Sevmediğiniz insanları gıcık etmek için ne yaparsınız?

Sevmediğiniz insanları gıcık etme yolları nelerdir?Diyelim ki biri sizinle uğraşıyor, gıcık ediyor. Bu insana tavrınız ne olur?Sevmediğiniz insanları sinir etmek için nasıl davranırdınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla kimseyi üzüp kırmak sinir etmek için farklı tavırlar içine girmedim hiç, eğer ondan zarar görüyorsam uzaklaşırım çevresinden olur biter..

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok da gerek yok sanki. Soguyup uzak durmak daha iyi. Gerek yok düşman kazanmaya

• Umursamamak onu daha çok gıcık eder. Yetişkin insanlar böyle Şeyleri takıntı yapmamalı. Bunlar lise yıllarının oyun ve çekişmeleri.

• takmamak, umursamamak en iyisi. takılsın kendi çapında

• ona sevgiyle ve şefkatle yaklaşırım, sorununun ne olduğunu sorar sakinleşmesini söylerim, sonra da "elimde seni sakinleştirecek bişey var" derim. bir kova su ve bir miktar ot getirir önüne koyarım ve sakince "hadi bakayım çekinmeden ye senin küçük sırrını biliyorum ve aramızda kalacak söz" diye göz kırparım gülümseyerek "hiç kalmasın ama arkandan ağlar" derim. sonra da histerik kahkahalar atarak ağlayışını izlerim. sonra da çektiğim gizli kamera görüntülerini sosyal paylaşım sitelerinde yayınlar beğenilere sunarım ve hergün düzenli olarak beğeni sayısını onu delirtinceye kadar mail olarak göndererek bilgilendiririm... :))

• o yokmuş gibi davranırım...

• Birini gıcık etmek üzere verilmiş olan doğal bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Sanırım birini iyi keşfedebilmek gerekiyor onu gıcık edebilmek için. :)Gıcık eden insanlara umursamaz davranırım ve nokta atış sözleri kullanırım.Sevmediğim insanlar için ise çaba göstermem.

• eger tartisiyorsak o sinirlendikce ben gulumserim kizdikca daha fazla gulerim sacini basini yolmazsa ne istersen veririm denendi onaylandi

• Sevmediğim insanları sinir etmekle uğraşmam direk sinek gibi ezerim. Doymuyorlarsa ezilmeye iletişimimi keserim. Ben sevdiğim insanları gıcık etmeyi daha çok severim. Sevmediklerimle kaybedecek bir dakikam bile yok.

• o yokmus gibi davranirim... cidden ama, yanimda olsa bile yokmus gibi hareket ederim

• umursamamak en kolayı

• O insan yokmuş gibi davranıyorum .

Kızlar Ne Diyor 8

• beni gıcık etsin ben onun gibi hareketler yapamam çünkü yapımda yok eeğr çok üstüme gitmişlerse bağırırım ama sonra kendime kızarımSevmediğim insana bişey yapmam çünkü hayatımda sevmediğim insan olmadı.

• seni gıcık edemezse fazlasıyla gıcık olacaktır :)

• bişey yapmamak yeterince dokunacaktır:) hiç umursamayacksın istediği kadar uğraşssın gıcık yapmaya çalışssın tepkisizlik çok büyük tepki ve çok yerinde bi etki yapar:)

• hiç umursamazdım,bişey sorduğundada otomatiğe bağlar ukala davranırdım.neyazıkki sinirlenince karekterinden taviz veriyor insan

• benimle uğraşıyorsa cevap veririm, bozarım her fırsatta. bazen de ona belli ederek hiç oralı olmam ve çok sakin davranırım. oralı olmamak bazen daha çok sinir ediyor karşındakini.

• HAYATIMDAN SİLERİM SEVMEDİĞİM İNSANLARI BENİ SEVMEYENLERİ DE:)

• Ciddiye almam. Güler geçerim. :D

• onu yok sayarim. görsem de görmem duysam da duymam. yoktur o kisi benim icin.

Yükleniyor...