Nasıl kız arkadaş bulabilirim?

Pek çevrem geniş değil facebook falan kullanmıyorum nasıl tanişip birileri ile arkadaş olabilrim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce çevre edinmelisin çevrede nasıl elde edinir sana söyleyeyim hayatta aktif olmalısın bir çok yeri gezmelisin kurslara gitmelisin orda yeni yüzlerle tanışmalısın tabi içinde kızlarda olacak bazı kızlarla sevgili değil yakın arkadaş olacaksın onların arkadaşlarıyla tanışcaksın ama yok bu uzun iş diyorsan Alışveriş merkezlerinde veya cafede tanımadığın bir kıza gidip saat ya da adres soracaksın sonra muhabbete gireceksin ama öyle pat diye teklif etmeyeceksin arkadaş olacaksın sonra arkadaşlığı ilerleteceksin bunun için en ideal yol cafe oraya neredeyse hergün aynı kişiler gelir sende oralarda takılacaksın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Çevre edinmeden bişey olmaz sadece kız arkadaş bulmak için değil çevren genişledikçe hayatın da bakış tarzında değişir.. Ne kadar çok kız ya da erkek arkadaş tanırsan zamanla kime nasıl davranman gerektiğini öğrenirsin.. Hayata karşı aktif ol biraz.. Kurslara git sosyal aktivitelere katıl.. Mesela en çok ne yapmaktan hoşlanıyosun bununla ilgili bi aktivitede bulunabilirsin.. Şöyle söyliyim bu şekildeyken bi kız arkadaş bulursan onun kötü yönlerini görmekte güçlük çekersin çünkü bitanedir o senin için ve gerçekten sana göre biri mi kendi verdiğin değeri yada onun sana verdiği değeri net göremezsin ama çevren genişledikçe insanları daha rahat anlarsın kız arkadaşınada bulunmaz hint kumaşu gibi bakmazsın.. Her tipde her tarzda insanlarla tanışmak muhabbet etmek iyidir.. Farklı bakış açılarını öğreniyosun kitap okumak gibi bişey aslında buda..

• arkadaş ekledim kabul edermisinn

• ettim..

Erkekler Ne Diyor 3

• serseri olman yeterli

• hadi ya oda yok bende :(efendi olsak olmuyor mu

• aynen kardeşim bende hep bu yüzden kaybettim

• aynen :D

• Boşver be oğlum yürü git dışarda okey bilardo oyna ne o öyle karı-kız peşinde koşmalar falan olacağı zaman olur olmazsada annen teyzen senin evlenme çağın için bir yerlerde bir nebahatın kızından tutuyorlardır :D

• Ben seni bir gece bizim bara götüreyim...:)

• geliyim bro nerdesin :D

• Öncekileri Göster
    • abi isim nedir :D bir gün gelirsem taniştiririn beni :)))

• Ekle sen beni...geleceğin gün haber ver:)

Yükleniyor...