Ailem beni hiç anlamıyor. Ağlıyorum şu an lütfen yardım :((?

Gizli Üye
Tam bulaşıkları makineden çıkartıyodum başım zonklamaya başladı zaten kahvaltı yaparken de ağrıyordu ama bu kadar fazla değil. Ben de oturdum 5 dk bekliyeyim belki geçer dedim hemen babam başladı" Sen ne biçim kızsın 2 dk iş yaptın yoruldun " dedi. Ben de " Baba başım ağrıyo ya" dedim. O da dediki " Yerken bişey yok işe gelince ağrımaya başlıyo ağrımadığı zamanları da biliyoruz kalk git senin bişey yapasın yok azıcık annene yardım et." Dedi. Ben zaten anneme yardım ediyorum babam hep işte annem tabi gidip babama kızın da yardım etse falan diyo babam da böyle yapıyo. Babam normalde gelir alır telefonu yemeğini yer tv izler telefon oynar bugün iş yapası tuttu yalandan bana ben bile yapıyorum demek istiyo. Ben de girdim odama çarptım kapıyı ağlıyorum şu an ama üzüntüden değil sinirden. Annem dese bunları bişey demem ama hani derler ya kızlar en çok babalarından sevgi bekler en çok babasının sözüne kırılır diye. Babam küçük bişey dese bile ben üzülüyorum beni sevse de hiç belli etmiyor. Ben şu an ilgi bekliyorum mesela gelip odama konuşsa benle bütün sinirim gider ama inat gelmez odasından çıkmıyosa çıkmasın der. Beni hiç anlamıyolar:(( 😭
Güncellemeler
+1 yıl
O değil de şarjım bitiyo nasıl dışarı çıkcam ben😂
Ailem beni hiç anlamıyor. Ağlıyorum şu an lütfen yardım :((?