Sevgiliye söylenebilecek hitaplar nelerdir ? (Bayanlara)

İyi geceler...Arkadaşlar sevgililerinize nasıl hitaplarda bulunursunuz ya da bayan arkadaşlarım erkek arkadaşlarınız size nasıl hitaplarda bulunur örneğin en bilindik aşkım kelimesi... paylaşırsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en makbul geçeni güzelimdir.-sebeb-i haytım-köpeekkkk-prensesim-papatyam-aşkım.P-leydim(lordum)-suyum-nefesim-pofuduum-aşkısı-dilberim-cicim-kuşum-benim herif-benim avrat-iç işleri bakanı-bebişko-minik sercem -ayı balığım-şekerparem-okyanusum-kalbim-pırıltım-karagozlum-kaytan bıyıklım-kalem kaşlım-nazlı yarim-patatisim-fındığım-fıstığım-zeytin gozlum-ceylan gozlum-kara billam-tosunum-camışım-böürtlenim-bal kabağım-pamuk prensesim-ay yüzlüm-gorilim-pötübörüm-odunum

• lakayit bir ilişkin var heralde.

• İlginç hitaplar :)

• eyv.

Kızlar Ne Diyor 5

• aşkım,dünyam,prensesim,meleğim,bitanem,karıcım der genelde bende paşacım,kocacım,ruhum,aşkım derim :)

• Bende sevgilime onları derim beğenir :) Allah ayırmasın

• Öncekileri Göster
    • Aynen benim sevgilimde soğuk davranıyor regl dönemin de olduğundan sanırım

• olabilir.takma,takmıyorum dünyada o kadar çok insan varki onun için üzülecek değilim

• odun diyorum arada kütük

• Neden sevgilinin hoşuna gidiyor mu :)

• Öncekileri Göster
    • İyiymiş ilişkiniz bozulmaz inşallah :)

• :)))

• KALBİMMMMM

• :)

• Pasaklım :P sevdiğim yada güzelim ikisinin üzerine tanımam :D

• Hımm sevgilin pasaklı mı :)

• yok arkadaşım var sevgilisi fazla pasaklı sanırım öyle hitap ediyor çok hoşuma gitmişti :D:D

• :D

• hayvan diyorum doğruları söylemek daha mantıklı :D

• Yazık çocuğa :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonsuzum...

• Güzel :)

• "hayatım, canım, bebeğim ve yavrum" bu dört kelimeyi genelde kullanırım. aşkitom vs diyeni de öldürmek isterim.

• Aynen :)

• ÇiÇemm

• Hımm sade ama güzel :)

• Öncekileri Göster
    • yeşili sev doğayı koru felsefesini benimsemişimdir hep (:)

• :)

• Yavrum.. Bence etkili..

• Bence de güzel ama farklı şeyler arıyorum sıra dışı olacak :)

Yükleniyor...