Okumak istemiyorum, aileme nasıl anlatabilirim? Okul sorunu yardımcı olun :S

Gençler, Ben okumak istemiyorum ama ailenin tek çocuğu olduğum için ailem benim okumamı istiyor. Devamlı bana baskı yapıyor oku oku diye ama ben... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• yarın bi sevgili bulduğunda parfümüdür,ayakkabısıdır,elbisesidir öyle ucuz şeylerle gidemezsin..kız acıktığında ona simit ayran mı yedirecen ha ?

biri hastalandığında arabanla çabucak gitmek varken otobüsü mü bekleyecen ya da birilerinden yardım mı isteyecen? yardım isteyeceksen boşuna isteme etmezler sen kimsin ki etsinler..

liseden arkadaşlarınla karşılaşacan ya da görecen adam almış bmw araba.. sen de bisiklet üstündesin o an yerin dibine kaç bin kilometre dalış yapacan söylesene ?

kaliteli insanlarla takılmak istiyorsan kaliteli olmalısın..ne demektir kaliteli olmak? kendine güvenen , eğlenceli hayattan zevk alan, kültürlü ve KARİYER SAHİBİ bir adam olmak !

kariyerin olmazsa hayattan zevk alamazsın , hayattan zevk almazsan bişeyler okumak, araştırmak için hevesin olmaz, cahil olursun...

ha ben bu kadar yazdım sen benim ya da arkadaşların yazdıklarıyla fikir mi değiştireceksin YÜZDE YÜZ eminim ki hayır...umarım kötü yola düşmezsin ..hayatta başarılar...ve son sözüm lütfen okuluma giderken otobüste karşılaştığım amcalar gibi '' biz okumadık siz okuyun ,sizin yerinizde olsam...''' vb. cümleler kullanma sinir oluyorum..

NOT : bu yazı sana hakaret değil bir eleştiridir olgun bir insan gibi karşılayacağından eminim.