Boks torbası fiyatları ve özellikleri nelerdir?

ev tipi boks torbası almak istiyorum.. ama neye göre bir seçim yapmam gerek hangi özellikleri aramam gerek en uygun fiyat ne kadar olmalıdır bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Güncellemeler:
link mesela böyle bir sitede hangi ürünler uygun olur hangileri alınabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link burBen de zaten eldiven bakıyordum şimdi :) Bu eldivenler amatörler için canım.

• çok teşekkürler canım çok saol:)

• rica ederim arkdaşım :) ama başlamadan önce benle bir iletişime geçin, sakatlanmanızı istemem :)

• hehe tamamdır :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilin ne diyor bu işe :p

• henuz haberi yok ona hediye olacak zaten:) ama sevineceğine eminim dövüş sporlarıyla ilgili biri zaten..

• Boks değil de Kum Torbası diye aratsan çıkar belki internette...

• Sen, dış yüzeyi yumuşak birşey al 50*25 den yukarısını alma. Bilekler kolay sakatlanabiliyor dikkatli ol. Bundan 2 sene önce antrenmana, fazla ısınmadan girdim ve bağ dokular zarar gördü, bileği de burktum, sporu da bıraktım. Herşeyi aldı götürdü benden. Eldiven ve bileği sarmak için bandaj almayı da unutma

• geçmiş olsun kötü olmuş gerçekten:( internette boks eldiveniyle beraber 100tl civarında boks torbaları satılıyor sence fiyat olarak nasıl?

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ederim:)

• rica ederim

• Bende var arka bolumde tavanda asilidr arkadasim hediye etti fiyatini bilmiyorm ne zman sinirlenip kafam atsa essek sudan gelene kadar pataklarim kanka olduk kendisiyle adini da mazlum koyduk kizlara gore bisey degil baska bisey al bence

• yok bende sevgilime almak istiyorum zaten:)

• Ona da alma siddet kotu birsey sonra tepesi atar torba yerine seni baglar Mazlumla ayrilmayi dusunuyoruz zaten :) karsilik vermiyor zevkli degil

• site sakinlerinin sorularıyla demek istedikleri, unit 1, part 1: (numaralandırmayı unutmayayım, ne zamandır ünite ve konu başlıklı cevap yazmak istiyordum)- soru: boks torbası nerede bulunur?- mealen: ben veya sevgilim, kick-boxçı insanlarız. ayağınızı denk alın yoksa ayaklarınızı kırarız.

Kızlar Ne Diyor 2

• link bu da olur.. bunlar daha yumuşaktır.. rahat hareket edersin.. sakatlanma daha az olur..

• Güncellediğin linkten alma.. Kazıklanırsın, ve bilmediin özellikler canını yakar..En iyi marka Do-Smai'dir.. Derinin iç tarafında elyafı vardır.. Spor salonlarında boks için olanlar sadece sert deriden yapılmıştır, ha duvar ha çuval :) aynı... Ayak baş parmağımı kırmıştım ben bi kere.. Bu dediğim ev tipi.. 32 33 kg gelir.. Bayan için uygundur.. Ki anladığım kadarıyla bir spor geçmişin yok.. Çalışmalarını da doğru şekilde yapman gerekiyor.. Yoksa yanlış kaslarla erkeksi bi bedene sahip olursun.. Sakatlanırsın.. Bunun detaylarını daha sonra veriyim :) link Bandajlarla eldiven almayı unutma.. Eldiven alırken de kum torbası eldiveni alacaksın, bildiğin dövüş eldiveninden değil..

• Sadece boks mu kick de olacak mı? ben kickde beraberinde buldum sana?

Yükleniyor...