22 yasindayim ve biraz kompleksliyim, daha dogrusu tereddutlerim var?

Gizli Üye
Merhaba ben 22 yasinda Avrupa'da yasayan bir kizim. Biraz kompleksliyim nasil desem sevgili olaylarim pek olmadi hayatima yalnizca 1 erkek girdi ve sanki ileride sevgilim olursa ona yetmeyecekmis gibi hissediyorum. Cok guzel bir kiz degilim ama oldukca bakimliyim. Kiyafetlerime cok dikkat ederim ve genel olarak marka, kalite takintim vardir. Makyaj urunlerim chanel, dior kiyafetlerim zara falan.. yani cok ama cok dikkat ediyorum kilik kiyafet sac bas makyaja.

Bence bir bayan bakimli olmali ama tabi benim kadar takintili da olmamali. Gelelim soruma, bu takintilarim yuzunden ileride sevgilime/esime yetmeyecegimi dusunuyorum. Ne bileyim sanki bakimsiz oldugumda gozu disari kayacakmis gibi hissediyorum.

Bir iliskide uyuma, sadakata ve guvene cok onem veriyorum.. Ama gunumuz erkekleri biraz akli bes karis havada tipler. Mesela ben Erasmus'la yarim donem Istanbul'da kaldim, simdi yine gidecegim ve yabanci erkeklere gore daha havalilar.. Nasil desem sevgilisi dort dortluk olmali, sonra yanina yakismali, luks kaliteli bir kol cantasiymis gibi yaninda tasiyormus gibi olmali. Hani anlatabildim mi? Sakin git o zaman yabanci birini bul demeyin, benim amacim Turk erkeklerini yerden yere vurmak degil ama zorsunuz hem de cok zor.. Ayrica ben bir yabanciyla yapamam, illa bir Turk olmali İstanbul beyfendisi bir turk lol

Ne demek istediklerimi anlayanlar var mi? Kendimi ifade edemedigimi dusunuyorum. :/
22 yasindayim ve biraz kompleksliyim, daha dogrusu tereddutlerim var?