Lise 2 de intihar eden çocuk cehenneme gider mi? soru detayda?

Gizli Üye
geçen cuma komşular bize geldi ve aralarından bir tanesinin komşusunun lise 2 ye giden kızı intihar etmiş Allah rahmet eylesin. çoğu onun cehenneme gittiğini falan söyledi ama ben onun daha çocuk olduğunu kararlarını tam veremediğini cehenneme gitmeyeceğini söyledim. çoğu üstüme geldi o ergenliğe girmiş günahları başlamıştır diye falan. kim haklı sizce mümkün mü böyle bir şey. ölünün arkasından konusmak hoş değil ama çok merak ettim
Güncellemeler
+1 yıl
ya şurda insan gibi bir şey soruyoruz bu çocuk 15 yaşında etrafındakilerin etkisinde kalınca mantıklı düşünebilecek bir yaş değil bu daha ergen bu onun için günah sayılır mı diyoruz çoğunuz cehenneme gidecek diyorsunuz soruyu anlayın öyle yorum yapın. dalga geçenler de umarım aynı şeyi yaşarsınız bir gün görgüsüz insanlar!
Lise 2 de intihar eden çocuk cehenneme gider mi? soru detayda?