• Sor
  • Bence

Akrep erkeği - Başak kadını uyumu nasıl?

Arkadaşlar bu burçlarda ilişkisi olan arkadaşlarımız yorumlarını yazabirlerse sevinirim. Sizce akrep erkeği ile başak kızı uyumlu mudur? İlişkide sorunlar çıkıyorsa sizce nedenleri nelerdir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ahaha eniştemle ablamm.. =))Eniştem çok inatçıdır, fenadır, ne dediği belli olmaz, dengesizdir. İnsanı 5 saat boyunca ağlatıp, ardından hiç beklemediğin bir iyiliği yaparak seni mutlu edebilir. Eniştem ablamı çok yıprattı bu şekilde, ama ablam uyumlu bir başak kızı olduğundan bir süre sonra onu çözdü, bu yüzden anlaşabiliyorlar. Sen akrep erkeğini değiştiremezsin bunu bil, bu konumda da mutlu olmak başak kadınının anlayışına ve sakinliğine bağlı...

• ben akrep erkeğiyim zaten :)) yorum için çok teşekkür ederim. :)

• Rica ederiim.

Kızlar Ne Diyor 8

• O değil de akrep erkeği çekilecek dert değil..

• Eyvallah eyvallah.

• Öncekileri Göster
    • yok yahu gördüğüm kadarıyla pek sorun olmuyor gibi. valla okuldan 2 arkadaşımın sevgilileri başaktı ve gayet mutlular. ben akrep burcuyum ve son zamanlarda beğendiğim kişiler başak burcu çıkıyor. Herkesin fikrini almak için bunu yazdım. Yorum için teşekkür ederim.

• Önemli değil.

• Annem akrep,babam basak gayet anlasıyolarr.Akrep burcu biraz fenaa.Basak burcunun hep alttan alması lazıım.

• akrebin akrepten başka dostu yok

• Başak burcuyum. Eski sevgilim akrep burcuydu.Çekilmez hiç. en ufak şeylerden en saçma seylerden kavga bunaltı boş yere sıkıntı. Pof :D

• bir öz eleştiri yapayım akrep erkeğinin toy zamanları hiç çekilmez. kendimden biliyorum.

• aynen:D

• yaa inanmayın böyle şeylere :)))

• benim iki sevgili gibi birşeyimoldu .ben başağım onlar akrep di. aslında çok uyumlu bi çift ama ,ikisi de biraz şüpheci.başak kzı kendimden söyleyim ,sanki sessiz ,sakin gibi durur ama içinde neler neler yaşanır.aslında cinselliği hiç istemiyormuş gibi durur ama deli gibi ister bi de bunu belli etmez.akrep erkeği çok ateşli oluyor .sorun çıkıyo sa kesin ayrıntılardandır ,güvendendir,

• Akrep erkegi zor insandir. Basak kizi hareketlidir. Uymalari akrep erkegine bagli derim.

• zor neye göre zor?

• Öncekileri Göster
    • akrebin ilkesi ya hep ya hiç derler onun gibi olmuş:)) teşekkürler:)

• Akrep burcu ile yapılan yorumlardan '' kendimden bildiğim özelliğime göre '' en mantıklı ve en doğrusu bu cevap.

Erkekler Ne Diyor 4

• al senin için baktım ama çok az veri çıktı:Başak burcu sevgiliniz sizin için iyidir. Başak sabırlı, nazik,üretkendir ve sizden çok şey beklemez. Siz kontrol altına almak istersiniz bu sizi çok mutlu edecekse Başak buna izin verebilir.

• Böyle şeylere inanan biri değilim, ben aşka inanırım sadece, gerisi hikaye :) güven bana

• eyvallah hocam

• Ben genelde başak kadınlarını severim. Öyle mi denk geldi nedir bilinmez iyi uyuşuruz. Onlar biraz daha yavaş kanlı oluyorlar. Ben hızlıyım sanırım. =))

• doğru

• Öncekileri Göster
    • benim burcum akrep evet

• akreplerin bazıları çocuk gibi oluyor.olmayınca olmasın ya bitsin felan diyor.bazısı da gerçekten heyecanlı oluyor.

• akrep erkeğiyim.başak kızı ile denemeye kalktım çok gizemli çok tripli çıktı.yoruldum braktım

Yükleniyor...