Her şeyi, her sorunu kafama takıyorum. Bıktım iyi şeyler düşünemiyorum. Ne yapabilirim :(

arkadaşlar herşeyi kafama takmaktan sorunlardan bıktım.en ufak şeyi bile kafama takıyorum ne yapıcam ben ya off lütfen bi yol gösterin bana :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o takıntılık gecmez. yapacak birşeyin yok. sevgili bul kendine

• erkek arkadasım var.

• ona acıl o zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• koy dötüne rahvan gitsin :)

• akşam yattığın zamanda kafanımeşgul ediyo mu..mesela senin ufak bi hatan yüzünden tanımadın biri laf soksa içine oturuyo mu...şöle kafasına bi kurşun sıkasın geliyo mu..o zaman sende ben gibi rahatsızsın :) kickboxa başla geçiyor yavaştan

• dediğin bütün hersey var :D

• seni dertleşmeye çağırıyorum :) derler ya eşşekten düşmüşün halini eşşekten düşmüş anlar diye o hesap:) seni ancak ben anlarım

• takmayacaksın.

• kendine edersin fazla takıntılı olama enpati yap tek taraflı düşünme bazı şeyleri

• bana kötülük yapan herks uyuyor ben dert tasa.Allahın cezaları :(

• Öncekileri Göster
    • ilşkmde degl gnel konustm ilşkmle ılglı cok sukur bı sorun yok

• fazla takmican insanları duruma göre yol vercen

• İsterseniz kozmoz diye tabir ettiğimiz evreni tüm derinliklerine kadar keşfedin, en sonunda bir hapiste var olduğunuzu farkedersiniz. Sadece dünya değil tüm evren bir hapishanedir. Bunun farkına varan insanların hayatları boyunca hiçbir ayrıntıyı kafalarına takacaklarına inanmıyorum. Şunu asla unutmayın sonu olan hiçbir kavram gerçek değildir. Dünya, evren, insan ya da tüm canlılar veya objeler.. kolay gelsin

• paranoyaklasmısın

• bıktığın nefret ettiğin her neyse şer gibi görünen olaylar hayırlara vesile olur tıpkı gübrelerden çiçeklerin çıkması misali geriye dönüp baktığında bu duruma gülüp geçiceksin

• relax ol biraz dünyadan çık farzet ki aydasın dünyaya bakıyorsun nasıl görünüyor küçük ay gibi sende o nokta gibi görünen küçücük dünyanın içindesin sen varmısın içinde şimdi boyutun ne dünya noktaysa sen ne oluyorsun içinde hayır yok gibisin dolayısıyla kafana takma hiç bişeyi takılcak bişey yok çünkü umarım yardımcı olmuşumdur

• sagol guzel bişey hatırlattın.ama bazı seylerden bıktım ve yarın en sevdgm en istedgm sey bile olsa okadar mutsuzluk yasıyorumki sevinmem bile.haklısın aslnda dünrada bakarsak kendmze bi hücre kadar değilzdr belki:(

• sevgili yapma kendını yoksa beynini yersin

• keske tek sorun sevglm olsydı

• Takmıycaksın bu kadar basit.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir süre sana kötü gelmeyen şeylere odaklan ya da dikkatini dağıtacak aktiviteler yap,kitap falan oku.Bir de kafana tokadan başka bir şey takma,çünkü dün gitti-yarın gelmedi-öyleyse hayat bugündür.Umarım yard. olabilmişimdir.

• tesekkur ettim :(((

• Ben de.

• Kes at kafani

• göstermem.

• elletmem

• Öncekileri Göster
    • Uvv ne kadanda sinirlisin beybim,aynaya bak geçer emi :(

• terbiyesizler.

Yükleniyor...