Göğüslerim çok küçük. Nasıl büyütebilirim?

Göğüslerim çok küçük.Nasıl büyütebilirim ? Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 52

• Tokatla..

• 3 aylık konuya can vermenin eşsiz hazzını duyuyorum şu an..

• Kaç beden neye göre küçük?

• silikon işine hiç girme derim evlenince ilişki ve doğum derken büyür

• acele etme reklamın iyisi kötüsü olmaz deme zamanında reklam yap ama henüz çok küçüksün

• bence de takma kafana büyük olupta sarktığını bi düşünsene belki çok dikkat çeker ama kötü görünümüyle en iyisi limon ya da portakal büyüklügünde olanlardır.

çocuk olunca zaten büyüyecekler...

• ne çocuğu daha

• Takma bu kadar , büyük olup ilerde sarkmasından iyidir..

• değildir

• göğüs sıkılaştırıcı losyonlar falan var düzenli kullanımda etkisi görülüyormuş istersen onları dene

• dogal olarak aktarlarda bitkiler falan filan var hic bilmiyom yariyomu yaramiyomu diye sadece gordum yapay olarak da silikon var iste ama silikon taktircaksan memen kucuk olsun daha iyi cunku cok sahte duruyor ne kadar buyuk ve yuvarlak olsa da sevenden daha cok sevmeyen var. bide 90 ama babanne memesi gibi asiri sarkik meme uclari memenin en altinda olan meme, 75 ama sekli cok duzgun bir memeden kat kat daha kotudur.

• evlenince biraz büyür

• Gerek duyarmısın bilmiyorum ama Silikonla :)

• büyüyün yoksa döverim de :ı

• cıkıcaktır simdi malın birtanesi ben şaparsam büyür dicektirrrr...

Silikonla ama gerek yoooooooooooooookkkk

• yardımcı olayım uyusunda büyüsün ninni bıngıl bıngıl oynasın ninni:)

• silikon..

• bak kadıköyde bir aktar var, çörekotu yağı vardı sanırım ondan göğüs büyütmek için alanları duydum. bi araştır istersen ama seni seven böyle sevsin herşey doğalında güzel emin ol

• bırak ellesinler büyür zamanla :)

• off ece inanmıorum bırak böyle kalsın .ne sıkıntı yapıyorsun kendıne kuçuk goguslerde cok cekıcı oluyor .

• Eğitim Şart...

• büyütüp ne yapacaksın. bazı erkekler ufak seviyorum. özür dilerim ama mesela ben. sen böyle iyisin.

• okşattır biraz hormonların artsın büyürler ;) dik ve büyük göğüsler candır :D

• "Kadın çok defa hoşlandığı şeye dudak büker." - Shakespeare.

• Büyütücü hap falan duymustum ama tam bılemem halk arasında okşandıkca buyür duyarsan pek aldırma silikon işine ise hiç girme plastik gibi göğüs bence hiç hoş durmaz ama doktora gidersen belki önerebiliceği birşeyler bulursun.

• ya silikon yada destekli sütyen..vücut bütünlüğüne göre giyin seksi olursun çok takma...sırtüstü yatınca hiç mi tepecik olmuyor ?

• hayır küçük dediysek o kadar da değil tabi

• Kızların göğüs şikayetlerinden nefret ediyorum. Neden büyük göğüs isterler ki. Oysaki hiç de hoş değil bana göre..

• Aşırı küçük mü değil mi bilmiyorum ama ellerini başının üzerinde bağladığında sarkıklık yoksa diğer bir ifadeyle kalemi altına koyduğunda durmuyorsa ve avucu doldurup ele avuca geliyorsa bence güzel göğüslere sahipsindir demektir. Ki benim ideal göğüs isteğim de bu yöndedir..

• sana göre ama herkese göre büyük

• kış gelsin portakal koyarsın 1 hafta idare eder bir çifti ...

• Küçük güzel oluyor. Öyle kalsın diyorum

• büyütmelisin bence

• evet

• ufak olsun doğal olsun boşver kendin ile barışık ol bence

• okşayınca falan diyeceğim ama ne kdar gerçektir bilmiyorum hep öyle derler. ama dene sen yine baskı falan yap sık masaj yap. yaad en son çare sevgilin okşasın iki tarafta mutlu olsun. ne diim bulaamdım başka bişey.

