• Sor
  • Bence

Erkekler aşık olduklarında nasıl davranırlar?

Erkek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Aşık olduklarında nasıl davranırlar,neler yaparlar we ya yapmazlar ?Karşı cinse yaklaşımları nasıl olur?... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar karşı cinse yaklaşımlarınızı belirtmeyi unutmayın lütfen =)

En İyi Görüş

• siir yazarim, gece kapisinda yatarim, gunde 3 ogun kirmizi sarap icerim, kaz tuyu yastigimi bosaltir, gul yapraklariyla doldururup, bulusmalara agzimda gul fidaniyla giderim, surekli siritirim, otobuslerde en onde durur akbili olmayanlara akbil basarim, karinca besler kertenkele tekmelerim, kadin dergileri okurum, dedikodu yaparim, gecenin bir vakti kalkip dus alirim, telefonumdaki rus numaralarini bir yere not eder silerim, koli koli mum alir evin dort bir yanina koyarim ve tostu bile mum isiginda mumun isisiyla yaparim, ilhan irem dinler can yucel okurum, elif safaka kitaplari alirim (farkli kapakli ayni kitaplari da alirim), bunun gibi seyler

• tebessüm ettim :)

• Öncekileri Göster
    • cevap süperde yorum bitirmiş olayı:))

• kotu olmus dimi, zirvede birakacaktim :(

Erkekler Ne Diyor 28

• Kişiden kişiye degişir. genelleme yapmak yanlış

• neşeli kıskanç oluruz.. aslında aşkın kızı erkeği yok aynı belirtileri gösteriyorlar..

• aşık olmadım.

• salaklaşıyorum çok konuşuyorum onunla saçma sapan muhabbetlere giriyorum gözlerinin içine bakamam elim ayağım fazlalık gibi gelir nereye koyacağımı bulamam pat diye durmadık yerde seni seviyorum deme olasılığım olur her söylediğinde acaba başka birşeymi dedi diye düşünürüm her fırsatta iltifat ederim her ortamda sadece onunla muhattap olurum biraz karmaşık oldu anlatışım ama bu şekil işte ama gerçekten aşıksam böyle hoşlanıyorsam vs gibi durumlarda zerresi olmaz bu anlattıklarımın

• bakışlarından anlarsın.elini bırakmaz istemez sınemada yada kalabalık yerde hemen kollarının altına alır seni...gözlerine bakar...istediklerini bulmak yada yapmak için çaba sarfeder seven erkek

• aramasını beklerim ben aramam çünkü şımartmamgülmesini beklerim ben gülmem çünkü yüz vermembakışlar atmasını beklerim ben atmam çünkü vazgeçilmez dememsorunlu muyum neyim ://

• kişiye göre değişir genelleme yapmak yanlış.çok yalaka olur bi çoğu.kızların vaatlerden,beylik sözlerden hoşlandıklarını bildikleri için çoğu erkek bu laflardan eder.kızın abayı yaktığını anlayana kadar bu yalakalık beyaz atlı prens rolü devam eder.kızın da abayı yaktığı öğrenilince yavaş yavaş rahatlanılır.çakallaşmaya başlar aşık erkeğimiz.

• erkek arkadaşlar bu soruları cevaplamaktan bıkmadılar mı :( tamamen naturel bi yorum. aşık olunca biraz salaklaşırım. ee haliyle heyecanlanma da olur. yapıp yapamayacağım şeyleri karıştırırım. çok aşıksam genelde yanlış yaparım. az aşıksam ohoo hiç sorun yok. o kız zor kurtulur. ne bileyim. bu tarz şeyler oluyo. istediğin cevabı vermemek için kastım nedensiz :)

• ahaha aşkın azı çoğu olur mu by.sorveyor?=)

• büyük küçük diyelim oldu mu şimdi ?

• çocuklaşırlar karşılık alırlarsa.ama alamazlarsa yani alamazsak( ben de erkeğim:) ) tehlike çanları çalmaya başlar:)

• defalarca reddedildin farzedelim. =) naparsın aşık olduğun kızı zor durumda bırakıcak hiç bi dawranıştan kaçınmazsın yani bu mudur ?=)

• Öncekileri Göster
    • şu foto çok on numara hakkaten ya :) kendine güvenli gülüyo p**evenk, tipine sokayım desen alınmaz öyle sevimli :D

• olum bak git :))

• önemser nreye gittiğini falan sorgular kıskanır erkek arkadaşlarına bakar

• Bunu tarif etmek sence bu kadar basit mi?

