Olursa olur olmazsa cay demleriz?

melek88
Tüm hissettikleri yok olmuş gibiydi ama yerini hic bir duygu dolduramamisti. Yapmasi gerekeni biliyordu istenmediği yerde durmamaliydi ama biraz daha bekle dedi. Neden bu kadar zordu gitmek?

Peki gitmek aşmakmiydi? Dağlari denizleri görmek icin. Oysa onun yanlizliginin sehirlerle ne ilgisi vardi? Gitmek sadece sevdiklerinden ayrilmakmiydi? Kendinden gitmek istiyorsa nereye gidicekti?

Kalmak için de bir sebebi yoktu ki ya da dur gitme diyen biri. O yine içindeki sesi dinledi git diyordu gidebildigin yere kadar git kalmak için bir nedenin yoksa beklemek niye?

Eeeee. Var mi cay demliyen gidenlerin ardından?
Olursa olur olmazsa cay demleriz?