22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı hep sevdiğim oldu...

arkadaşlar 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim 4 kez reddedildim hep mutsuz oldum kız arkadaş ediniyorum bir şeyler yapıyoruz eğleniyoruz çok güzel vakit geçiriyoruz ama iş teklif etme aşamasına gelince hep reddediliyorum fiziksel olarak yakışıklı olduğumu söylüyorlar kendimi övmem için söylemiyorum kızlara hep ciddi yaklaştım asla kötü niyetle yaklaşmadım ayrıca inançlı bir insanım kötü niyetli olmadım hep ciddi düşündüm kaybeden ben oldum en son teklif ettiğim kızla çok iyiydik bir şeyler belliydi ama yine olmadı kızlara sormak istiyorum efendilik iyi niyet değer vermek insanları çekici kılmıyor mu teklif ettiğim insanlar dünya görüşüme uygun güzel vakit geçirdiğimiz insanlardı ama olmayınca olmuyor işte kızlar şımarık ukala tiplerden mi hoşlanıyor ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim erkek arkadasım da 23 yasında ve benle tanışmadan önce seninle aynı şeyden yakınıyordu hatta o yakınmaktan bile vazgeçmiş umursamıyordu. seni anlıyorum. ama zamanı gelmemiş demek ki bişeylerin. kızlar tabii ki ukala şımarık tiplerden hoşlanmıyor hoşlananları da ciddi düşünmüyor. şuan erkek arkadasımın ilk sevgilisiyim benim ise daha önce 3 sevgilim oldu pişmanlıklarla doluyum ona çok özeniyorum keşke o da benim ilkim olsaydı.Şimdi ise evlenmeyi düşünüyoruz. kısacası seninle alakalı bi durum değil Allah bahtını açık etsin herseyin bir zamanı var biraz sabır ve dua..

• sen iyi niyetinden vazgeçme eminim karşına en güzeli en iyisi ve doğrusu çıkacak güven bana ;)

• allah mutlu mesut etsin inşallah sizi doğru söylüyorsun kaderim de ve kısmetimde bu var buna inancım olmasa iyi niyetimi kaybedebilirdim

Kızlar Ne Diyor 4

• yok şker ya ya düşündüğün gibi değil ama sende ütopik kızlara aşık olma bir tüyo sana

• O olsa devam etse sonra ayrılsanız daha beter olacaktır ama

• doğru öyle olacak ama işte insan sevgisinin karşılığını alamayınca üzülüyor

• Tabiiki hayır senin gibi tiplerin daha dikkat çektiğini düşünüyorum.Tip var diyorsun ciddi yaklaştım niyetim belliydi diyorsun inançlı olduğunu söylüyorsun olmaması için bir neden görmedim ama karşına çıkan kızların belki hoşlandığı tip değilsindir..Tavırların hareketlerin ve nasıl teklif ettiğinde önemli tabi.

• Olabilir.Birlkte vakit geçirirken sende onlardan bekle ufakta olsa bir adım hemen bağlanma :)

• sohbetim iyidir esprili bir insanım belaltı olmadıkça şakayı kaldırırım şaka da yaparım diyorum ya her şey çok güzel sohbetimiz oluyor beraber vakit geçiriyoruz ama olmayınca olmuyor her halde insanlara fazla bağlanıyorum aşkın dozunu ayarlayamıyorum bu bazılarına itici gelebilir

• lakayıt olmayı sevmeyebilirsin çok normal :) Kızların esprili erkekler hoşlarına gider o var mı peki sohbetin falan nasıl :)

• Öncekileri Göster
  • link Tanımına uygun mu :))

Erkekler Ne Diyor 3

• başta kanka olursan daha sonra sevgili olamaman doğaldır arkadaşım.. konuşmaya başladığın andan itibaren belli edeceksin sevgilin olmasını istediğini... bu kadar basit... basta nasıl kabul ettirirsen kendini öyle gider... ilk başta potansiyel sevgili olarak kabul ettir kendini

• Allah senı kızların gazabından koruyor dostum:) Belki kızların niyeti farklı olabilir ve bunu sende göremiyince reddetmiş olabilirler:)

• keyfine bak

Yükleniyor...