Yabancı biriyle arkadaş olmak için site var mı?

pekipek
Ben kendime yabancı bir arkadaş edinmek istiyorum. Amacım ingilizcemi geliştirmek ve yeni bir arkadaş edinmek. Bu amaçla kurulmuş bir site var mı? Çünkü tanışma sitelerinin çoğu farklı amaçlarla kullanılıyor chatroulette gibi. Öyle bir site istemiyorum. Ben gayet kendim gibi bir kız arkadaş edinmek sohbet etmek istiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Herkes böyle bir site arıyomuş meğer :) önerilenlere bakıcam, diğer arayanlar da konuyu takip etsin buluruz belki.
Yabancı biriyle arkadaş olmak için site var mı?