Burun tıkanıklığına ne iyi gelir bilen var mı?

arkadaşlar burun tıkanıklığna ne iyi gelir bilen var mı?gece gece napabilirm,burun spreyimde bitti,çok kötü durumdayım,zor nefes alıyorum,bilen varsa söylesin lütfn :((

Güncellemeler:
sorun cözuldu , tavsiyeler icin tesekkur edrm :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tuzlu su çekersen faydasını görürsün.

Erkekler Ne Diyor 12

• Nane veya mentol aromalı bir şeker, sakız ya da pastilin varsa onu kullanabilirsin. Sıcak buhar da tıkanıklığı açabilir..

• tuzlu su yada eczanelerden okyanus suyu vardır iyi gelir

• su sogukmu olmali ve nasil uygulanmali?

• Öncekileri Göster
    • tuzlu su cok ise yaradi tesekkurler ya

• ben teşeşkür ederim,

• Burnuna tuzlu su çek biraz yakar ama açar.

• buğuseptin mi öyle birşey var, ısıtoysun falan kapalı bir ortamda koklyorsun hemen açıyor.

• Ben eskiden sprey deniz suyu kullanıyordum eczanelerde falan satılıyordu, çok iyide geliyordu

• nası çözdün bari onuda söyle şu an benimkide tıkalı :D sıcak şeyler içiyorum açılıyo kapanıyo gene :D

• SICAK BİŞİLER İÇ

• Denize gir içinde takla at suyun altında çok ii gelir açılır

• Kolonya kokla, olmadı, Vicks

• burnunu elinle kapa.. ve sağlam ossur.. acayip ıyı gelıyor

• tuzlu suya karbonatta ekle turbo:)

• Sümkür.

Kızlar Ne Diyor 6

• kongest iç , burun bandı al

• caydanlığa su koy kaynat sonra buharına mesafeli bi şeklde suratnı yaknlaştr beklet işe yarıyor rahatlatyor diye duymuştm.

• deniz suyu

• yarım çay bardağında kaynatılmış suya(bu deniz suyu olursa daha etkili) çay kaşığının yarısında karbonat ve yine 1 çay kaşığı tuz at karıştır.sonra 3 kere ağzında gargara yap.arkasından 3 kere burnuna çek..geçmiş olsun

• ya böyle vazeline benzer ferahlatıcı bişey vardı.baktım netten bulamadım.birisi onun adını hatırlayacaksa ondan kullanabilirsin.

• viks pampa :D

• saol pampacım :D

• Tuzlu su çekmeyı dene

Yükleniyor...