• görmeden bişey diyemem

• silikondan başka çare yok diye biliyom ya da hamilelik..

• Emdir yeni doğmuş bi bebeye :)

• valla erkek arkadaşına okşatamıyorsan veya göstermeye utanıyorsan kendi ellerinle hergün biraz okşa o zman büyürler...niye böyle bi isteğin var onuda anlamış değilim doğada böyle bişey yok bırak kendi kendine büyüsün doğal olarak...anladığım kadarıyla yaşında küçük böyle konular açma...

• Ucuna erkek arkadaşın ağzını dayasın üflesin.Balon misali :) o şişer

• elletirsen büyür :P

• her teorinin uygulama yeri var bunda hem gösterecen hem elletecen yohsam büyümez :)

• Göster ama elletme teorisi var birader olur mu hiç.

:P

• aslında bi görseydik bi fotoğraf koysaydı bir şeyler söylerdik belki

• Büyütmeye gerek yok bence. Evlendiğinde cocugun oldugu zaman sanırım bir sarkma yaşanıyormuş süt den dolayı.O zaman belki bir ihtimal büyüyebilirler.

• Ellerinle masaj yaparak,tabi fazla kurcalama sarkabilirler.

• Canım benim tek derdin o olsun be... birak organik kalsınlar, bana doğalı mübahtir.

• arkdaşlar göğüz bir kadının anneliğini simgeler..çünkü çocuğunu sütüyle besliyor..büyük olsa neoalcak küçük olsa ne olacak..fiziğinizle dikkat çekeceğinize karakterinize beyninnizle dikkat çekin

• Bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem yok. Bıçak altına y atmak zorundasın.

• Silikon taktır.Komşunun veletlerini emzir.

• Afrodite sor o daha iyi bilir maşallahı var .))))

• Napıcan büyük göğsü bel ağrısı yapıyor.Taşıması zor.

• küçük göğüs daha hoş duruyor bence hatunlarda.. ele avuca geliosa "sıkıntı yok"

• büyük olması cinselliğe kaçıyor ve erkeği tahrik ediyor.. küçük olması daha güzel ve bayanlarda cok hoş duruyor..

• evet :D

niye büyük varken küçük seviyosunuz ki

• yuhh eksiye boğulmuşum.. ben cok beğeniyorum.. benim gibi küçük göğüsü beğenen erkeklerde var merak etme..

• Öncekileri Göster
  • çocuk sahibi olunca büyür

• elle büyür

• Göğüs büyütme yöntemleri

Bazı göğüslerini büyütmek isteyen kadınların, ameliyat dışında başka alternatifler olduğunu da bilmeleri gerektiğini uzmanlar belirtmiştir, nedeni ise çoğu kadın medyanın da dayatmasıyla birlikte daha büyük göğüslere sahip olmanın tek yolunun gerek acı veren gerekse de pahalı olan estetik operasyon olduğunu zanneder ve bu yönde yoğunlaşırlar. Göğüs büyütme söz konusu olduğunda birçok değişik alternatif söz konusudur ve ameliyata karar vermeden önce bu yöntemlerin de araştırılmasını uzmanlar tavsiye etmektedir. Daha büyük göğüslere sahip olma isteğini bir takıma normal olarak karşılayan uzmanlar, göğüslerin büyümesi yönünde ise değişik yöntemleri de göz önünde bulundurulmaları gerektiğini ifade etmişlerdir. Aslında bazı kadınlar değil de genel olarak bakıldığında birçok kadınların erkeklerin büyük göğüslerden hoşlandıklarını ve iri göğüslü kadınları daha çekici bulduklarını bilir. Bu yüzden de küçük göğüslü olan kadınların değişik yöntemlere başvurarak göğüslerini büyütmek için başka yolara başvururlar. Uzmanlar göğüs büyütmek için çeşitli yöntemler sunmakla birlikte ameliyatı en son aşamada kullanılması yolunda bilgiler vermektedirler.

(bak kıyağımı unutma :)

• göğüs büyütücü jeller var onları denersen işe yarar

• yoğunluktan yanlış makaleyi atmışım pardon düzeltirim ama yeniden atarım

• Naptın hacı, copy pasteleri bi okuyup yapalım lütfen :D

• Öncekileri Göster
  • sen erkek arkadaşına söyle bu problemiii;) eminim biliyordur napılacağını

• okulamı göndericen niye kültüre açtın

• :D:D eyw

• alemsin pampa

• "meme kültürü" koptum ahahah :D

• Öncekileri Göster
  • isminin sonudaki 31 ibaresini görünce vereceğim cevabı unuttum.