• Saçmalarız. Saçlarımız daha kötü olur :) Daha fazla bakım :)Aşık olduğumuzda çok bariz belli ederiz... Resmen mala bağlıyoruz :)

• inanılmaz rahat biriyim hiç birşeyden çekinmem ve asla acaba bunu yapsam ne olur demem ama aşık olunca böyle süt dökmüş kedi gibi oluyorum ben kişiliğim değişiyor

• ben uzaklaşıyorum..sonra kız apışıp kalıyor. noldu da böyle olduk oluyor :D

• tamamen kişilikten kişiliğe göre değişir ... Mesela ben aşık olsam sahiplenirim zarar görsün istemem kıskanırım filan filan ... kimi aşık olsa kız git at kendini balkondan dese atar salaktır aptaldır .. (aman beyler buna dikkat ) kimi aşık olursa hiç belli etmez sana düşman gibi davranır ... Yani biz erkekler alemi rengarenk insanlarla dolu kimin ne yapacağı belli olmaz . Ne demişler her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ...

• daha kibar ve kırmamak için diken üstünde cevaplar :) sonsuz sevgi :) ve ben bir kızı seviyorsam artık dünyada sadece kız olarak sevdiğim vardır diğerleri benim için sadece insan olarak kalır

• Ben aşık olunca genelde kilo vermeye başlarım:) Karşı taraf benim için çok değerlidir. Saçının bir teline zarar gelmemesi için çok dikkat ederim. İçimden neler geliyorsa ona hiç çekinmeden söylerim. Tamamen doğal olurum. Beni tanıdıkça onun bana olan hayranlığı beni mutlu eder. Ciddi manada başımın tacı yaparım. Birde bana göre en önemli özelliklerimden birisi sevgilim olduğu zaman yolda tabir-i caizse yolda at gözlüğü takıp giderim. Yani gözüm ondan başkasını görmez:)

• şimdi o lisdedeki halimi düşünüyorum da gerçekten çok fedakarlık yapmışım vala ya :) şimdiki halime bakıyorum aşık olursam diyorum ıı cık o kadar uğraşmam heralde bilmem :)

• aşkı hissettiğimde karşımdakınede hissettiririm aşırı sahiplenir sınırlı olarak her istediğini yapar tüm ihtıyaçlarını karşılarım kısmen nazlarını çeker şımarıklıklarına biyere kadar katlanırım onu asla yanlız bırakmam hep yanımda tutarım sevgi manyağı yapar içimden hiç çıkartmam ama bu değecek kız olmalı

• w nedir ya ?

• Aşık olduklarında gözleri başkasını görmezHep ilgili hep sevgili davranırlar:)Çok çok narin davranırlar:)

• Saldım Çayıra Mevlam kayıra vari olunuyo sanırımmmm.., Hissiyat babında demek istiyorum tabiii

• devamlı senin yanında olmak ister ve hep seni düşünür. senin en ufak bir kıskandırma çaban bile sonuç verir ve kızarlar sinirlenirler en azından tepkisiz kalmazlar. heycanlanıp saçma sapan konuşmaya başlayabilirler (bu bende olmuyor ama genelde olur) devamlı sempatik görünme çabasında olurlar. yani kısaca maymun gibi olurlar ya :)

• ekstra bişi ypmam..vaktim oldukça, müsait olunca görüşmek isterim başbaşa o kdr...daha yeni tanışıosak, kız arkım olmasını isterim, ztn sevgilimse dedigim gibi rutin devam eder..

• duman oluyorum o an.

• ben çok üstüne düşüyorum oturduğu yerde rahatmı ona bile takıyorum ne bilim arabanın camı fazlamı açık acaba rahatsız edermi gibi.

• ben sürekli ilgi isterim karşı tarafa sevdigimi hiç söylemem hoşlanıyorum derim ama baya belli ederim konuşmamdan falan,

• :D sanırım kzılar da böyle yapıyor..işin zor

• :) benim işim hep zor

Kızlar Ne Diyor 4

• çok ilgili alakalı mesela sık sık sms atarlar demıcem bana eşim o şekil davranmıştı hoş şimdi günde gerettiğinde 1 tane atıyor.Nışanlandıktan sonra sık çiçek gönderdi iş yerinde dedikodu olmasın diye çıkarken 2 kez gondermıstı.Arada hediyeler vs canın ne isterse oraya gıdelımler falan:) mutluluklar canım

• kızlardan pek farkları olmaz bence mesaj atarlar ararlar sureklı yerlı yersız kıskanırlar

• Aşıksa ilgilenir,arar,sorar,kıskanır,sahiplenir,görüşmek ister,gözlerine hayran hayran bakar ve asla başkasına baktığını göremezsin.Gözlerini senden alamaz.Her adımında seni düşünür.

• biraz zaman geçince de tam tersi durumlar oluşmaya başlar.

• soğursa tersi oluşur.

• Kaybetme korkusu olur en delikanlısı bile süt dökmüş kedi kesilir onlar daha ağır atlatıyorlar aşkı..Tüm aşık olanlara Allah sabır versin diyorum :D

Yükleniyor...