Hoşlandığınız kişiyle tanışma bahaneleri nelerdir?

Tanışma bahaneleri,taktikleriii nelerdir? :) Olduda çok beğendiniz,izlediniz işte bu kız/erkek tam benlik dediniz tanışmak için bahaneleriniz nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evinde ve yakınlarında yoksa,en yakın PET SHOP ,a gidilir.Sadece bakıyordum gözleriyle,kollar arkada kavranmış, en sevimli küçük köpeklerin kafesi önünde itina ile durulur..Fiyatlar gözden geçirilir,her gözden geçirilişte,o kıza değermi acaba diye kur hesabı dudaklar kıpırdamadan eller yardımı ile yapılır.(Genelde dolar olduğundan,cep tel.hes.mak.yardımı alınabilir)İlgili biri,çok kısık sesle yardıma çağrılır.Kaba taslak hesap ayak üstü yapılır.ilgilinin patrona gitmesi, arkadaşta aynısından bir tane varmış ama yalnız olduğu için çok ağlıyormuş, yanına arkadaş olsun diye bir tane daha satın almak ister,yoksa sokaktanmı bulsun blöflü ve çok hayvan sever olduğu belli imajı beynine kazınarak gönderilir.Mesaj yerini bulmuştura kanaat getirip,patronun bulunduğu kasaya yaklaşılır.Almasamda olur nidasıyla pazarlığa tutuşulur,kızmı paramı,kızmı paramı diye sıkça akıldan geçirilip,kızda karar kılınıp,kredi kartına taksit yapılsın diye bir müddet yarı adımın kapıya dönük,ikna çatışmasında galip gelinip,sinsi bir gülümsemeyle hızla oradan uzaklaşılır.Bir gün evde tok karına bekleyip,ertesi gün kızın geçtiği güzergahlar küçük rüşvetler karşılığı mahallenin veletlerine tespit ettirilip,vakit kaybetmeden,üst baş,duş,parfüm,saç vs şekil aldırılıp, sokağın başında pusuya yatılır.Kız görünür,yanlış alarm dır,ama buda olur du dersin,bir çimdikle kendine gelir asıl kız tekrar beklenir.Kız görülür.Harradanadak karşısına atlanır,pek ilgili değilse,köpeğin ipi bacaklarına dolanacak şekilde kavranılır,gülümseme yakalanır",ay ne şeker şey bu"sesinin ardından derin nefes alınır.Adı ne diye sorulur(köpeğin)cevap verilmez, köpekleri severmisin? diye karşı soru sorulur önce."Kim sevmezki bunu canım benim",in ardından başlanır..Aslında onun adı olmadığı gibi kimseside yok,annesi trafik kazasında ölmüş son yavrusuda buymuş,pek tarz,ım olmayan karşıdaki kahvedeki abiler söyledi,oralarda dolanıyormuş işte,bende sahiplendim şimdilik,şimdilik sözü biraz sesli bir tonda bastırılır.Ya buna bir isim bulmak lazım der kız..TESADÜF diye atlanır kızdan önce,kız şaşırır pek aldırmadan devam edilir.Annesinin olmayışı,bana rastlaması benim sana senin bana ve ismini aramamız bulmaya çalışmakta bir tesadüf değilmi sencede denilip,kızın yüzünün kızarılması beklenir.Kızardığını anlayınca,istersen sen koy ismini denir,hatta sevdiysen sen bak,yada ikimiz bakalım.Sen işteyken ben bakarım döndüğünde de sen denilerek kız şizofrene bağlatılır.O şaşkınlıktan yararlanıp,sen telini ver istersen akşama sana bırakırım denilip,ele telefonu bir çırpıda alıp sıfır evet diye beklenir,kız sıfırın arkasını getirmek zorunda kalır,tel alınır kız uğurlanır.TESADÜFE ödül olarak bolca hazır mama alınır,yakın bir arkadaşın arar o ara ve ilk sözün tesadüflere inanırmısın? denilip evin yolu tululup, yolda da B planı geliştirilir..

Erkekler Ne Diyor 9

• +İlk görüşte aşka inanır mısın?- evet+çok safsın! *cesaretin var mı aşka filminden

• ... Beğensem de izlemem. Uydumuyum ben ! Bir sohbet ortamın da tanışabilirim.

• Keserim, biçerim, ölçerim baktım kesiyo, biçiyo, ölçüyo e okadar bakışdan sonra ufak bı hamle ile yanına sokulup o malüm cümleyi fısıldayı veririm.

• Ben fotoğraf çekmeyi severim, fotoğrafınızı çekebilir miyim, evet derse güzel bir portre fotoğrafı, aaa çok güzel fotoğraf, isterseniz gönderebilirim, sonra feys, sonra tel, sonra teklif. Başka tanışma türü aklıma geliyor.

• Begendigim kıza 2-3 kere bakarım 4ncüde bakmazsa ben de bakmam kız beni secmemiş demektir ben secsem ne fayda?

• fazla kasmaya gerek yok eger ilgisini çekmişsen merhaba dersin devamını o getirir yok çekmemişsen merhba dersin duymazdan gelir :)

• mesela göz göze gelmeye çalış ve gözlerini kaçır saçlarının ucuyla oyna dikkatini çektigini farkedince gülümse ve ordan yok ol..mutlaka oda sana karşı boş degildir gelip konuşmak isteyecek sakın yüz verme ilişkinde ilersi için bu çok önemli olacak tekrar cilve yap ve bekle tekrar gelecek ikincisinde ona şans vermek istedigini söyle ama onu önemsedigini belli etme ipleri bidefa ona kaptırırsan kukla gibi oynar ;)

• Nasıl hissettiricem ah bide bunu söylesen? :D

• ben kızın yakınlık kurmasına saçma gözüyle bakıyorum banada oluyor bazen çok gülüyorum :) kız kısmı kendini agırdan satmalı ki degeri yükselsin ve şunuda unutma kaçan her zaman kovalanır kendini hisettir ama sen yanaşma burak o sana gelsin

• Öncekileri Göster
  • Aşk doktoru filiminde ki taktiği uygularım işe yarıyor. Elbette cafe'de oturuyorsak yoksa patlar mevzu.

• Bahanenin iyisi kendiliğinden gelir, zorlarsan ters teper. Herkesle tanışmak zorunda da değiliz sonuçta, en fazla başka bahara kalır başkasıyla tanışırsın vakti geldiğinde.

• ortama ve yerine göre bahane bulunabilir.standart bir bahane cümlesi olarak sizi biyerden tanıyor gibiyim. veya daha önce karşılaşmşmıydık.

• sıkıcı bir dersin ardından hedef aldığın kişiye yaklaşır ''ne kadar sıkıcı bi dersti'' dersin . bu kadar basit

• Okul ortamında bi kaç bahane gerek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ızledıgsem benı fark eder herhalde bundan sonrasında ben bışey yapmam..

• Sanırım bakışlarımla onunla tanışmak istediğimi ima ederdim yeterince.

• araya arkadaş falan sokarım öyle bi imkanım olursa.

Yükleniyor...