• Sor
  • Bence

Göğüslerim çok küçük. Nasıl büyütebilirim?

Göğüslerim çok küçük.Nasıl büyütebilirim ? Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 60

• silikondan başka çare yok diye biliyom ya da hamilelik..

• 1ay

bırak öyle kalsın

• bırak ellesinler büyür zamanla :)

• kış gelsin portakal koyarsın 1 hafta idare eder bir çifti ...

• 2ay

sıkma canını. moralini bozma. bedenine daha çok özen göster. kusursuz ve bir bayana yakışır güzellikle , ettetik ve çekici yönlerde bedenin olsun. daha çok önemli

• 2ay

yavru bir kedi bul emdir ne yapacan allah allah

• 2ay

adacayı iç.

• ya silikon yada destekli sütyen..vücut bütünlüğüne göre giyin seksi olursun çok takma...sırtüstü yatınca hiç mi tepecik olmuyor ?

• hayır küçük dediysek o kadar da değil tabi

• 2ay

Yüzün güzelse göğüsün önemi yok ki.

• göğüs sıkılaştırıcı losyonlar falan var düzenli kullanımda etkisi görülüyormuş istersen onları dene

• Küçük güzel oluyor. Öyle kalsın diyorum

• Bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem yok. Bıçak altına y atmak zorundasın.

• Napıcan büyük göğsü bel ağrısı yapıyor.Taşıması zor.

• sen erkek arkadaşına söyle bu problemiii;) eminim biliyordur napılacağını

• 2ay

sılıkonlu sutyen kullan

• silikon işine hiç girme derim evlenince ilişki ve doğum derken büyür

• acele etme reklamın iyisi kötüsü olmaz deme zamanında reklam yap ama henüz çok küçüksün

• dogal olarak aktarlarda bitkiler falan filan var hic bilmiyom yariyomu yaramiyomu diye sadece gordum yapay olarak da silikon var iste ama silikon taktircaksan memen kucuk olsun daha iyi cunku cok sahte duruyor ne kadar buyuk ve yuvarlak olsa da sevenden daha cok sevmeyen var. bide 90 ama babanne memesi gibi asiri sarkik meme uclari memenin en altinda olan meme, 75 ama sekli cok duzgun bir memeden kat kat daha kotudur.

• Gerek duyarmısın bilmiyorum ama Silikonla :)

• büyüyün yoksa döverim de :ı

• bak kadıköyde bir aktar var, çörekotu yağı vardı sanırım ondan göğüs büyütmek için alanları duydum. bi araştır istersen ama seni seven böyle sevsin herşey doğalında güzel emin ol

• Eğitim Şart...

• "Kadın çok defa hoşlandığı şeye dudak büker." - Shakespeare.

• Kızların göğüs şikayetlerinden nefret ediyorum. Neden büyük göğüs isterler ki. Oysaki hiç de hoş değil bana göre..

• sana göre ama herkese göre büyük

• Aşırı küçük mü değil mi bilmiyorum ama ellerini başının üzerinde bağladığında sarkıklık yoksa diğer bir ifadeyle kalemi altına koyduğunda durmuyorsa ve avucu doldurup ele avuca geliyorsa bence güzel göğüslere sahipsindir demektir. Ki benim ideal göğüs isteğim de bu yöndedir..

• ufak olsun doğal olsun boşver kendin ile barışık ol bence

• valla erkek arkadaşına okşatamıyorsan veya göstermeye utanıyorsan kendi ellerinle hergün biraz okşa o zman büyürler...niye böyle bi isteğin var onuda anlamış değilim doğada böyle bişey yok bırak kendi kendine büyüsün doğal olarak...anladığım kadarıyla yaşında küçük böyle konular açma...

• Ucuna erkek arkadaşın ağzını dayasın üflesin.Balon misali :) o şişer

• elletirsen büyür :P

• aslında bi görseydik bi fotoğraf koysaydı bir şeyler söylerdik belki

• Göster ama elletme teorisi var birader olur mu hiç.
      :P

• her teorinin uygulama yeri var bunda hem gösterecen hem elletecen yohsam büyümez :)

• Afrodite sor o daha iyi bilir maşallahı var .))))

