• Sor
  • Bence

İkizler burcu erkeği ve aslan kadını?

Sizce nasıl bir birliktelik olur? İkizler erkeği nasıldır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ikizler erkegi hareketli, sosyal, kararsiz ve degiskendir derler. Ben de bir aslan kadiniyim ve bir ikizlerle cikmistim, kararsizdi biraz cevresinden kolay etkileniyodu cabuk guveniyodu, degisikenligi adina biseyle karsilasmadim ama surekli hareketli kipir kipir olmasi beni bir sure sonra yordu. Ben de normalde gezmeyi eglenmeyi yeni insanlarla tanismayi cok severoim ama onunki bana fazla geldi en sonunda ona yetisemez oldum ve ayrilmak istedim. Herseye eglenceli bi iliskiydi onun hizina yetisebildigin surece problem olmayacaktir;)

• Tşkrler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ben ikizler burcuyum hanımefendi isterseniz kendimi takdim ederim :) yanlış anlamayın araştırmanız adına katkıda bulunmak için söyledim

• iyidir.ama aslan kadını ne kadar entellektüel olursa o denli daha da pozitif ivme kazanır:D

• Burçları fazla kafana takma bence.

• ben ikizlerim.. çıktığım aslan burcu bi kız vardı..iyi geçindik ama gurur oluyor çok fazla söleyim..iki tarafta geri adım atmıyor yani.. en azından biz öleydik :)

• :) Anladım.Tşkrler.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ikızler erkegı eglencelı adamlardır.. Bır aslan olarak sen bışmışlık yaptan ock onu ıdare et..

• ikizler hep kararsız aslan da inatçı olurneyse o değil de aslan erkeklerinin gözü dışarıda olur benim değil ama çevremdeki insanların aslan burcundan olan sevgilileri baya can yaktı

• ben kesinlikle bu işte usta oldum artık =D ya nerde ikizle var onu buluyorum aslan dişisi olarak. biriyle çıktım ama korkunçtu. bilemiyorum yürüyebilir de. aslan ikizlerden ikizler aslandan vazgeçemicek ama..

• 2 farklı insanla denedim olmadı.. :D ama bu burç olayları pek de güvenilir değildir..inanmam fazla..

• uzmantv de btün bu burçlar var ordan bakabilirsin.

• Ikizleri boşver, Koç, Akrep, ya da Aslan burcu erkeği bul.

• ikizler erkeği her an dolu!bense ilgi manyağı bir aslan kadını..o okadar özgürki onu kısıtlamamak gerek.ama aynı zamanda bana ilgi göstersin istiyorum olmuyor:( eğer hiç başlamadıysanız bulaşma.+ yönleri var ama bu ilgi olayı sorun yaratyor.

Yükleniyor...