• Sor
  • Bence

Eski sevgilime geri dönmek istiyorum.

Eski sevgilimle biz arkadaş kaldık.Ve normalce konuşuyoruz.Ama birkaç haftadan beri onun beni sevdiğini anlıyorum. Aslında ben de onu seviyorum. Geri dönmek benim ve onun için çok iyi olacak. Ben napmalıyım ve onun beni sevdiğini kesin bir şekilde nasıl anlarım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ayrı sevgililer nasıl arkadaş kalır hiç bilmem. Hepsni öldürmek geliyo içimden insan hiç mi güzel ayrılmaz :D tekrar başlamak istedşiğinii söyle

• Bunu ben de söylemek istiyorum ama tam olarak nasıl söylemeliyim onu bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • tatlım benim (: tamam aklımda olcak (:

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaş olarak nasıl kalınır nasıl başarıyorsunuz ki ..

• Aslında ben de buna inanmıyordum önceden. Ama şimdiyse bunu yaşadığım için anlayabildim.

• benim sevgilimde geldi. .arkadaşa kalmak istedi.. ben ayak uyduramadım ... bir çıkar gibi yaptık olmadı şimdi arap saçına döndük...

• Madem;dönecektin ,Neye gittin...Ve sen gitmemişssen O gitmişşse Neden; peşinden koşuyorsun...HİÇ SAMİMİ VE DOĞRU DEĞİL ESKİLERİ GELECEĞE TEKRARDAN FORMATLAYIP; YANSITMAK...

• ayrılık sebebiniz nedir? Ayrılmayı ilk kim teklif etti?

• İlk ben söylemiştim. O da ben seni seviyorum ama sen böyle istiyorsan ben sana karışmam demişti. Ama ilk olarak da ayrıldıktan sonra o sevdi.

• adını koymayın yani " oo biz sevgılıyiz pampaa" demeden hissederek yaşayın aşkı..

• Tavsiyelerin için teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bütün erkekler sevdiği kişiyi kıskanır bazıları bunu çok belli eder bazıları azıcık belli eder. Bu yüzden onu kıskandırmayı deniyebilrsin. Bunun seni sevip sevmediğini görstereceğine inanıyorum. küçük bi dipnot:Erkekler hayatlarındaki kadınla mutlu oluyorlarsa onunla konuşmaya devam ederler ve bence eskı sevgılıden dost olmaz

• Bunu en yakın zamanda deneyeceğim. :)

Yükleniyor...