• çocuk sahibi olunca büyür

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 22

• çörekotu yağıyla sürekli masaj yap öyle okumuştum

• Seninkilerde mi kucuk

• evet bende okumuştum ama üşendim yapmaya aslında gerek yok uğraştığına değmez boşuna kuruntu ediyorsun

• sende maşallah hiç cevap vermiyosun ama milletin yorumlarına bir bir sünüyosun ne iş :D

• amacın ne gızım ya

• amacım büyütmek ne olabilir

• sn ömründe silikon kelimesini duymadıysan göğüslerini büyütmek için baya erken dmektr

• Evlenince ve bebegin olunca zaten büyüyecek..

• Silikon taktır

• Silikon olmadığı sürece şuanki halinden çok birşey değişmez ama kafana takma kendinle barışık ol, inan küçük göğüsden hoşlanan o kadar çok erkek varki canım, takma kafana.

• 1ay

Sarımsakla Göğüs Büyütme: Evet yanlış okumadınız başlığı, bildiğimiz Sarımsak ile küçük göğüslerinizi doğal bir yöntem ile büyütmeniz mümkün.

1 sarımsağı soyuyoruz, ortadan ikiye kesiıyoruz ve göğüslerimize kestiğimiz bölümü masaj yaparak sürüyoruz.
    Ardından sarımsağı ezip-dövüyoruz (Bulamaç haline gelecek şekilde) onunla göğüslerimize masaj yaparak sürüyoruz.
    Sarımsağı ortadan ikiye kestiğimizde de, bulamaç haline getirdiğimizde de SADECE göğüs ucuna ve göğüs çevresine (Sadece ucu ve koyu renkli kısmı) sürüyoruz, diğer bölgelere sürmüyoruz.
    Bu işlemleri gece yapıyoruz ve kesinlikle yıkamıyoruz. Gece o şekilde yatıyoruz ve sabah uyandığımızda masaj yaparak yıkıyoruz bunu uygulau ya da gögüs masajı yap krem sürüp sevgilin vrsa hergün onada oynata bilrisin masaj niyetine

• Benimkilerde 75'ti ve bende çok şikayetçiydim sonra anneanneme sordum napabilirim diye bana çörek otu yağıyla duşta göğüslerime masaj yapmamı söyledi. İlk başta inanamdım ama sonra fark ettim ki bir kaç hafta sonra büyümüşler çok fark etti. Yapman gereken sadece duşta soğuk suda göğüslerine masaj yaptıktan sonra çörek otu yağıyla masaj yapman gerçekten farkı göreceksin inan bana... ve birazda sabır tabikide. Rahatlıkla bikini falan giyiyorum denemelisin kesinlikle.

• Elle-ellet ama zevk al...

• yapı meselesi. kendinle barisik ol.

• bu haliyle de hoş.

• sen büyük ihtimalle ilişki yaşmamışsındır merak etme evlenince veya cinsel hayat başlayınca yeteri kadar büyür

• herkes öyle diyo da yani gerçekten öyle mi oluyo

• ewet emin ol

• tahrik olursan büyürler

• maksimusuaBir dakika önceKilo fazlalığınız varsa olabilir. Biraz kilo verirseniz bu sorun hallolur.

• Kilo al

• Silikondan başka çaren yok.Ayrıca şu erkeklerin küçük göğüs daha güzel duruyor palavralarına inanmayın.

• tabi daha güzel duruyor yaa :)

• Öncekileri Göster
    • Haklısın tabi o da var sen daha açık yazmışsın :)) Pardon o zaman :)

• Doğrudur.

• büyümez o uğraşma

• hele ki minyon tipliysen imkanı yok büyümez,
      ve küçük memeli kadın hiç kadındır :D:D:D

• aynen :D

• 2ay

Laa benimdee büyük kurtulmak istiyorum al neyim varsa senin olsun kardeş

• 2ay

Valla benimde küçük bilmiyorum :(

• 10 15 as aralıgında olsaydın boza ıc derdım o süt bezlerini calıstırıyor diye duymustum süt bezleri calısıncada buyuyor falan

• 2ay

Bebek yağı sür beş dakıka masaj yap

• 2ay

Erkek eli degerse buyur :D

• her duş alırken cıkmadan önce elini soguk su döküp göguslerını okşa bi kac aydan snra biraz buyuyecek fark edeceksnz =) ..

• bi sen düzgün yazmışsın sağol

• rica ederim bende öyle ypıyorum ztn bide silikon takmasına gerek yok. doğal daha iyidir.

• Ellettir bolca.

• erkeklerden böyle cevap bekliyodum evet .s

• Öncekileri Göster
    • vallahamı :D

• Vallaha :)

Yükleniyor...