Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Profesyonel fotoğraf makinelerinde en iyi marka hangisi?

arkadaşlar profesyonel fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum sizce en iyi marka Canon mu yoksa Nikon mu? Model de belirtirseniz sevinirim :)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Canon EOS 600D + 18-55 mm :) Canon ların iyi olduğunu duydum birçok kişiden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Canon Eos 7D 18/135 İs Kit 18Mp 3 Lcd Slr Fotoğraf

0|0
    0|0
  • En iyi marka Leica :) ama normal bir profesyonel makina istiyorsan kullanışlı olan Nikon d 3100 tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Nikon D3100. Alacağım ama kasıyor biraz. 1180 TL den başlıyor. 2 ay içinde alacağım makine bu olacak muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Nikonmu veya canonmu aslında doğru bir kıyaslama değil dslr makinelerde sizin beklentilerinize cevap verecek modellere bakın.. misal Nikon d5100 alın derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • ooowww işte bu soruu çok karmaşık yıllrdr herkes aynı soruyu soruyor .. nikon kullananlar nikon , canon kullananlar canon diyor. bnce önemli olan bütcen ne kadar ? yoksa 500tlyede var 20 milyarada ...

0|0
    0|0
    • tabi bide ne için kullanacağın önemlii ?

• canon

0|0
    0|0
  • marka da değil ki iş, üzerindeki yazı fotoğrafın kalitesini belirlemez. diyaframı, vizörü, objektifi önemli ... kaç megapiksel o önemli ... marka sadece etiket

0|0
    0|0
  • Samsungun 14.2 megapiksel çok güzel bir modelini 200-300 liraya aldım gayet güzel çekiyor neden illa profesyonel olacak ki fotoğrafçıysan sözüm yok ama zevk için komik geliyor.

0|0
    0|0
    • Dijital fotoğraf makinem zaten var ama önerin için yine de teşekkür ederim

• canon kullanıyorum ve çok memnunum

0|0
    0|0
  • offf bende çok istiyorum almak =))

0|0
    0|0
  • canon

0|0
    0|0
Yükleniyor...