Eski kız arkadaşım ağlıyordu

Ruyamda eski kiz arkadasimi gordum aglayarak neden beni aramiyorsun diyordu. Uyandigimda cok kotu hissettim gun boyuda ayni sekilde devam etti. Onu tekrar arayip herseye yeniden baslamakta istemiyorum.. Ailesi cok sorun cikardi usandim hep sorun yasamaktan. Siz olsaniz ne yapardiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• etkisinde kalmissin. dogal birsey. bende etkili ruya gordugumde bazen 2 gun etkisinden kurtulamazdim ama arkdasin dedigi gibi o etki geciyor. bu ruyayu gorme sebebinde anadigim kadariyla beynin bu isle mesgul oldugu icin. asiri dusunuyorsun bu olayi yada bilinc altinda beyin tekrarlayip duruyo bunu, buda ruyanda onune cikiyor. gecer bosver. sen zaten kararini vermissin bir ruya icin verdigin karardan vazgecme, cunki verdigin karar dgru olmasa vermezdin zaten.

• Aslinda agliyor olarak gormek beni cok kotu hissettirdi

• dedigim gibi etkilenmissin agliyor diye. guledebilirdi ruya bu. takma kafana.. mesgul oldugun icin bu sekilde olmus zaten.

• belkide neyse bitti gitti bu kadar takılmaya gerek yok

Kızlar Ne Diyor 7

• Bi rüya için yapılır mı öyle şey 2 güne geçiyor merak etme

• bilinç altına yerleşmiş çok düşünmüşsün galiba

• benim ex boyfriendimi en son ruyamda gordugumde bana tasla saldiriyordu.. kendimi afganistanda tasla oldurulen kiz gibi hisettim..bi de kufur ediyordu densiz :/

• Arardım bişey olup olmadığını sorardım .

• Rüya bu çok takılma ama aramak istiyorsan ara.

• istemiyorum

• bende görüp duruyorum ama suratıma bakmıyor :((((

• açıp suya söylerdim

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...