Kavga konusunda hiç cesaretim yok, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar parkta oturuyordum sigara içip gitcektim sonra bi adam geldi benim yaşımda benim boyumda sigara ver lan dedi bende nie dedim verlan işte... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar kavga edemiyorum lütfen yardım edin yahu bide böyle bişe olursa kendimi savunup onu dövmek istiyorum lütfen yardım videoda gönderin oda olur.
Arkadaşlar kavga etmek iyi birşey değil bende öyle okkalı bi dayak kimseden yemedim kimseylede dövüşmedim çünkü sakin ve hep sevilen biriyim ama o kişiye bir tane sigara vermeseydim kavga çıkardı benim korktum şey o adamda bıçak ne bileyim silah felan çıksaydı bana saplasaydı hayatım herşeyim giderdi sadece olayı büyültmek istemedim için o sigarayı verdim ha sevgili ayrı şey sevgilime öyle bişey yapacak olsa ölümüne dövüşürdüm ama bi sigara için ölümüne dövüşmek çok s*lakca.

En İyi Görüş

• Kavga etmek, dayak yesen de atsan da özgüvenine etki eder. Çok ciddiyim bak. Orada dayak yeseydin bile kendine güvenin gelirdi. Kavgada yumruk sayılmaz, bir tane vur beş tane ye. Ama yeter ki pısırık olma. Bu çok kötü birşey bak.

Birgün kız arkadaşımı evine bıraktım. Kapının önünde kız öptü beni. Ben de gülümseyip "iyi akşamlar" dedim. Tam arabama binecektim ki: "şşş, gel bi gel" dedi birisi. Baktım; karşı kaldırımda ufak bir elektrik trafosu var. Trafonun yanında üç tane çocuk. Saçları dikmişler, paçaları ölümüne daraltmışlar, donları da dizlerinin biraz üstünde. Bildiğin serseriler yani. Hemen süzdüm çocukları. Benle hemen hemen aynı yaştalar. Birinin elinde kolye gibi bir zincir vardı. İşaret parmağında sallıyordu. Herneyse arabanın kapısını kapattım ve ağır adımlarla gittim çocukların yanına. "gel bi gel" diyen çocuğun gözüne bakmaya başladım. Çok geçmeden: "Sen ne ayaksın gardaş? Bu saatte eve kız bırakmak ayıp olmuyo mu?" dedi atarlı bir şekilde. Yani bende şimdi İskitler çocuğuyum bana ters böyle atarlar. Çocuğun tam şakağına yumruğu bir indirdim. "küt" diye ses geldi. Elimde baya acıdı. Çocuk yıkılır gibi oldu. Yanındakiler gevşek gevşek oturuyorlardı. Ben vurunca irkildiler, doğruldular hemen. Ve geri geri uzaklaşmaya başladılar. Dediğim tek laf: "sizi bir daha bu trafonun yanında görmeyim".. Çocuklar da hiçbişey demediler. Ama yumruğu yiyen çocuk kinci bir şekilde baka baka gitti. Ben orada bu şekilde davranmasaydım yarın o çocuklar kızı da rahatsız ederlerdi. Beni de orada tokatlarlardı. Arabama da zarar verirlerdi. Ne gerek var? En azından kavga bari etsem yiyeceğim birkaç yumruk. Onları da gözüm kestiği için durmadım vurdum.

Bence sen de artık kendine gel ve artislik yapana acıma. Erkek dediğin cesaretli olur, dayılık yapana yeri geldiğinde haddini bildirir. İleride karınla çocuğunla gezerken bile karşına çıkar böyle böyle tipler. Şimdiden aş bu durumları.

• çok haklısın teşekkürler bundan sonra daha dikkatli olacam kendime bi özgüven geldi gerçekten çok teşekkürler.

• Ben Arnold gibi bir tip değilim. 1.77 boyunda 66 kilo normal bir herifim. Sen yeter ki yüreğine ve bileğine güven.

Rica ederim..

• Helal olsun aynı benim gibisin kardeş "FitneFesat"