Saç bakımı için banyodan önce ne yapabilirim?

arkadaşlar banyo yapmadan önce banyodan önce saçımı güçlendirmek, sağlık kazanması, dolgunluk... vs için saçıma nasl bir bitkisel karışım yapabilirim? siz ne yapıyorsunuz? oranlarıyla birlikte yazarsanz sevinirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zeytinyağı, badem yağı gibi yağları 2-3 saat bekletirsen faydası olacaktır

• Rica ederim :)

• hımmm teşekkr edyrm :)

• Yo hayır kafana göre. Badem yağı gürleştirme ve çabuk uzatma konusunda iyidir onu daha fazla koyabilirsin

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• buraya bakabilirsin link

• rica ederim canım

• teşekkür edyrm

• banyo öncesini bilmemde banyodan sonra badem yağı hem canlılık katıyo hem ıslak bi görünüm sağlıyo

• yılan yağı :P

• Kayısı çekirdeği yağı,badem yağı,bunları saçlara uygula ve parmaklarınla biraz masaj yap.

• kayısı çekirdeği yağıda mı var

• banyodan önce yapacaksan bi anlamı kalmaz. sonuçta yıkanınca suyla beraber akar gider bu yüzden sonra yapılan karışımları denemelisin. en basitinden git bi baharatçıya ve derdini anlat ed doğal ve en güzel çözümü onlar verir...

• (:

• :))))))))))

• herkes kendine :DD

• Öncekileri Göster
  • Bursada bitkisel ilaçlar yapan bir diplomalı gerçek eczacı bayan varmış..Saç dükülmesini önleyip yeniden siyah saç çıkarıyor bir ilaç yapmış..Bursa Universitesinde bir çok kızlar biliyorlar..Laf değil gerçek ilaç. Ancak pis kokuluymuş...Saçlarınıza 45 dak - 1 saat sürüp yıkanacaksınız..Bana biri dedi.Yanımda çalışıyor...Yüzde yüz etkili..İmiş..

• hımm oda iimş

• Adı sanı yok..Bitkilerden yapılan karışım..Formülünü kimseye vermiyormuş..

• ilacn adı ne peki

• valla benim annem banyodan sonra zeytinyağı sürüyor,kadının saçları parıl parıl parlıyor dışarıda.

• :) ben birz temizlik hastasym o yüzden

• Hiç sorun olmuyo,saç emiyo zaten.

• onnda yıkaması sorun ya :) hiç denemedm o yüzden

Kızlar Ne Diyor 8

• zeytin yağı+ 1 yumurta+ yoğurt... karıştır...hem yüzüne hem saçlarına uygula... ama yüzünü streç gibi bi nalyon ile kapatman gerekçyani yüzünde kurumasına mani olmalısın ve yüzüne süreceğine yarım limon suyu ekle... bu şekilde yarım saat bekle sonra gir banyona

• :) teşekkürr edyrm en yakın zamanda deneyecem

• bu karışıma badem yağı da eklesene müthiş oluyor...

• teşekkr edyrm tatlmm :)

• Öncekileri Göster
  • doğal zeytin yağını sür 15dk bekle bol bl yıka güçlendirir saçlarını. yada sodoyla yıka sert ise yumuşatır ipek gibi olur saçların

• aktardan aldığım karışım var içinde sarımsak yağı badem yağı hint yağı susam yağı falan var çok pis kokuyor haftada bir yapıyorum diplere

• süpermşşş :)

• evet bayağı gür saçım maşallah boyamama rağmen .bide nemlendirici maske yapıyorum bakıyorum saçıma yani ayda bir boya yıpranıyor

• işe yarıo mu peki

• john frieda boyle yazılıyodu galıba onun bakım maskeleri var işe yarıyor gerçekten:D cunku bu tarrz yaglar benm saclarmdn cabuk arınmıyo genelde yaglı kalıyo

• susam, bağdem, hint, yılan yağlarını karıştır zaten en küçük şişe yılan yağının onun tamamını bi parfüm şişesine falan doldur dğerlerini de o oranda dök banyodan 15dk önce dip ve uçlara sür sonra yıkan

• Yılan yağı sürüp 30 dk bekle ve ardından duşa gir. Duştan çıktığındada argan yağını saç uçlarına uygulamanı tavsiye ederim

• bi yerde okumuştum zeytin yağı sürerek havluyla saçların yarım saat beklet ve yıka ben yapmıştım ama öyle şeylerle uğraşmayı sevmiyorum bu yüzden pantene kullanıyorum parlak ve dolgun oluyo saçlarım

• benimde çok gürdü yavaş yavaş dökülüo o yüzden önemse derim :)

• benim saçlarımda her şampuan döküyo zaten ama sorun değil benm için çok gür saçlarım :D

• pantene benim saçımı döküo

• banyodan sonra yapman gerekmezmi

• :)) tamam

• bilmiyordum arastiririm

• ama daha çok şekillndrmek için güçlendirmek için banyodan önce kullanp yıkyn

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...