Başak erkeği akrep kadını nasıl anlaşır?

arkadaşlar okulda bir çocuk var başak burcu ben akrep burcuyum. başak ekeği ve akrep kızı nasıl anlaşır, ilişkisi nasıl olur? Burçlarda okuyorum ama sizden de bilgi almak isterim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kişisel farklar burçlardan çok daha etkilidir, bu yüzden git tanış konuş muhabbet et. Zamanla görürsün nasıl anlaşacağınızı.Akrep burcunun tam ortasında doğmuş biri olarak şunu söyleyebilirim rahatlıkla, eğer burcunu yaşamak bu kadar önemliyse onunla anlaşabilme durumunda yaşayacaklarını hayatının hiçbir yerinde bulamayabilirsin. Bunu başağı değil akrebi tanıdığım için söylüyorum ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Başak erkeği titiz olduğundan erojen bölgede ağda konusunda hassastır. Akrep kadını hırslı olduğundan seksin hard core olması uygun düşmektedir.bunların haricinde başağın pimpirikli ve telaşlı yapısı akrep kadının teleonunu kurcalamasına sebep olabilir. Akrebin sadece arkadaşım o benim yaaa seklindeki savunmaları işe yaramayacaktır.akrep kadını adamı sehiri ile sokacak. başak itina ile boynuzlayacaktır.başak erkeleri daşak geçmeyi severler :))akrep biraz hafif meşrep :))neyleyim burçlar olmadan hayatı ben. İlişkilerde en önemli şey burçlardır.çevreymiş, eğitimmiş, karektermiş, psikolojiymiş bunlar çok anlamsız şeyler.bakacaksın doğum haritasına herşeyi çözeceksin :))her şey burçlarla güzel :)

• Yoruma bak eytt rezzan kraz senı görmesın kıskanır valla

• Öncekileri Göster
    • korktum şimdi balıkları çok severim zaten :)

• kesin balık olsun, mümkünse japon olsun. Koy fanusa birbirineze bakıp durun. Çok iyi anlaşırısnız eminim :))

• Hiç ümitlenme tabiyatları tamamiyle zıttır. Fakat bu karşıt olarak yıldızlarınız barışık ise olabilir ondan da ben anlamam =)

• Bir başak erkeği olarak doğamızda altaki maddeler var1 Temizlik esas olacak2 Simetri hastasıyızdır herşey yerli yerinde ve düzenli3 kesinlikle partnerini herzaman bakımlı ister 4 tek bir kişiye bağlı olmazlar korkarlar vs..5 bağlandıklarında ise asla kopmazlar bu biraz zor ama başaran bayan arkasına bakmasın artık :))6 başak erkeği çok zekidir asla kül yutmaz kandıramazsınız :) 7 hep lider olmak ister :)kısa keselim bir Başak erkeğini etkilemek isterseniz bakımlı olmanız yeterli :))

• anlaşamaaz:D akrep kadınıyla hemen hemen kimse anlaşamaz zaten..entrikacılar sizi:P

• ben burçtan anlamam ama başak erkeği zor insandır diyorum...kolaylıkla kimse ile anlaşamaz...kendimden biliyorum ki...

• işimiz başağa akrebe yelkovana kaldı yani öyle mi:D

Kızlar Ne Diyor 3

• burç olayları terane.karaktere bak önemli olan o o zaman her ilişki için horoskop çıkarmamız lazım

• tıngırı mıngırı yurur o gemı akrep kadını kıncı suphecı dedıgım dedık çaldıgım duduk tarzda bırıdr.basak erkegı ıse entrıkacı suphecı dık baslı yorucu ınsan sevmez

• aşkolsun:((

• neden basak erkegı oyledır ama yorucu ınsan sevmez

• walla ben akrep burcuyum sevdiğm çocukta başaktı hiç anlaşamıyoduk ben daha ateşli iç güdülere sahip duygusal birydm o ise daha çok mantıken davranan biriydi we başak erkeklerinin flörtleri çok soğuk diye biliyorum sevdiğm çocugnda böyleydi iticydi ewet ondan şuanda ayrıldm fakat hala seviyorum psliği:)

• :) aynen benimde hala hoşlandığım bir başak var

• Öncekileri Göster
    • galiba :)

• :)) ahh bu başaklarr hepsini ardına werem haha haa :D tatlı sinir:D

Yükleniyor...