Burak YILMAZ Bizde öyle... demişler...

Gs taraftarları Bursa maçında başlıktaki pankartı açmışlar peki gs lilerin bu adamı hala savunuyor olmaları ve bu pişkinlikleri sizce ne ifade ediyor?

Güncellemeler:
Burada demek istedikleri Burak bu işleri bırakmaz bizde sonuna kadar destekleriz demek heralde..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Cevap veriyorum Burak ...EREFSİZ Siz de Öyle...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 12

• emek hırsızını savunana taraftar denmez ...holigan denir

• fenerbahçeyi kasdediyosun heralde :) koca ligi çalıyorlarda

• O kadar büyük takımız ki işiniz gücünüz Cimbom. Bu arada sarı ve kırmızı baloncuklular ne iş yapar? Süs olsun diye mi verdiler size o balonları yoksa bu öğle vakti uyuyor musunuz hala?

• O kadar kısmına katılıyorum ama o kadar ... sinizki demek geldi içimden..

• soran arkadaş şikeden yargılanan fenerbahçeli mi? beşiktaşlı mı? Türk futboluna leke süren takımların taraftarları ne yuzle hala konuşabiliyorlar anlamak mumkun değil ..

• ersin kardeş ben Beşiktaşlıyım ve çok şükür ki bizim şikeyle alakamız olmadı peki siz şike konusunda ne kadar temizsiniz?

• Fenerlimisin? ona göre bişey soracam.

• Değilim Arkadaş..

• demek istenilen "biz futbolcumuzu koruruz" demek .. fenerbahçe taraftarı ırkçı, sahtekar emreyi bile kucakladı.. beşiktaş ta benzer işler yaptı .. benim merak ettiğim burak kendini yere aatmış bile olsa hakem doğru kararı vermeli .. butun futbolcular benzer şeyler yapar, burda gorev hakemin ..

• ben galatasarylıyım ve burak yılmazdan nefret ediyorum. ama galatasaray camiası okadar büyük ki, onu da sevenler ve mazur görenler vardır mutlaka..bu çok normal bir durum..

• Senin yaklaşım tarzın ile olaya bakacak olursak tüm Arjantin halkı Maradona'dan nefret etmesi lazımdı.1986 Dünya kupasında Tanrının eli diye adlandırdığı İngiltere'ye atılan o golün savunulacak hiç bir tarafı yoktu.Büyük oyuncularda bazen hata yapabiliyor...

• Arkadaşım maradona diyorsun o bu hareketi bir kere yapmış durum farklı senin büyük oyuncu dediğin (Oyuncu kısmına katılıyorum) adam bunu alışkanlık yapmış nasıl bir kıyaslama yapıyorsun Allah aşkına...

• Öncekileri Göster
    • Bak sana bir örnek vereyim Beşiktaş taraftarı rakibimizin lehine verilmeyen bir penaltı kararı sonrası inönüde30.000 kişi hakeme posizyon penaltı Allah belanı versin diye bağıran bir taraftar topluluğudur her zaman haksızlığın karşısında olduk arkadaş bizi diğerlerinden ayıranda hep bu olmuştur..

• Madem öyleydi zamanında neden Burak'a tepki göstermediniz de iş sizin lehinize döndüğünde feryat figan ediyorsunuz lütfen taraf olmayalım taraftar olalım.Taraftarlık demek oyuncusuna yaptığı yanlışta sırt çevirmek demek değildir.Bizde hiç bir oyuncumuza sırt çevirmiyoruz konun özü budur...

• kısaca ...ERESİZ

• burak bu hareketlerı yaparsa cok ayıp cok kotumu deıl ama cok ıyı deddegıl al ıspanyanın gol kralını getırdık sonuc fenerde ıdı husran burak a oynuyordu ts ama gsdekılerın hep sı en az bırere burak burak oynayamaz gsde bu hareketlerıde bırakmassa zaaten admlıgından olacak

• Adamı şimdi o hareketinden dolayı futbolculuktan men edip bi köşeye atalım mı? Akşamki gol sana gelsin.

• kimse adamı futbolculuktan atalım demedi nerenle okuyosun.. Akşamki gole bana armağan etmen güzeldi ergen seni..

• Burada demek istedikleri Burak Yılmaz derken Burak baskıdan yılmaz arkasında biz varız demek istemeleridir.

• Anladık o kadarınıda neden arkasındasın bu sahtekarın sorun bu zaten..

• O zaman bütün yalandan penaltı yaptıranları asalım keselim olur mu?

• destek herhalde

• sizinde... burağınada ..

• Anladım yeterli sağol..

Yükleniyor...