• yoksa erkekmi pampa

• yok hani bide işin içine göğüs möğüs girince.. içim fesat napiyim.

• sadece kayıt olabilmek için öylesine yaptım.Komik değilsin

• Hergün zentinyağı ile masaj yap sıkarak

• vdssvdsvdssadjhv : D

• hahaha :D ne bileyim abi aklıma bu geldi

• dolmaaaamı yapıyoor la :DDD o nası tariffff :)) puhaha aa

Kızlar Ne Diyor 17

• 1ay

Benimkilerde 75'ti ve bende çok şikayetçiydim sonra anneanneme sordum napabilirim diye bana çörek otu yağıyla duşta göğüslerime masaj yapmamı söyledi. İlk başta inanamdım ama sonra fark ettim ki bir kaç hafta sonra büyümüşler çok fark etti. Yapman gereken sadece duşta soğuk suda göğüslerine masaj yaptıktan sonra çörek otu yağıyla masaj yapman gerçekten farkı göreceksin inan bana... ve birazda sabır tabikide. Rahatlıkla bikini falan giyiyorum denemelisin kesinlikle.

• Elle-ellet ama zevk al...

• Silikon olmadığı sürece şuanki halinden çok birşey değişmez ama kafana takma kendinle barışık ol, inan küçük göğüsden hoşlanan o kadar çok erkek varki canım, takma kafana.

• amacın ne gızım ya

• sn ömründe silikon kelimesini duymadıysan göğüslerini büyütmek için baya erken dmektr

• amacım büyütmek ne olabilir

• yapı meselesi. kendinle barisik ol.

• bu haliyle de hoş.

• Evlenince ve bebegin olunca zaten büyüyecek..

• sen büyük ihtimalle ilişki yaşmamışsındır merak etme evlenince veya cinsel hayat başlayınca yeteri kadar büyür

• ewet emin ol

• herkes öyle diyo da yani gerçekten öyle mi oluyo

• tahrik olursan büyürler

• maksimusuaBir dakika önceKilo fazlalığınız varsa olabilir. Biraz kilo verirseniz bu sorun hallolur.

• Silikon taktır

• her duş alırken cıkmadan önce elini soguk su döküp göguslerını okşa bi kac aydan snra biraz buyuyecek fark edeceksnz =) ..

• rica ederim bende öyle ypıyorum ztn bide silikon takmasına gerek yok. doğal daha iyidir.

• bi sen düzgün yazmışsın sağol

• 10 15 as aralıgında olsaydın boza ıc derdım o süt bezlerini calıstırıyor diye duymustum süt bezleri calısıncada buyuyor falan

• Ellettir bolca.

• Vallaha :)

• vallahamı :D

• :)) bende erkeklerin buna yorumunu bekliyordum bir nevi deneme.. canım onlar evlenince büyürler hele hamile kalınca cok buyuk dıye sıkayet edersin arkadaşımın gogusleri fındık kadardı doğumdan sonra karpuz kadar oldu

• Öncekileri Göster
  • Kilo al

• büyümez o uğraşma

• aynen :D

• hele ki minyon tipliysen imkanı yok büyümez,

ve küçük memeli kadın hiç kadındır :D:D:D

• Silikondan başka çaren yok.Ayrıca şu erkeklerin küçük göğüs daha güzel duruyor palavralarına inanmayın.

• Doğrudur.

• Haklısın tabi o da var sen daha açık yazmışsın :)) Pardon o zaman :)

• sanaldakiler küçük göğüs aramıyokii sadece göğüs arıyoo :)) ben sorumu sorarken cvbın henüz yoktu ;)

• Öncekileri Göster
  • çörekotu yağıyla sürekli masaj yap öyle okumuştum

• sende maşallah hiç cevap vermiyosun ama milletin yorumlarına bir bir sünüyosun ne iş :D

• evet bende okumuştum ama üşendim yapmaya aslında gerek yok uğraştığına değmez boşuna kuruntu ediyorsun

• Seninkilerde mi kucuk

Yükleniyor...