• Sor
  • Bence

Adana'lı kızlar nasıl olur?

Adanalı kızlar nasıl olur arkadaşlar? Aşk ilişki yada arkadaşlık konusunda ...

Güncellemeler:
Ama ben kızlarını sordum sadece
ben genelde kötüsünü görmedim.. cok iyi adanalı arkadaşlarım var.. sıcak ve candan oluyorlarr .. birazz esmerler ama kürtlükte var heralde
ya ben soruyu yanlıs sormusum güzel kız cokmudur adanada dicektimm. neyse... ama balıkesirde cok güzel kızlar oldugunuda duydum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bende adanalıyım ondan dedim iyiside var tabiki kürt olanlarda var o yüzden erkek gibide oluyorlar ama masum anlayışlı kültürlü olanlarıda var

• arkadaşım yerlisinde kürt yok hatta gerçek saf türktür, bazıları kültürlü oluyor diyerek kendi kültürsüzlügünü ortaya koymuşsun zaten

• yav sen bu yaşına kadar kaç kız tanıdında konusuyorsun ki kardeşim bende biliyom yerlisinde yok kürt ama karıştı zaten ayrıca adana hiltonsa acılısında sabancının eşi konustuggunda adanaya medeniyet getirdik demişti ve dısardan gören zaten cokta begenmiyordu git baska sehirlere batıya gör ne dusuniyorlar adana için

Erkekler Ne Diyor 14

• genelde sert yapıdalardır ama tabiki iyileride vardır

• 51gün

Görüştüğüm biri var ama sonu ne olur bilemiyorum. :))

• iyiler ama çok yapışkan oldklarını iyi bilirim...

• hepsi degildir

• evet burnu havada olanları da vardır ama hepsini tek tek anlatamam... genel izlenmimi belirttm

• acılı olur :D

• Samimi ve içten olduklarını biliyorum.Bir yerin insanını o yere göre kıyaslayamazsın.Basit bir örnek izmirin kızları güzel desekte orda çirkin kızlar olduğunu herkes bilir.

• izmire hic gitmedimm ama cok duydum kızları güzel diye ünlenmiss süreklii.. insan sanki her köşede bir güzel var gibi hissediyor o zaman

• Güzellik kavramı görecelidir,bana güzel gelen size gelmeyebilir.
      Önemli olan kişiliğin güzelliği..

• bence yaklasmayın uzak durun resmen hayat zindan ediyorlar :D tecrübe ile sabit nefes alsan neden bir kızın oldgu oortamda nefes aldın onun verdigi nefesi alıyorsun derler o derece :D Ama sevilecek insanlar yani :)

• yuhhhh masallah sana öyle denk gelmis

• Öncekileri Göster
    • o zaman sevmemis. seven insan ailesini dinleemez yani

• onu bilmiyorum.. artık bilmekte istemiyorum.s

• 1. Adana nın yerlisi kürt deigldir % 86 türk % 13 araptır 2. evet kızları akdeniz kızına özgü fittir ve çok güzel kızları vardır

• Aman aman uzak olsunlar...

• sebeb

• Bir tane düzgün olana denk gelmedim...

• hangi manada..

• eee kürtlük olsa ne olacak?arkadaş olmayacakmısın?sen nerelisin?niye soruyorum ki ya yunansın ya ermeni ayrımınedena belli

• ben adanalı degilimm. ama cok arkadşım var tanıdıgım ordan

• bilmem hiç adanalı kız arkadasım olmadı :/

• Sıcak ve kara:) ama pamuk gibi

• o nasıl oluyor arkadaş

• Adana sıcakır; Adanalılar esmerdir; Ayrıca pamuk yetişir

• Bir tabir vardır: Adanılıyıh Allah'ın adamıyıh diye doğru mu ? Adanalılar çok muhafazakar mı oluyorlar ?

• bilmiyorum muhafazakarıda vardır acıgıda vardır heralde..

• Ben de Adanalısın da dışarıdan nasıl görülüyorlar diye soruyorsun sandımdı .

• Evet 23 yıllık Balıkesirli biri olarak sana Balıkesir'in kızlarının çok güzel olduklarının teminatını verebilirim.

• Bi tane adanali kz arkadasm vardi ve muhtesem tatlydi hem saf hem coook tatlydi

• hmm anlat bakalım ne kadar tatlıydı :D

• Öncekileri Göster
    • o kızla neden cıkmak zorunda kaldın orasıda cok tuhafmıs. insan bir kızla cıkmak zorunda kalırmı

• Kzn bi hastalgi vardi uzulmemesi icin elimden geleni yaptm ama yabi o buna inanmiyor o ayri soyledigimde gulerek tepki veriyor

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...