir secenek ama eskiler bilir bu formülü bu saattede hayatta bulamassın zaten normalde aktarcılarda olur.

Pamugu elinde yuvarla iyice sertleşşin bi nevze yardımı olur ama pipetle çorba falan içbilirsen oda olur tabi

• bende tam lahmacunları yiyordum senin için bıraktım

• çok naziksin teşekkür ederim

• sıcak çorba iç

• serum tak.

Kızlar Ne Diyor 3

• pamugu felan at kanar o kendiliginde duracak

üstüne baski yaptikca yaran aciliyo

• çorba yap pipetle içmeyi dene.

kanama azalmıştır şimdiye durması gerekiyor çünkü.tampon yapmaya devam et.

• kan çogzel bence <3

• ondan işte

• hayır değilim ama kanım zor pıhtılaşır

• kadsjgfkadjsf niye bu kadar kanadı ki?şeker hastası falan mısın?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...