Kuduz bir köpek kadar yalnızım

leyla ile mecnun dizisinin bir sahnesinde söylendiği gibi aynen kuduz bir köpek gibi yalnızım ne aşkta kazanabildim ne de işte.. uzaktan arkadaşım sayılabilecek biri bile yok hayatımda sevgili desen zaten terkedip gitti uzun süren bir ilişkiden sonra bile. içimden hiç bir şey yapmak gelmiyo neden dünyaya geldiğimi neden yaşadığımı sorgulamaya başladım yaşasam da aynı yaşamasam da aynı gibi geliyo artık . içimde sürekli burukluk var dışarı çıkıyorum hiç bi şey tat vermiyo insan lar nasıl bu kadar mutlu olabiliyo hayranlık la izliyorum. sadece izliyorum.. hep iyi olmaya çalıştım kimseye kenara çekil bile demedim ben çekildim . ne yaptım ben nereyi yanlış yaptım yada neyi yapmadım da hayatım bu hale geldi nasıl ayağa kalkcam ben nasıl tekrara hayata tutuncam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle bunu gerçekten istemen gerek, yani yaşayan ölü olmaktan çıkmayı istemelisin gerçekten. Bunun için de tabi insanlara ihtiyacın olacak. Güvenebileceğin biri yoksa,ya da arkadaşın yoksa, bunun anlamı böyle sürecek değildir. Eğer istersen mutlaka birilerini bulursun. Öncelikle kendine ciddi anlamda bir hobi edin. Bunları yaparken mutlaka yeni insanlarla tanışırsın zaten. Sonra olayları pozitif görmeye çalış. En azından yaşadığın için mutlu ol. Çocukları izle, onların gülüşlerinden mutlu ol. Birbiriyle oynayan hayvanlar izle,onların eğlencesinden mutlu ol. Ya da insanlara sürprizler yap,onları mutlu etmekten mutlu ol. Ya da arkadaş bulamam dersen,en iyi arkadaş : evcil bir hayvan edin. Kedi ya da köpek, ve yavru olmasına dikkat et,böylece daha kolay alışır sana.. Ama önce sadece iste :) İsteyince mutlu olmak o kadar kolay ki ))

• hobi edinemem okulum var. ondan da hiç bi beklentim yok okul bitcek sonra kpps falan diye düşününce içim kararıyo o da ayrı bi sıkıntı. sürpriz yapamam çünkü sürpriz yapacak kimsem bile yok :(

• Öncekileri Göster
    • diyorum ya anlamsız geliyo herşey kendimi lanetli gibi hissediyorum

• Önce sen kendini seveceksin, mutlu olmayı isteyeceksin işte. Başka yolu yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• neden terketti?

• kim mutlu ?.. mutlu olan kime göre ve neye göre mutlu ? gerçekten mutlu mu ? bu sorular hakkında düşünülmesi gereken yorucu sorular..beyin yorucu, sıkıcı, bunaltıcı, soğutucu...sen sadece hayatı akışına bırak ve en küçük şeylere dahi gülümse..ve kendini O' na, herşeyi bilene bırak ve ondan yardım dile...

• Zor dostum zor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne."O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.Demeyeceksin işte.Yaşarsın çünkü kardeşim.Kendinden başka kimseyide düşünme sen kendini mutlu edemedikçe mutluluğu göremeyeceksindir fazla kasmadan hayatını yaşa.

• Dostum bende yalnizim.Inan hic arkadasim yok.Kendine birsey bul mesela oyunlar surekli onunla ilgilen kesinlikle mutlu olacaksin

Yükleniyor...