• Sor
  • Bence

Profesyonel fotoğraf makinelerinde en iyi marka hangisi?

arkadaşlar profesyonel fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum sizce en iyi marka Canon mu yoksa Nikon mu? Model de belirtirseniz sevinirim :)

En İyi Görüş

• Canon EOS 600D + 18-55 mm :) Canon ların iyi olduğunu duydum birçok kişiden

Erkekler Ne Diyor 4

• Nikon D3100. Alacağım ama kasıyor biraz. 1180 TL den başlıyor. 2 ay içinde alacağım makine bu olacak muhtemelen.

• Canon Eos 7D 18/135 İs Kit 18Mp 3 Lcd Slr Fotoğraf

• Nikonmu veya canonmu aslında doğru bir kıyaslama değil dslr makinelerde sizin beklentilerinize cevap verecek modellere bakın.. misal Nikon d5100 alın derim..

• En iyi marka Leica :) ama normal bir profesyonel makina istiyorsan kullanışlı olan Nikon d 3100 tavsiye ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• canon

• ooowww işte bu soruu çok karmaşık yıllrdr herkes aynı soruyu soruyor .. nikon kullananlar nikon , canon kullananlar canon diyor. bnce önemli olan bütcen ne kadar ? yoksa 500tlyede var 20 milyarada ...

• tabi bide ne için kullanacağın önemlii ?

• offf bende çok istiyorum almak =))

• canon kullanıyorum ve çok memnunum

• peki modeli?

• EOS 550D ..fiyatı biraz yüksek ama

• marka da değil ki iş, üzerindeki yazı fotoğrafın kalitesini belirlemez. diyaframı, vizörü, objektifi önemli ... kaç megapiksel o önemli ... marka sadece etiket

• Samsungun 14.2 megapiksel çok güzel bir modelini 200-300 liraya aldım gayet güzel çekiyor neden illa profesyonel olacak ki fotoğrafçıysan sözüm yok ama zevk için komik geliyor.

• Dijital fotoğraf makinem zaten var ama önerin için yine de teşekkür ederim

• canon

Yükleniyor...