Beni istemeye geldiler arkadaşlar çok ciddiyim bana görücü kız geldi :D?

Gizli Üye
Hep annemin başının altından çıktı bu durum. bir arkadaşının kızıyla beni tanıştırmak istedi. İşin garibi biz kızın evine gitmedik onlar bizim evimize geldi böyle saçmalık olamaz. Şimdi benim aklıma binbir şey geliyor bu durumda siz olsanız ne düşünürsünüz?
Beni istemeye geldiler arkadaşlar çok ciddiyim bana görücü kız geldi :D?