Bir ilişkinin aile istememesi yüzünden bitirilmesi doğru mu?

Erkek arkadaşım ailesi istemediği için beni terketti. O subaydı ben öğrenciydim. Ailesi memur istemiş, herneyse bir şekilde bitti yani...Ya da ailesi... Daha Fazla

Güncellemeler:
ağladı hatta ailemi karsıma alamam üzgünüm dedi ve gitti gidiş o gidiş:(((
evlilik düşünüyorduk hatta bana dedıkı aılemın sana olumsuz bakıcagı aklıma gelmezdı beklemdıgım tepkıyı aldım dedı. ben zaten şoooook oldum nasıl yani dedim üzgünüm bıtsın dedı.bu nasıl bır karakter dogrumu yaptı sızce ALLAH askına ya:(((
ufffffff ya çok özledım gelde bana sorun bide:(((( dıştan bosver demesı kolay hıc yoktan yere bıttı beraberlıgmız içim yanıyor:(((

En İyi Erkek Görüşü

• fikrime göre yanlış yapmışşş

sonuçta evleneceği kadını ailesi seçecek değil ama erkek arkadaşın buna izin vermiş

ama böle devam ederse ailesi herşeyine karışır

bence bir erkek verdiği sözün arkasında durmalı

sana bir söz vermiş ama arkasında durmamış

seni bir başına bırakmış eminim sen kendini değersiz hissetmişsindir

ben ne yaptım onlara diye dşünmüşsündür

seven insan sevdiğine bu haksızlığı yapmamalı bence

ama sonuçta gitmiş gidenin arkasından ağlanmaz yaniii

• tam benım duydularımı anlatmıssın arkadasım.aynen öyle kendımı cok degersız hıssetım ben ne yaptım dıye düşündüm:((( o kendı utansın aslında verdıgı sözlerı tutmadı...

• Öncekileri Göster
    • arkadasım öyle bir hayal kırıklıgı yasadımkı ancak yaşayan bılır.hiç ama hiç beklemezdim bunu.aılem istemedı bıtsın dedı 1ay her gece agladım... arada msj attım cevap dahı vermedı bılıyormusun. sabahları uyandıgımda kalbımde acıyle uyandım hep daha yenı yenı düzeldım.kabulsar gördüm.cok etkılendım bu yaşadıgım olaydan.ben evlılık hazrılkları yapıyordum ne bılıyım mesela gıdıp eşya fıyatları soruyorum vs vs... ne kendısıne ne aılesıne karsı hıc bır zmaan saygsızlık etmedım kalplerını kırmadım.

• neyse ya anlattıkca üzülüyorum:((( ALLAH bılsın kul degıl.