Cemaat yurdu ve cemaat evi böylesi abartı değil mi?

benim annemde kapalı akrabalarım kuzenlerim çok şükür Allaha inanan kulluk eden insanlar.ama ben ankarada gittim konuşmaya cemaat evi için inrernet... Daha Fazla

Güncellemeler:
şimdi ne yapa.ben namaza kapalılıga asla karsıdelim.hatta ben de dusunuyorum.ama dunyaya bakışımda bunlardan farklı olur yai
her cemaat oyle degil yani bunlarda iyi insanlar olbilirler ama kuralları biraz agır buldum

En İyi Erkek Görüşü

• Seni iyi keklemişler, kusura bakma :D Yıllardır bu işin içindeyim, son iki yılda daha da giriştim bu işlere ama senin dediklerin gibi bir abi görmedim. :D Yurt diyorsun biz bütün abiler ile maç da izlerdik. Bazı arkadaşlarım da kafasına göre takılır dizi izlerdi... Benim oda arkadaşlarım gece 11'de maç yapmaya giderlerdi. Ne zaman gelirler bilmiom. Bahar şenliği yasak demişsin de o tamamı ile kaçık :D :D Haa, şöyle bir durum var. Şakirdeler için durum şakirtlerden farklı olabilir. Ama o kadar da kasıntı şey değildir.. Bu iş şans işidir :D :D Olmadı kaçarsın :D

Soran beğendi
    • yaevet ama erkek olman etken olabilir.benim kardesimde kalcak yurt olmayınca internet var gece bir 2 serbestdısarı icin.yani şehirlede alaklı cinsiyetlede bence.burda tv yok internet yok kesin.bahar senligide icki olabilir diye yasak

• Öncekileri Göster
    • İlk eksimi de almışım. Hayırlı uğurlu olsun vatana millete

• ben vermedim