• Sor
  • Bence

Kızlarla nasıl muhabbet edilir? Konu bulunur?

evet arkadaşlar görüştüğüm 1-2 tane kız arkadaşım var. Sadece arkadaş. Faceten konuşuyoruz daha doğrusu konuşuyor :) konu bulamıyorum arkadaşlar naber nasıl gidiyor... Sonra tıkanıyorum bazen o açıyor konu bitince yine tıkanıyorum :) ne muhabbet edebiliriz, ne konuşabiliriz bi yardımcı olur musunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kendinden çok fazla bahsetme hep bişeylerin gizli kalsın ki seni merak etsin, cool ol rahat ol karsında ki bi insan aklına ne gelirse konuş onu sıkmadan mesela sevdiği bişey hakkında bilgi edin o şey hakkında konuşun, astrolojiye önem wer kızlar bayılır böyle abuk sabuk şeylere onun burcu hakkında bilgi topla duygusalsa duygusal konulara gir macerayı seven biriyse yaşadığın maceraları anlat veya birlikte olsanız ne gibi maceralar yapardınız gibi şeyler.

• çok teşekkürler işte aradığım bunun gibi bir cevaptı ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlatıcak şeylerin olmalı en başta. Hayatın renkli olsun, kitap oku vs.

• okuduğunu anlamadığın belli oluyor en azından, sana okuduğunu anlat diyen yok, kendini ifade ediş şeklin gelişir
      neyse ne, işine gelirse

• bence sen anlamıyorsun amac kendimi ifade etmek değil kıza kendimi tanımlamak istiyorum demedim, konu yani havadan sudan derler ya... sorun konusmam değil konuşacak şey gelmiyor aklıma

• kıza göre değişir her kız aynı değil

• nasıl gidiyor cümlesi yerine nasıl gidiyor hayat cümlesi kur dostum en çok kullandığım cümledir.ve kızların illaki morali bozuk olduğu zamanlar da olacaktır derdi kederi olduğu zaman da olacaktır ve seninle dertleşme imkanı sağlar sana yakın olur her konuştuğun da da onlara değer verdiğini gösterecek sözler söyle senin canın sağolsun yeter gibisinden

• teşekkürler ;)

Yükleniyor...