İlişkide güven sorunu nasıl aşılır?

Merhaba arkadaşlar,hepinize iyi geceler.. yaklaşık bir senedir bir ilişki içerisindeyim.arkadaş gibiyiz.birçok şey yaşadık bu zamana kadar.ve karşılıklı bi çok hatalarımız oldu.güvensizlik sürekli tartıstıgımız bi konu .çok seviyoruz birbirimize güvenebilmek için ne yapmalıyız?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Güven vermelisiniz. zırt pırt ayrılma muhabbeti yapmamalısınız.bibirinizin olumsuz yönlerini söylerken saygılı olmalısınız.hep bana hep bana değil. hep ona hep ona demelisin Bunları yaptığınızda bir sıkıntı çıkmz.

• teşekkürler. ama o sürekli haklı oluyor. ben haklı olsam da sürekli haklı oluyor bi şekilde. dediğin gibi hep bana diyor.

• Öncekileri Göster
    • Anladım Sorunlar bitmiyor ama ortayı tutturamıyorum. Sıkmıcam diye üstüne gitmeyincede noldu ne neyin var gibi sorunlarla karşılaşıyorum. Sonra konu beni sevmiyomusuna geliyo.

• işte dediğim gibi çok fazla ayrılık konuşmasaydın bu davranışların normal karşılanabilirdi. trip atar gibi değil. ses tonunu canlı tut aradığında. dikkat etmek gerek ya. anlatılarak anca bu kadar izah edilebilir. uygulama biçimi çok önemli.

Erkekler Ne Diyor 11

• önce o nicki sen bi manuel fernandes yap bi bakiim...

• :)

• bir defa nickden kaybettin

• :) sagol

• Öncekileri Göster
    • Meloyu yakışıklığı bulduğumu kim söylediki? :)

• nickin söyledi

• sevgi güvendir aşk sadakat samimiyet ve mürüvvettir sevginizi yoklayın bence

• teşekkürler.

• rica ederim

• böyle muhabbetlere girme

• yat kalk allaha dua et benim başımda öyle biri var ki onları yazanın ben oldupumu sanıyor sen düşün

• eğer devamlı aynı sorun hakkın da tartışıyorsanız ya senin geçmişin de ya da onun geçmişin de yaşadığı veya yaşadığın bir konu olmuştur ve siz o konun ne olduğunu biliyorsunuz...ikiniz de o konuyu dürüstce dile getiremediğiniz için patlak hep başka mevzulardan çıkıyor ama mevzu o konu...sen mevzuyu biliyosun bize açık ol bizde sana açık olalım belkş yardımımız dokunur...rahat ol :))

• Biraz birbirinizi özleyin.

• ipleri serbest bırakmalısınız. kaybetme korkunuz olmamalı. zincirlere bağlı yaşamak kaçma fikrini doğrucağını bilmeniz gerekli. özgürken gelmesidir sevmek.

• Cok guzel solemissin kardes, bendede var ayni problem, yaklasik bir aydir sevgilimle birbirimizi sokmadimiz sekil kalmadi her an beni aldatiyomu diye dusunur olduk iki kere ayrildik ertesi gun gine beraber olduk, simdi mms hakki aldik ikimizde birbirimize istedigimiz an resim atip duruyoruz hatta gecen aksam evde oldugunu anlayabilmek icin ona parmaklarinla uc yap salonun pirizlerini cek falan yaptim :)) hani onceden cekilmis resimler olmasin hesabi :)) ama bole gitmiceni ikimizde biliyoruz hayirlisi...

• Öncekileri Göster
    • Kendi halime guluyorum, gercekten ikimizde birbirimizi cok seviyoruz baskasi olsa hemen tekmeyi basardim ama yapamiyorum ne ayri olabiliyorum nede beraber ... Simdilik bu sekilde takilicaz XD...

• :) baştan bir düşünün bence neden diye? erken yaşta boyun ve bel fıtığı başlar anti depresan kullanmaya başlarsınız :D

• karşılıklı güven yoksa sizin iş biraz zor. bir ilişkide güven en önemli şeydir. her arkanı döndüğünde kafanda acabalar dolaşıyorsa en temizi ayrılmak olur, ötesi zulüm olur.

• BUnlar harbiden zor muhabbetler !

• evet .s

• güven birde defa yıkılmışsa bir daha asla onarılmaz acı ama gerçek .ne yaparsanız yapın hep minicik bir soru işareti olacak ve o mide bulandıracaktır .vazgeçin

• ama vazgeçemiyoruz bu 1 sene içinde bi çok kez ayrıldık ve bi şekilde tekrar barıştık.

• çok iyi anlıyorum seni ama sizinki sevgi yada aşk değil sadece alışkanlık. başkalarına şans vermeyi dene 1-2-3 yorulma şu soruyu sor kendine beni mutlu ediyormu ben mutlumuyum die cevap burada zaten

• Alışkanlık evet biliyorum başkalarına zaten şans vermeyi denedim ama yapamıyorum sürekli taşadığımız şeyler geliyo gözümün önüne ya okadar yakındız ki birbirimize herşeyi çok rahat konuşabiliyoruz misal. konu ne olursa olsun. beni mutlu ediyormu ediyor ama sürekli süpheli gözlerle bakmaktan sıkıldım.

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptığın yanlış bile olsa dürüst ol

• Sürekli ve herzaman dürüstüm ona karşı.oda bana aynı şekilde biraz fazla bilmiş ve ukala.beni deli gibi sevdiğini anlatmış arkadaşlarına ama bunu bana hissettirmemesinin tek sebebi güvensizlik.

• o zaman erkek arkadaşında bir sorun var yada ortada bir neden var

Yükleniyor...