Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi üyesi olan var mı?

theextrame
Umys (ulusal mali yardımlaşma sistemi) üyesi olan arkadaşlar var mı?

Sistem 2013'de kurulmuş bir çeşit TİTAN/SAADET ZİNCİRİ sistemi üyelik konusunda çok kararsızım.

Normalde kesinlikle bu tür sistemler ilgimi çekmez boy boy aldatıcı reklamlarla üye toplar sonrada toz olup giderler.
Ülkemizde herkes kısa yoldan zengin olma hayali kurduğu için de sistemi kuranlar daima köşe olurlar ama üyeler anca dolandırılmakla kalırlar.

Ancak şu var:
Sistem 2013 ocakta kurulmuş ve neredeyse 2. senesini doldurmasına rağmen bu konuda güvenden asla taviz vermemiş sikayetvar.com başta olmak üzere hiç bir yerde (karalama kampanyaları hariç) bir tek şikayete rastlamadım.
Bu açıkçası bende güven oluşturdu.

Fakat şu da var ki:
Neredeyse 2. yılını doldurmaya yaklaşmasına rağmen daha 15 bin küsür üyesi var ve bunların sadece 1900'ü yani kaba hesapla her 8 üyeden biri aktif üye :/ buda açıkçası neden böyle? Sorusunu sordurup kazandığım güveni yarıya indirdi...

En başta belirttiğim gibi sisteme üye olan var mı?
Durumları nedir?
Bir kazanç elde ettiler mi?
Ve bilmem gereken nedir? (siteyi inceledim orda yazanlar dışında bilmem gereken nedir?)

NOT: Bodozlama dolandırıcı., yalan., sahtekar vs diyecekler hiç demeyin canımı sıkmayın...

Sadece bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.
Özellikle kazanlar kanıt paylaşırlarsa sevinirim.

Teşekkürler!
Sistemi denedim bir zararını görmedim
sistemi denedim bana bir faydası olmadı
sistemi duydum ama bende senin gibi tereddütdeyim
sistemi denemedim ilk kez duyuyorum
sistemi denemedim ve denememde...
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Eğer bu sistem gerçekten işliyorsa
Ki bunu denemiş olan üyelerimizin tavsiyelerine güvenerek yapabiliriz ancak!
Site üyeleri olarak ( ki sayımız azımsanacak bir sayı değil) birbirimizi destekleyerek bayağı kazanç elde edebiliriz
Güncellemeler
+1 yıl
Soruyu ve detayı okuyup anlayarak cevap veren herkese teşekkür ederim
Amacım reklam değildi öyle olsa direk vaatler verir üye toplamaya çalışordım ki zaten detayı ADAM gibi okuyanlar bunu anlamış

Reklam yaptığımı iddia eden önyargı düşkünü zavallılara diyecek lafım zaten yok

Günün sorusunun amacı benim için çok cevap değil gerçek cevaptır
Bizde biliriz cinsel objeyle 300-500 cevap almayı ama ne gereği varki?
O kadar düşmedik şükür ;)
Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi üyesi olan var mı?