Kendimi nasıl ifade edebilirim?

Kız akadaşım nerdeyse hergün görüşmek istiyor bende istiyorum fakat lüks mekanlara takılmayı sevdiği için ekonomik olarak beni sarsıyor .Ona hep işim var falan diyorum ama asıl sorun maddiyat.Arkadaşlarına onu sevmediğimi falan söylemiş.Direk yüzüne karşı param olmayınca çıkmayalım diyememki

Güncellemeler:
çoğu zaman hesabı ödemeyi teklif ediyor ama müsade etmiyorum.yiyici değil yani
Söyleyin diyorsunuz ama erkek olarak bunu söyleyemiyorum çok denedim ama olmuyor
teşekkür ederim arkadaşlar nerdeyse hepiniz açıkça söylemem gerektiğini söylüyorsunuz.Zorlansam da bunu söyleyeceğim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• açık açık söyle, insanlık hali bu. olmayabilir yani para bundan normal bişey yok.

• güncellemene cevap: arada sıra ödesin o zaman. hep erkeğe yüklenmek olmaz zaten.

• Öncekileri Göster
    • umarım o da senin gibi düşünüyordur

• paran yüzünden senden soğucaksa bırak soğuksun zaten.. evlenirken bile.. '' iyi günde, kötü günde'' diye yemin ediliyor. bilmiyorum anlatabildim mi?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• al karşına konuş ben saf anadolu delikanlısıyım de. sanırım o kız yiyici takımından yani yemeyi içmeyi seviyo seni sevseydi ormana bile gelirdi.

• Kardeş paranın olmadığını kıza gayet açık ve net bir şekilde söyleyebilirsin. Problem yok bence.

• hatun=para

• valla yoksa yoktur yaratıcak halin yok ya söyle ayıp yok:)

• Kazanmanın zor olduğu bir ülkedeyiz, diyeceksin kardeşim paran yoksa yok diyeceksin seni paran için terk edicek olan er gec terkeder.Bugün olmuş yarın olmuş ne fark eder, en azından seni yemesine, sömürmesine izin verme.

• ğaram yok diye terketmez ama bütün karizmam biter gözünde

• param

• Senin hayat koşullarınla onun hayat koşulları birbirinden çok uzaksa işin zor zaten, demekki karizman parayla ölcülü para varsa karizma var yoksa karizma biter, bu kadar ciddiye alma, boşver.

Yükleniyor...