• Sor
  • Bence

Seneye puanım kesilir mi?

arkadaşlar 2 yıllık meslek yüksek okulu kazandım sözel mezunuyum ama gitmesem seneye sınava girsem puanım kırılırmı lütfen emin olanlar cevaplasın :((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eger kazandıgın okula gidip kayıt yaptırırsan puanın düşer onun harici sadece kazanırsan düşmez ben mesela kazanıp kayıt yaptırdım diploma notumun %70 ini kestiler ama arkadaşım kazanıp kayıt yaptırmadı onun notu aynı kaldı korkma kayıt olmassan puanın kesilmez eger bir sene hazırlancam diyosan kayıt olma çalış daha güzel yerler kazan İnşAllah Rastgele

• evet kayıt olmadım daha çok sağol moralimi bozmuştular kırılır diye.

• Öncekileri Göster
    • hala yazıyorlar kırılır diye dediğin gibi en iyisi ösymden öğrenmek ama içimi azda olsa rahatlattın sağol.

• bu durumu yaşıyan biri olarak söylüyorum kardeşimde bu sene Gazi Üniversitesi Bilgisayar ÖGretmenligini Tutturdu ama kayıt olmuyacak puanıda düşmüyecek rahat ol ara ösymi

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet kesilir tercihin tutmasaydı sorn olmazdı ama şimdi kesilicek ondan sonakisene cezası kalkar ..

• herkes ayrı telden çalıyor ama kayıt yaptırmadım ve 2 yıllık bir bölüm bu neyse en iyisi ösymden öğrenmek bunu

• kesilir

• bence sen bu sene gir o okula.

• Evet puanın düşer.Tercih yapmasaydın düşmezdi.

• gitmeyecektin neden tercih ettin yaw seneyede puanın kesilir iki sene kaıp boşu boşuna, sen iki yıllığı git oku hem iş bulmasıda daha kolay

• gidecektim ama vazgeçtim babam dershaneye gidip tekrardan sınava girip öğretmenlik okumamı istiyor bu yüzden yoksa niyetimde vardı

• Evet kırılır. Ancak seneye değil de öteki sene kırılmaz .

Kızlar Ne Diyor 4

• evet canım eğer yerleşirde gitmessen okul puanın kesilir diğer puanında öyle diye biliyorum

• bncede kırılır.. öyle biliyorm. kazanmışsın ve gitmeycksin sonuçta..

• evet kırılır çünkü yerleştiğin halde gitmeyeceksin.

• evet kırılır.kazandıgın yeri oku bir yandanda tekrar hazırlan kazanamazsan en azıneden okumus olrusun

Yükleniyor...